Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garanti BBVA eTrader

    Garanti BBVA eTrader’ın sunduğu akıllı çözümler ile yatırım yapmak artık çok daha kolay!

    Garanti BBVA eTrader uçtan uca yenilendi!

    Yatırım stratejilerinizi bir üst seviyeye taşımanızı sağlayacak geliştirilmiş özellikler, kullanıcı dostu arayüz ve güçlü araçlarla daha iyi kişiselleştirme şimdi eTrader uygulamasında.

    eTrader, Garanti BBVA Yatırım'ın yatırımcılara sunduğu gelişmiş bir online işlem platformudur. Garanti BBVA eTrader ile VİOP, Borsa İstanbul Pay Piyasası ve uluslararası piyasaları/borsaları canlı izlerken hisse senedi takip analizi, varant hesaplama, hisse ve varant alım-satım işlemleri gibi birçok yatırım aracına rahat ve hızlı erişim imkanı sunar. Yenilenen arayüzü ve gelişmiş özellikleriyle yatırım deneyiminizi bir üst seviyeye taşır.
    BIST, VİOP ve uluslararası piyasaları izlemek, alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilmek, fiyat ve haber alarmı kurarak anlık bilgilendirme alabilmek için Garanti BBVA Mobil / İnternet Bankacılığı bilgileriniz ile hemen giriş yapabilirsiniz.
    Garanti BBVA eTrader mobil uygulamasını App Store veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz.
    • Mobil Uygulama Özellikleri

     Portföy Yönetimi: Yatırımlarınızı kolayca kontrol edebileceğiniz bir platform üzerinden yönetebilir, getirilerinizi ve risklerinizi detaylı bir şekilde analiz edebilirsiniz. Ayrıca izleme listelerinizi tek bir ekranda düzenleyebilir, yeni listeler oluşturabilir ve modüllerin sıralamasını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Piyasaları takip edebilir ve portföyünüzün performansını anlık olarak görebilirsiniz.

     Kişiselleştirilebilir İzleme Listesi: İlgi duyduğunuz hisse senetlerini tek bir liste halinde toplayarak anlık fiyat değişimlerini takip edebilir, sembollere notlar alarak kendi yatırım stratejinizi oluşturabilirsiniz. 5 farklı izleme listesi oluşturulabilir ve her bir listede 150 sembol bulunabilir. Kişisel liste adları oluşturabilir, izleme listesindeki en düşük ve en yüksek alış-satış hacimlerini gösterecek göstergeleri ekleyebilir ve gerçek sembol logolarıyla konforlu bir izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

     TradingView Entegrasyonu: Yatırım dünyasında ilerlemek için TradingView'in en gelişmiş ürünü olan TradingView Ücretli Grafik ve İşlem Sürümü'nü size tanıtmak istiyoruz. Bu sürüm, ücretsiz olarak TradingView lisanslı versiyonunu yeni eTrader ile sunuyor! Ayrıca işlem deneyiminizi geliştirmek için birçok ek araç ve işlevsellik sunan Ücretsiz Gelişmiş Grafik çözümü mevcuttur.

     F-Ray Temel Analiz Modülü: F-Ray Temel Analiz Modülü ile hisse senetlerinin kârlılık, borçluluk ve verimlilik gibi temel ölçümlerini derinlemesine analiz edebilirsiniz. F-Ray, görselleştirme teknikleri ve makine öğrenmesi destekli algoritmalar kullanarak borsada işlem gören şirketlerin finansal performansını değerlendiren yeni nesil bir borsa analiz platformudur.

     Uzman Önerileri ve Analizler: Fikirler menüsü altında, uzman araştırma ekibimizin hazırladığı araştırma raporlarına, al/sat tavsiyelerine, model portföylere, hazır analizlere ve finansal bilgi düzeyinize katkı sağlayacak içeriklere erişebilirsiniz.

     Akademi İçerikleri: Başlangıç, Orta ve İleri düzey içeriklerimiz, Borsa Terimleri, Temel Analiz ve Teknik Analiz kategorileri altında yer almakta olup, yatırım piyasası hakkında bilgi sahibi olmanızı ve finansal okuryazarlığınızı geliştirmenizi amaçlamaktadır.

    • Web Uygulama Özellikleri

     • Yenilenmiş önyüz ve uygulama sayfası ile dışarı çıkarılabilir pencerelere, çoklu ekran takibine, açık ve koyu tema opsiyonlarına ulaşabilirsiniz. Örneğin, ekranınızda birden fazla sembolün derinlik ekranını açıp takip edebilirsiniz.
     • İyileştirilmiş emir verme deneyimi ve yeni portföy görünümü ile artık emir vermek daha da kolay. Emir ekranlarına derinlik, gerçekleştirilen işlemler ve finansal bilgileri ekleyip emir anında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
     • Zenginleştirilmiş izleme listesi fonksiyonları – modüler yapı ve sağ tıklama ile sembole ait kolay aksiyon alabilme, kolonların çeşitlendirilmesi ve kolon içerisinde sıralama (en yüksek-en düşük) özelliklerine ulaşabilirsiniz.
     • Grafik yapısındaki iyileştirme ile yeni teknik analiz fonksiyonlarını ekleyebilir, yaptığınız analizleri farklı kaydedebilirsiniz.
     • Değişen portföy görünümü ile uygulamanın alt kısmında hesap geçişini hızlıca yapabilir, dilerseniz açılır kapanır portföy yapısını farklı pencerede takip edebilirsiniz.
    • Güvenlik

     Biz ne yapıyoruz?

     • Garanti BBVA eTrader aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz finansal işlemlerin ve kişisel bilgilerinizin güvende olması, en az sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Garanti BBVA eTrader işlemlerinde gizliliğinizi en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en gelişmiş güvenlik önlemlerini sürekli takip ediyor ve etkin güvenlik çözümleri sunmaya çalışıyoruz.
     • Garanti BBVA ve Garanti BBVA Yatırım’ın "Güvenlik" ile ilgili hassasiyeti, çeşitli güvenlik uygulamalarını da beraberinde getirdi:
     • Phishing (olta) saldırılarını engellemek için geliştirilmiş olan Güvenlik Resmi,
     • SMS şifresi yerine Garanti BBVA Mobil’den cihazınıza gelen bildirimi onaylayarak giriş yapılmasını sağlayan yeni bir yöntem Mobil Bildirim ile Giriş

     Siz ne yapmalısınız?

     Lütfen unutmayın, bizim uygulamalarımızın yanı sıra, sizin dikkat etmeniz gereken noktalar da güvenliğinizi sağlamak için önemli rol oynuyor:

     • Hem internette, hem de gerçek hayatta özel bilgilerinizi gizli tutun,
     • Parolanızın tahmin edilmesine karşı karmaşık parolalar kullanın,
     • Virüsler ve benzeri programlara karşı bilgisayarınızı ve cep telefonunuzu koruyun,
     • Kişisel bilgilerinizin çalınmasını engellemek için yalnızca güvendiğiniz bilgisayarları ve cep telefonlarını kullanın,
     • Web tarayıcılarının güncelliğinden emin olun,
     • Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA eTrader Mobil açıkken cep telefonunuzu başkalarına vermeyin,
     • Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA eTrader Mobil’den Çıkış butonuna basarak çıktığınızdan emin olun.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular