Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus Platinum Biyometrik

    Bonus’tan çağ atlatan teknoloji! Parmak izi ile alışveriş!

    Bonus Platinum Biyometrik ile parmak izi ile alışveriş deneyimi yaşarken, Bonus Platinum’un sunduğu tüm ayrıcalıklı kampanya ve tekliflerden faydalanırsınız.

    • Özellikler

     Bonus’tan çağ atlatan teknoloji! Bonus Platinum Biyometrik ile parmak izi ile alışveriş!
     Bonus ailesinin son teknoloji kredi kartı Bonus Platinum Biyometrik ile tutar fark etmeden tüm alışverişlerinizi sadece parmak izinizi okutarak saniyeler içinde hızlı ve güvenle yapabilirsiniz.

     Bonus Platinum Biyometrik ile alışveriş deneyimize başlamak için ilk önce parmak izinizi kartınıza tanımlamanız gerekmektedir.

     Parmak izinizi Bonus Platinum Biyometrik kartınıza tanımlamak için kartınızla birlikte parmak izi tanımlama cihazı size özel bir kit içinde adresinize ulaştırılacaktır.

     Parmak izinizi kartınıza kolayca tanımlayabilirsiniz..

     Önce kartınızı parmak izi tanımlama cihazına yerleştirin. Tek yapmanız gereken; cihazın ekranında yapılan yönlendirmeleri takip ederek kartınızın üzerindeki siyah sensörlü alana, parmağınızın farklı açılarını yerleştirerek parmak izinizi saniyeler içinde kartınıza tanımlamak.

     Parmak izi veriniz Bankamızda veya parmak izi tanımlama cihazı üzerinde tutulmamaktadır.

     • Parmak izinizi kartınıza tanımladıktan sonra Parmak iziyle hemen ödemeye başlamak için kartınızı Garanti BBVA ATM’sine takarak şifrenizi girin. Sonrasında yapacağınız tüm alışverişlerinizi tutar fark etmeden sadece parmak izinizi okutarak hızlı ve güvenle yapabilirsiniz.Dilerseniz Bonus Platinum Biyometrik ile kart şifrenizi girerek de işlem yapabilirsiniz.

     Bonus Platinum Biyometrik, Bonus Platinum kartın tüm özelliklerine sahiptir ve tüm kampanyalarından faydalanabilir.

     Binlerce Bonus Program Ortağı mağazalardaki alışverişlerinizde taksit yapabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanabilir ve kazandığınız bonusla istediğiniz zaman bedava alışveriş yapabilirsiniz.

     Bonus Platinum Biyometrik’e Özel 1.250 TL Ekstra Bonus!

     • Ekstra Bonus özelliği sayesinde aylık harcama tutarınız 2.000 TL’yi geçtiğinde %50, 4.000 TL’yi geçtiğinde ise 2 kat daha fazla bonus kazanırsınız.*
     • Her ay dilediğiniz sektörde yapacağınız 750 TL ve üzeri internet alışverişinize %5 bonus kazanırsınız.**
     • 500 TL ve üzeri restoran harcamanıza her ay 50 TL bonus kazanırsınız.

     Bonus Platinum Biyometrik’e özel yurtdışı alışverişlerinizde yılda toplam 3.000 TL bonus!

     5.000 TL ve üzeri yurtdışında yapacağınız alışverişlerinize her ay 250 TL bonus kazanırsınız.

     *Bir ay içinde kazanabileceğiniz ekstra bonus tutarı maksimum 20 TL, yıllık ekstra kazanım tutarı ise maksimum 150 TL ile sınırlıdır.

     **Bir ay içinde kazanabileceğiniz ekstra bonus tutarı maksimum 42 TL, yıllık ekstra kazanım tutarı ise maksimum 500TL ile sınırlıdır.