bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bireysel Emeklilik Sistemi

    Geleceğinizi güvence altına almanın yolu bireysel emeklilikten geçiyor!

    Bugünkü yaşam standardınızı sürdürebileceğiniz, ekonomik kaygılardan uzak ve rahat bir emeklilik dönemi yaşamak istemez misiniz? Bireysel emeklilik sistemine bugünden katılarak geleceğinize yön verebilir, böylece hayalini kurduğunuz o emekliliğe ulaşabilirsiniz.
    Bireysel emeklilik size, emeklilik döneminiz için düzenli tasarruf ve yatırım yapma fırsatı sunar. Tasarruflarınızın ne zaman, nasıl ve ne şekilde değerlendirileceğini tamamen siz belirlersiniz.
    Üstelik %30 devlet katkısı sayesinde her 200 TL için devlet de sizin adınıza 60 TL katkıda bulunur. Yani sistemdeki her 200 liranız 260 lira olarak değerlenir. Buna fon getirilerini de eklediğimizde, emekliliğiniz için çok doğru bir yatırım yapmış olursunuz.
    Ayrıca ödemelerinizi Bonus veya Flexi kredi kartınızla gerçekleştirmeniz durumunda ekstra bonus kazanır ve dilerseniz biriken bonuslarınızı emeklilik sözleşmenize aktararak birikiminizi artırabilirsiniz.
    Siz de geleceğinizi güvence altına almak istiyorsanız bireysel emekliliğe katılın, birlikte biriktirelim!
    Ayrıca çocuğunuz için %30 devlet katkısı ile birikim yapma avantajını kaçırmayın! “Çocuklara BES” ile çocuklarımızın gelecekleri için birikim yapmak istiyorsanız sizi de aramıza bekliyoruz!
    • Avantajlar

     Gelecekte aktif çalışan/emekli dengesinin değişmesiyle emekli maaşlarında meydana gelebilecek olumsuzluklardan etkilenmemek için bireysel emekliliğin avantajlarından yararlanabilirsiniz:
     • Bireysel emeklilik sistemi, başka hiçbir yatırım aracında bulunmayan devlet katkısı avantajına sahiptir. Sisteme yapacağınız ödemeler üzerinden %30 oranında devlet katkısı alırsınız. Yani her 100 TL’lik ödemeniz için 30 TL devlet katkısı kazanırsınız.
     • İhtiyacınıza yönelik farklı planlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.
     • Ödeme periyodunu (1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, yıllık) kendiniz belirleyebilirsiniz.
     • Ödemelerinizi Garanti BBVA kredi kartlarıyla yapmanız durumunda özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.
     • Dilediğiniz zaman ödemelere ara verebilir, istediğinizde tekrar kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
     Sisteme ne kadar erken katılırsanız, o kadar avantajlı olacağınızı unutmayın.