Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Sizin İçin Sunduklarımız

    Güvenliğinize önem veriyoruz.

    Garanti BBVA olarak güvenliğinize önem veriyoruz. İnternette işlemlerinizi gerçekleştirirken sizi korumak için aldığımız önlemler ve uygulamalarımızla ilgili bilgi sahibi olun.

    Mobil Bildirim İle Giriş
    Mobil Bildirim ile Giriş, sms şifresi yerine Garanti BBVA Mobil’den cihazınıza gelen bildirimi onaylayarak giriş yapılmasını sağlayan güvenli bir yöntemdir.

    Mobil Bildirim ile Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na kolayca girmek için:

    • Parolanızı girdikten sonra Garanti BBVA Mobil ile eşleştirilmiş olan cihazınıza bildirim gönderilir.
    • Cihazınıza gelen bildirime basarak onay butonuyla Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.
    • Cihazınıza bildirim gelmediği durumlarda, Garanti BBVA Mobil: Profil ve Ayarlar menüsü altındaki Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na Giriş Onayı adımını kullanabilirsiniz.
    • Cihazınıza bildirim gelmediği durumlarda, internet ayarlarınızı kontrol ediniz. Ayrıca Garanti BBVA Mobil’in Profil ve Ayarlar menüsü altındaki bildirim ayarlarınızın açık olduğundan emin olunuz.

    Bankamız ile telefonda görüşme gerçekleştirdiğiniz esnada, aramanın* banka kanallarından gerçekleştiğini ve güvenli olduğunu Garanti BBVA Mobil üzerinden doğrulayabilirsiniz. Size gelen banka aramasıyla ilgili tereddüt hissettiğiniz an, arayanın gerçekten Garanti BBVA olup olmadığını mobil uygulamadaki bildirimler ekranından takip edebilirsiniz. Böylece aramanın bir dolandırıcılık girişimi olup olmadığını anlayarak işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

    * Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. ve Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. tarafından yapılan aramalar bu uygulamaya dahil değildir.

    Aldığımız Diğer Önlemler

    Tokenizasyon (Cihaz Eşleşmesi)

    SMS ile Giriş Şifresi

    Güvenlik Resmi

    Şifrematik Kullanımı

    Ek Onay

    İnternet Bankacılığı Güvenlik Tanımlamaları