bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus American Express

    Her alışverişte ekstra kazandıran kredi kartı Bonus American Express!

    Her alışverişte ekstra kazandıran kredi kartı!

    • Bonus American Express kredi kartıyla her alışverişinizde ekstra bonus kazanabilirsiniz.
    • Tüm market, akaryakıt ve restoran harcamalarınızda ayda %1, toplamda ise 25 TL ekstra bonus kazanabilirsiniz.
    • Diğer sektörlerde 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Bonus American Express ile 10. harcamanızda ekstra 10 TL bonus sizin olur. Bu sayede ayda ekstra 35 TL, yılda ise ekstra 420 TL bonus kazanabilirsiniz.
    • Bonus American Express’e tek başına veya bir Bonus’a bağlı olarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz mevcut Bonus, Bonus Plus ya da Bonus Premium ürününüze bağlı olacak şekilde bir Bonus American Express kredi kartı da isteyebilirsiniz. Bonus American Express’i bir Bonus’a bağladığınızda ücret indiriminin yanı sıra tek limit, tek ekstre, tek şifre gibi kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.
    • Bonus American Express’e Garanti BBVA İnternet, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi veya şubelerimizi ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz.
    • BonusFlaş ile Bonus American Express kredi kartı bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında takip edebilirsiniz. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

    *American Express,American Express’’n bir ticari markasıdır.Bu kart, Garanti BBVA tarafından American Express’ten alınan lisansa uygun olarak çıkarılmaktadır.

    • Özellikler

     • Bonus American Express kredi kartı ile tüm market, akaryakıt ve restoran harcamalarınıza ayda %1 ekstra bonus, toplamda ise 25 TL ekstra bonus kazanabilirsiniz.
     • Diğer sektörlerde yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Bonus American Express’i tercih ettiğinizde 10. harcamanıza ekstra 10 TL bonusa* daha sahip olursunuz.
     • Ayda ekstra 35 TL, yılda ise ekstra 420 TL bonus kazanmak fırsatı Bonus American Express ile sizi bekliyor!

     Seyahat Programı: Biriktirdiğiniz bonuslarınızla seyahat programı kapsamında AirFrance, KLM Royal Dutch Airlines, Delta, Etihad Airways, Malaysia Airlines ile uçabilir, biletinizi yükseltebilir ya da refakatçi bileti temin edebilirsiniz. Ayrıca Starwood Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts ve Jumeriah Hotels & Resorts otellerinde konaklayarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

     Bu Program Membership Rewards programının bir özelliğidir.

     • Selects: Yurtdışında American Express üye işyeri olan binlerce mağaza, otel ve restoranda size özel indirim ve ayrıcalıklar. 
     • Shopbyamex: Bonus American Express’inizle ABD’den hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapabilmek için shopbyamex.com’u ziyaret edebilirsiniz.

     *Kazanımlar müşteri bazında olup bir müşteri bir ay içinde en fazla 35 TL ekstra bonus kazanabilecektir. Ekstra 10 TL bonus için aynı gün aynı işyerinde yapılan harcamaların ilki geçerli olup nakit harcamalar geçerli olmayacaktır. İnternetten yapılan harcamalar, MoTo (mail order,telefon order), temassız işlemler dahildir; bonus kullanımları dahil değildir. Kazanılan bonuslar geri alınmayacaktır. Kazanılan bonuslar alışverişi takip eden bir sonraki ay karta yansıtılır. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Ayrıntılı bilgiye Bonus American Express sayfasından ulaşabilirsiniz.

    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %5 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 9 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 15 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.