bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Money Bonus

    Money Bonus, paradan sonraki en büyük icat. Hem money hem de bonus kazandırıyor!

    Money Bonus, paradan sonraki en büyük icat. Hem money hem de bonus kazandırıyor!

    Money Bonus Türkiye’de bir ilk! Hem bonus hem de money kazandıran, market alışverişlerinizi rahatlatan ve tüm Bonus üye işyerlerinde bonus ayrıcalıkları sunan kredi kartıdır.

    Money Bonus kartınız ile Migros, Migros Jet, 5M, Sanal Market Migros ve Macrocenter’da size özel avantajlardan yararlanabilir, bol bol money biriktirebilir ve ürünlere özel anında indirimler kazanabilirsiniz. “Başvur” butonuna tıklayarak Garanti BBVA Money Bonus’a hemen başvurabilirsiniz.

    Dilerseniz Garanti BBVA Mobil’den, Garanti BBVA İnternet’ten, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya şubelerimizden Money Bonus'a başvuruda bulunabilirsiniz.

    BonusFlaş ile Money Bonus kart bilgileriniz ve kampanyalar tek uygulamada kontrolünüz altında. Siz de BonusFlaş’ı hemen yükleyin.

    • Öde ve Geç

     • Money Bonus’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde temassız ödeme özelliği olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır. Money Bonus ile yapacağınız toplam temassız işlem tutarınız 6.000 TL ye ulaştığında, işleminize şifre girerek devam edebilirsiniz.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Özellikler

     • Garanti BBVA Money Bonus ile Migros, Migros Jet, 5M, Sanal Market Migros ve Macrocenter’da alışveriş yaptıkça money kazanabilirsiniz. Bu mağazalardan Money Bonus ile satın aldığınız ürünlerde anında indirim kazanabilirsiniz.
     • Garanti BBVA Money Bonus, günün şanslı kişilerinden biri olduğunuzda bu mağazalardan yapacağınız alışverişlerinizi size hediye eder ve siz de bedava alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
     • 750 TL altı temassız işlemlerinizi Garanti BBVA Money Bonus ile parolasız ve imzasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 750 TL üstü temassız işlemlerinizde parolanızı girmeniz gerekmektedir.
     • Money Bonus aynı zamanda bir Bonus kredi kartıdır. Tüm Bonus üye işyerlerinde Bonus’un bütün kampanyalarından, taksitli alışveriş ve ekstra bonus imkânlarından faydalanabilirsiniz. Tüm Bonus ayrıcalıklarına Money Bonus ile sahip olursunuz.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %5 oranındadır.