Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Banka Kartları

    Yanınızda nakit taşıma yükünden kurtulmanızı ve paranızı her zaman güvende tutmanızı sağlayan Garanti BBVA’nın banka kartı Paracard Bonus!

    Paracard Bonus Çeşitleri

    • Paracard Bonus

     Paracard Bonus banka kartınız, güvenli ve avantajlı alışveriş dostunuz!

     Paracard Bonus’la taksitlendirmek ya da kredilendirmek istemediğiniz tüm alışverişlerinizi yanınızda nakit taşıma derdi olmadan yapabilirsiniz. Böylece banka kartınızla nakitten çok daha pratik, güvenli ve kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz!

    • Paracard Bonus Platinum

     Paracard Bonus Platinum ile alışveriş hızlı, güvenli ve bonuslu!

     Alışverişte adeta nakit para yerine geçen kartınızla hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız.

    • Paracard Bonus Troy

     Troy Logolu Paracard Bonus’la alışveriş daha da avantajlı!

     Troy logolu Paracard Bonus’unuzu kullanarak alışveriş yapabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları’nda bedava alışveriş yaparsınız.

    • Bonus Genç Paracard

     18-25 yaş arası gençlerin kartı Paracard Bonus Genç’le genç kafasını yaşayın!

     Nakit para yerine Bonus Genç Paracard’ınızı kullanarak dünyanın her yerinde yanınızda nakit taşıma derdinden kurtularak alışveriş yapabilirsiniz.

    • Paracard Business

     Firmalara özel esnek çözümler sunan Paracard Business!

     Şirket harcamalarınıza özel fırsatlar sunan Paracard Business banka kartı, bir ATM kartından çok daha fazlası!

    Banka Kartları Özellikleri

    Alışverişlerinizde kredi kullanmayı ya da taksitlendirme yapmayı tercih etmediğinizde en pratik ve güvenli araç olan Paracard Bonus, nakit ödemelerinizde de sizlere bonus kazanma fırsatı sunuyor.

    Hem yurt içinde hem de yurt dışında sizleri nakit para taşıma zahmetinden kurtaran hesap kartı olarak da tanımlanabilecek Paracard Bonus’un sunduğu diğer ayrıcalıklar, "Banka kartı nedir?" sorusunun da cevabı oluyor: Kredi kullanmadan ya da taksitlendirme yapmadan ve dolayısıyla da herhangi bir komisyon veya faiz ilavesiyle karşılaşmadan alışveriş yapmayı mümkün kılan alışveriş kartı, harcamalarınızın, anında kartın bağlı olduğu hesabınızdan düşmesi esasına göre çalışıyor. Bu sayede, bütçe kontrolünüz de kolaylaşmış oluyor. Hesabınızdaki kadar harcıyor; ama harcarken bonus kazanmaya devam ediyorsunuz.

    Acil durumlarda ise eğer hesabınızda yeterli bakiye yoksa tercihinize bağlı olarak kartınıza tanımlanmış Avans Hesap devreye girerek alışverişlerinizin yarım kalmasının önüne geçiyor. Paracard Bonus ayrıcalıkları ve kolaylıkları, alışverişle de sınırlı kalmıyor. Paracard Bonus'unuz ile her türlü bankacılık işlemlerinizi de şubeye gitmenize gerek kalmadan ATM'ler üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Nakit gereksiniminizi karşılamak için yurt içinde diğer banka ATM’lerinden de yasayla belirlenmiş sınırlar dâhilindeki çekim ücreti karşılığında kendi Garanti BBVA hesabınızdan para çekebilirsiniz. Yurt dışında ise Maestro veya Visa/Plus logosu gördüğünüz her ATM’den Garanti BBVA vadesiz hesabınıza ulaşıp, nakit ihtiyacınızı kendi hesabınızdan yerel para birimiyle karşılayabilirsiniz.

    Pratik, güvenli ve harcadıkça kazandıran Paracard Bonus ile kazandığınız bonusları, üye iş yerlerinde kullanabilir; bedava alışveriş keyfini yaşarsınız. Üye iş yerlerinde yaptığınız harcamalar ise sizlere daha fazla bonus olarak geri döner.

    Nakit taşımadan nakit alışveriş rahatlığını yaşamak, alışverişlerinizde bonus kazanmak ve dünyanın her yerinden hesabınıza ulaşıp nakit ihtiyacınızı gidermek için Paracard Bonus başvurunuzu, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan ya da şubelerden yapabilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Banka kartı almak ücretli mi?

    Kimler banka kartı alabilir?

    Banka kartı şifresini 3 kere yanlış girersem ne olur?

    Garanti BBVA banka kartları yurt dışında geçerli mi?

    Nasıl Garanti BBVA banka kartı alabilirim?

    Garanti BBVA Paracard Bonus almak için gerekli belgeler nelerdir?

    Banka kartı şifremi nasıl alabilirim?

    Banka kartı internet alışverişlerine nasıl açılır?

    Birden fazla banka kartı alınabilir mi?

    Banka kartlarında yıllık kart ücreti alınır mı?

    Banka kartının temassız özelliği var mıdır?

    Genç banka kartı nedir, öğrenci banka kartı ne işe yarar?