Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Trabzonspor Bonus

    Kalpler Trabzonspor için atıyor! TS Bonus hem bordo mavililere hem de size kazandırıyor!

    Kalpler Trabzonspor için atıyor! TS Bonus hem bordo mavililere hem de size kazandırıyor!

    Tüm Bonus fırsatlarından faydalanmanızı sağlayan Trabzonspor Bonus ile takımınızın size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak Trabzonspor taraftarı olmanın gururunu da yaşarsınız. Ayrıca birikmiş bonuslarınızı kullanarak bedava alışverişin tadını çıkartırsınız.

    Trabzonspor Bonus’a "Başvur" butonuna tıklayarak hemen başvurabilirsiniz.

    Dilerseniz Garanti BBVA İnternet’ten, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya şubelerimizden de Trabzonspor Bonus başvurusu yapabilirsiniz.

    BonusFlaş ile Trabzonspor Bonus kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

    • Özellikler

     • Trabzonspor Bonus ile dünyanın her yerinde, yapacağınız alışverişlerin tamamında bonus kazanırsınız.
     • 250.000’i Bonus Program Ortağı mağazalarda yapacağınız alışverişlerde ekstra bonus kazanırsınız.
     • Biriken bonuslarınızla Bonus Program Ortağı mağazalarda bedava alışveriş yapma şansına sahip olursunuz.
     • Bonus keyfinizi taksitli alışveriş avantajıyla birleştirebilirsiniz.
     • Trabzonspor Bonus ile 750 TL altı temassız işlemlerinizi parolasız ve imzasız olarak yapabilirsiniz. Ancak 750 TL üstü temassız işlemlerinizde parolanızı girmeniz gerekmektedir.
     • Trabzonspor Bonus’u kullanarak tüm Garanti BBVA ATM’lerinden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca Paracard ile yaptığınız para çekme ve yatırma işlemlerinizi TS Bonus Card’la da rahatlıkla yapabilirsiniz.
     • Trabzonspor Bonus’tan kira, okul taksiti ve beyaz eşya taksitleri gibi ödemeleriniz için düzenli ödeme talimatı verdiğinizde bonus kazanırsınız.
     • Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda Trabzonspor Bonus’tan sabit taksit ve uygun faiz oranı avantajıyla nakit avans çekebilirsiniz.
     • Biriken bonusunuzu Bonus program ortaklarından, Garanti BBVA İnternet’ten, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden, bonus.com.tr’den veya ekstrenizden öğrenebilirsiniz.
     • Ödemelerinizi Garanti BBVA İnternet’ten veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
    • Öde ve Geç

     • Trabzonspor Bonus’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 30 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.