bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Banka Kartları

    Paranızı yanınızda taşıma yükünden kurtulmanıza ve paranızı her zaman güvende tutmanıza yardımcı olan Garanti BBVA'nın banka kartı Paracard Bonus!

    Paracard Bonus Çeşitleri

    • Paracard Bonus

     Banka kartınız Paracard Bonus olsun!

     Paracard Bonus kredilendirmek ya da taksitlendirmek istemediğiniz alışverişleriniz için nakitten çok daha pratik, güvenli ve kazançlı bir banka kartıdır.

    • Paracard Bonus Platinum

     Paracard Bonus Platinum ile alışveriş hızlı, güvenli ve bonuslu!

     Alışverişte para yerine geçen kartınız ile hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız.

    • Paracard Bonus Troy

     Troy Logolu Paracard Bonus ile tanışın!

     Troy logolu Paracard Bonus’unuzu kullanarak alışveriş yapabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları’nda bedava alışveriş yaparsınız.

    • Bonus Genç Paracard

     18-25 yaş arası gençlerin kartı Paracard Bonus Genç!

     Para yerine Bonus Genç Paracard’ınızı kullanarak dünyanın her yerinde alışveriş yapabilirsiniz.

    • Paracard Business

     Firmalara özel esnek çözümler sunar.

     Şirket harcamalarınıza özel fırsatlar sunan Paracard Business banka kartı, bir ATM kartından çok daha fazlası!

    Banka Kartları Özellikleri

    Alışverişlerinizde kredi kullanmayı ya da taksitlendirme yapmayı tercih etmediğinizde en pratik ve güvenli araç olan Paracard Bonus, nakit ödemelerinizde de sizlere bonus kazanma fırsatı sunuyor.

    Hem yurt içinde hem de yurt dışında sizleri nakit para taşıma zahmetinden kurtaran hesap kartı olarak da tanımlanabilecek Paracard Bonus’un sunduğu diğer ayrıcalıklar, "Banka kartı nedir?" sorusunun da cevabı oluyor: Kredi kullanmadan ya da taksitlendirme yapmadan ve dolayısıyla da herhangi bir komisyon veya faiz ilavesiyle karşılaşmadan alışveriş yapmayı mümkün kılan alışveriş kartı, harcamalarınızın, anında kartın bağlı olduğu hesabınızdan düşmesi esasına göre çalışıyor. Bu sayede, bütçe kontrolünüz de kolaylaşmış oluyor. Hesabınızdaki kadar harcıyor; ama harcarken bonus kazanmaya devam ediyorsunuz.

    Acil durumlarda ise eğer hesabınızda yeterli bakiye yoksa tercihinize bağlı olarak kartınıza tanımlanmış Avans Hesap devreye girerek alışverişlerinizin yarım kalmasının önüne geçiyor. Paracard Bonus ayrıcalıkları ve kolaylıkları, alışverişle de sınırlı kalmıyor. Paracard Bonus'unuz ile her türlü bankacılık işlemlerinizi de şubeye gitmenize gerek kalmadan ATM'ler üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Nakit gereksiniminizi karşılamak için yurt içinde diğer banka ATM’lerinden de yasayla belirlenmiş sınırlar dâhilindeki çekim ücreti karşılığında kendi Garanti BBVA hesabınızdan para çekebilirsiniz. Yurt dışında ise Maestro veya Visa/Plus logosu gördüğünüz her ATM’den Garanti BBVA vadesiz hesabınıza ulaşıp, nakit ihtiyacınızı kendi hesabınızdan yerel para birimiyle karşılayabilirsiniz.

    Pratik, güvenli ve harcadıkça kazandıran Paracard Bonus ile kazandığınız bonusları, üye iş yerlerinde kullanabilir; bedava alışveriş keyfini yaşarsınız. Üye iş yerlerinde yaptığınız harcamalar ise sizlere daha fazla bonus olarak geri döner.

    Nakit taşımadan nakit alışveriş rahatlığını yaşamak, alışverişlerinizde bonus kazanmak ve dünyanın her yerinden hesabınıza ulaşıp nakit ihtiyacınızı gidermek için Paracard Bonus başvurunuzu, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan ya da şubelerden yapabilirsiniz.