Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    QR İşlemleri

    QR Kodla Temassız ve Karta İhtiyaç Duymadan İşlem Yapma Kolaylığı Garanti BBVA Mobil’de.

    QR kod ile para çekme ve yatırma işlemlerinizi saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. Nasıl mı?

    Garanti BBVA Mobil giriş sayfasında yer alan ATM’den Para Çek/Yatır adımı ile Garanti BBVA ATM’lerinden karta ihtiyaç duymadan para çekme ve yatırma işlemlerinizi QR kodla yapabilirsiniz.

    Ayrıca ortak QR sayesinde ATM’den para çekme ve yatırma işlemlerinin tüm banka ATM’lerinden yapılması mümkün. Garanti BBVA Mobil ile başka banka ATM’lerinde yer alan QR kodu okutarak temassız ve saniyeler içerisinde işlem yapabilirsiniz. Aynı zamanda diğer banka müşterileri de Garanti BBVA ATM’lerini kullanarak QR ile para çekip yatırabilmektedir. QR ile para çekme/yatırma işlemlerinin yapılabilmesi için konum izninizin açık olması gerekmektedir.

    *QR kod ile para çekme limiti 10.000 TL'dir

    Para transferlerinizi IBAN girmeden QR kodla kolayca yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

    Garanti BBVA Mobil giriş sayfasından hesabınıza ait QR kodu görüntüleyebilir, size para gönderecek kişilerle paylaşabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil’den QR ile para transferi işlemi Garanti BBVA veya başka banka hesaplarına, uygulamaya kamera kullanım izni verilerek yapılabilmektedir. İşlem, türüne göre Ürün ve Hizmet Ücretleri tablosunda açıklanan tutar ve oranlara göre ücretlendirilir. Ürün ve Hizmet Ücretlerini görmek için tıklayın.

    qr1
    qr2

    QR kod sayesinde ödeme yaparken yanınızda kart taşımanıza gerek yok!

    Garanti BBVA Mobil’den, ortak QR üretebilen tüm banka POS’larında yer alan QR kodu okutarak hesap ve kartlarınızla kolayca ödeme yapabilirsiniz.

    Kredi kartı borcunuzu ve kredi taksitinizi Garanti BBVA Mobil’den QR kod ile nakit ödeyebilirsiniz.

    Garanti BBVA Mobil giriş sayfasındaki ATM’den Para Çek/Yatır adımında yer alan Ödeme Yap bölümüne girerek kredi kartı borcunuzu ve kredi taksitinizi ATM’lerimizdeki QR kodu okutarak kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

    qr3
    İşlem ve Limit Saatçer

    İşlem Limit ve Saatleri

    Dijital kanallarımızdan yapabileceğiniz işlemlerin limit ve saatlerini aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.