Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Altın Bonus

    Altın Bonus'un zengin dünyasına hoş geldiniz!

    Altın Bonus'un zengin dünyasına hoş geldiniz!

    Altın Bonus’unuzda biriken ATAkulcheleri tüm Atasay mağazalarından ve yetkili satış noktalarından 0,5 g, 1 g, 2,5 g, 5 g ve 20 g olarak teslim alabilirsiniz. Atasay mağazaları ve yetkili satış noktaları için tıklayın.

    Altın Bonus, dünyanın neresinde olursanız olun yapacağınız tüm alışverişlerde size ATAkulche kazandırır.

    • 250.000’i aşkın Bonus Program Ortağı’nda yapacağınız harcamalardan daha fazla ATAkulche kazanabilir, taksitli alışveriş imkânlarından faydalanabilirsiniz.
    • Biriken ATAkulchelerinizi bankamıza ait tüm kanallardan görüntüleyebilir veya hesap özetinizden öğrenebilirsiniz.

    BonusFlaş ile Altın Bonus kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamayla elinizin altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

    • Özellikler

     • Türkiye ve yurt dışında bulunan milyonlarca iş yerinde yapacağınız harcamalardan Altın Bonus’unuza ATAkulche birikir.
     • Kira, okul taksiti, beyaz eşya taksitleri gibi ödemeleriniz için Altın Bonus’unuzdan düzenli ödeme talimatı verdiğinizde ATAkulche kazanırsınız.

     Altın Bonus kartınızla aşağıdaki noktalardan alışveriş yaparak daha fazla ATAkulche biriktirebilirsiniz:

     Altın Bonus’unuzla nakit avans da çekebilirsiniz.

     Nakit avans hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

     • Altın Bonus ile 750 TL altı temassız işlemlerinizi parolasız ve imzasız gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 750 TL üstü temassız işlemlerinizde parolanızı girmeniz gerekmektedir.
     • Altın Bonus kartınızla tüm Garanti BBVA ATM’lerinden vadesiz hesaplarınıza erişebilir, Paracard’ınızla yaptığınız para çekme ve para yatırma gibi işlemlerinizi Bonus kartınızla da kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
    • Öde ve Geç

     • Altın Bonus’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde temassız ödeme özelliği olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 30 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.