Kredi Kartları

Tüm Kredi Kartları

Bonus Ailesi

Seveni, kullananı, bedavası en bol Bonus’un en çok tercih edilen kredi kartlarını keşfedin, size özel fırsatlardan hemen faydalanın!

Detaylı Bilgi

  

Shop&Fly

Shop&Fly’la alışveriş; daha fazla mil, daha fazla seyahat demek. Shop&Fly kredi kartına sahip olmak için hemen başvurun!

Detaylı Bilgi

  

Miles&Smiles

2000 yılından beri Türk Hava Yolları’nın resmi kredi kartı Miles&Smiles Garanti kredi kartlarının ayrıcalıklarla dolu dünyası sizi bekliyor. 

Detaylı Bilgi

  

American Express Card

Dünyanın en prestijli kredi kartı American Express Card ile hayatı ayrıcalıklı yaşayın. American Express Card ile en iyi indirimlere, sizi özel hissettirecek ayrıcalıklara sahip olursunuz.

Detaylı Bilgi

  

Garanti BBVA müşterilerine yıllardır sunduğu ayrıcalıklı, güvenli ve kolay alışveriş araçlarıyla harcarken kazandırıyor. Garanti BBVA kredi kartları ailesinin en çok çeşitliliğe sahip Bonus ailesi; Bonus, Bonus Gold ve Bonus Platinum gibi kartlarıyla daha çok harcama ve daha çok bonus kazanma fırsatı sunuyor.

Dünya genelinde en prestijli kartların başında gelen American Express de sizlere Garanti BBVA ayrıcalığı ile sunuluyor; sadece American Express sahiplerinin yararlanabildiği özel indirimler ve tekliflerle ayrıcalıklı olduğunuzu hissettiriyor. Çok seyahat edenlerin tercihi olan Shop&Fly ve Miles&Smiles ise her türlü harcamanızdan kazandığınız millerle sizlere bedava bilet satın alma ve farklı seyahat masraflarını karşılama olanağı sunuyor.

Garanti BBVA kredi kartları arasından alışveriş alışkanlıklarınıza ve harcama yoğunluğunuza göre kredi kartı limit seçiminizi yaparak kolay, güvenli ve avantajlı alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Harcadıkça kazanır; dilerseniz taksit taksit ödersiniz. Nakit avans imkânıyla, hesabınızda para kalmasa bile acil nakit ihtiyaçlarınızda yarı yolda kalmazsınız.

Garanti BBVA, müşterilerin hayatını kolaylaştırmak için en uygun kredi kartını seçmeniz için pek çok seçeneğin yanı sıra doğru bütçe yönetimine yardımcı olmak adına "Kredi kartı nasıl kullanılır?" sorusunun yanıt bulduğu Kredi Kartı Rehberi’ni de müşterilerine sunar. Bu şekilde kredi kartınızda borç birikmesini önlemek için alabileceğiniz önlemler, kredi kartınızı seçerken dikkate alacağınız kriterler, taksitli harcamaların yönetimi gibi konularda bilgilenerek Garanti BBVA kredi kartınızı en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

En sevdiğiniz markalardan size özel indirim ve ödeme avantajlarıyla alışverişe başlamak ve bonus kazanmak için Garanti BBVA kredi kartı başvurunuzu, online olarak Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, BonusFlaş aracılığıyla ya da şubelerimizden yapabilirsiniz.

 • Sıkça Sorulan Sorular

   Kredi kartlarının ürün ve hizmet ücretleri nedir?

   Kredi kartları ürün ve hizmet ücretlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

    

   Yıllık kart ücreti/aidatı olmayan bir kredi kartı var mı?

   Bonus Flexi kartımızın yıllık kart ücreti yoktur. Bonus Flexi ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

    

   Nasıl kredi kartı başvurusu yapabilirim?

   Bonus, Shop&Fly ve American Express Card başvurusunu buradan yapabilirsiniz.

    

   Kredi kartı başvuru sonucumu ve teslimat detaylarını nereden öğrenebilirim?

   Başvuru sonucunuzu buradan öğrenebilirsiniz.