Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus Flexi

    Aidatsız kredi kartı ile güç sizde, Bonus Flexi ile kart ücreti ödemeyin!

    Aidatsız kredi kartı ile güç sizde, Bonus Flexi ile kart ücreti ödemeyin!

    Bonus Flexi kredi kartı ile yıllık kart ücreti ödemeyin, kart aidatı olmayan kredi kartınızla Türkiye’nin en yaygın işyeri ağında bol taksit ve bol bonus fırsatlarından yararlanın! Bonus Flexi ile 250.000’i aşkın Bonus üye işyerindeki alışverişlerinizden bonus kazabilir, kazandığınız bonuslarla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz.

    Bonus Flexi’ye Nasıl Başvurulur?

    Kart aidatı olmayan kredi kartları arasında yer alan Bonus Flexi’ye başvurmak için hemen “BFLEXI” yazıp 3340’a gönderebilir, Bonus Flexi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz.

    BonusFlaş ile Bonus Flexi kredi kartı bilgileriniz, ödemeleriniz ve Bonus Flexi kampanyaları tek uygulamada kontrolünüz altında! BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

    • Özellikler

     • Bonus Flexi Kart ile yıllık kart üyelik ücreti ödemeden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.
     • Türkiye’nin en yaygın işyeri ağı Bonus üye işyerlerinde bol bonus kazanabilirsiniz.
     • Bonus Flexi’nizde biriken bonusunuzla Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • Bonus Flexi aidatsız kredi kartınızla istediğiniz Bonus kampanyasına bir kısa mesajla katılabilirsiniz.
     • Bonus Flexi ile 750 TL altı temassız işlemlerinizi parolasız ve imzasız olarak yapabilirsiniz. Ancak 750 TL üstü temassız işlemlerinizde parolanızı girmeniz gerekmektedir.
     • Tüm Garanti BBVA ATM’lerinden vadesiz hesaplarınıza kredi kartınız aracılığıyla ulaşabilir, Paracard’ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus Flexi’niz’le de rahatlıkla yapabilirsiniz.
     • Dünyanın her yerinde MasterCard™ amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan Bonus Flexi kredi kartınızla alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
     • Bonus üye işyerlerinde bol taksit fırsatının yanı sıra, tüm harcamalarınız için ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz taksit, ek taksit ve işlem erteleme imkanlarından Bonus Flexi aidatsız kredi kartınız vasıtasıyla yararlanabilirsiniz.
     • Troy logolu Bonus Flexi kredi kartınız, sadece yurt içinde kullanıma açıktır. Yurt dışı kullanımına ise kapalıdır. Bonus Flexi kredi kartınız, Garanti BBVA ATM ve Garanti BBVA POS’larında geçerlidir. Ayrıca Türkiye’deki tüm ödeme noktalarında geçerlidir.

     Bonus Flexi kredi kartı özellikleri ve kampanya detayları dönemsel olarak farklılık gösterebilir. Ayrıntılı ve en güncel bilgiye bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

    • Öde ve Geç

     • Bonus Flexi’nizin öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     Ödemelerinizi rahatlatmak için İşlem Taksitlendir, İşlem Ertele ve Ek Taksit ürünlerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı ve en güncel bilgiye bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular