bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garanti BBVA Mobil

    Garanti BBVA Mobil ile şubeniz cebinizde!

    Garanti BBVA Mobil ile şubeye gitmeden, istediğiniz yerden, 7/24, kolay ve güvenli bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

    Hayatınızı kolaylaştırmak için siz de Garanti BBVA Mobil’i App Store, Google Play ya da AppGallery’den indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

    3342’ye "Garanti BBVA Mobil" yazıp kısa mesaj gönderdikten sonra cep telefonunuza gelen kısa mesajdaki linke tıklayarak da uygulamamızı anında indirebilirsiniz.

    Garanti BBVA Mobil uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Müşteri numaranız veya T.C Kimlik Numaranız ile giriş yapabilirsiniz.

    Müşteri numaranızla cihazınızı eşleştirme özelliği sayesinde uygulamanızı telefonunuzdan yalnızca siz kullanabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ile cihazınızın eşleşmesi sayesinde tek parola ile kolayca giriş yaparak bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

    App Store'dan indir

    Google Play Store'dan indir

    AppGallery'den indir

     

    Nasıl Parola Alınır?

    • Garanti BBVA Mobil’i kullanmaya başlamak için cep telefonu numaranız ve kredi kartı veya Paracard şifreniz ile hemen parolanızı alabilirsiniz.
    • Garanti BBVA Mobil giriş sayfasında yer alan “Parola Al/Parolamı Unuttum” adımına tıklayarak gerekli alanları doldurmanız yeterli.
    • Kredi kartı ya da banka kartınız yoksa ve telefonunuz NFC (Yakın Alan İletişimi) özellikli ise, Garanti BBVA Mobil'deki “Yeni Kimlik Bilgileri ile Parola Al” adımından kolayca parola alabilirsiniz. NFC özellikli telefonunuz bulunmuyorsa görüntülü görüşerek şubeye gitmeden kolaylıkla parola oluşturabilirsiniz.
    • Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na aynı parola ile giriş yapabilirsiniz.
    Nasıl Parola Alınır?
    Qr İşlemleri

    Ekolojik Durumum

    Garanti BBVA olarak uzun yıllardır çalışanlarımıza, müşterilerimize, topluma ve ülke ekonomisine karşı sorumlu bir banka bilinciyle, “Sürdürülebilirlik” anlayışını işimizin odağına koyuyoruz.
    Garanti BBVA Mobil’de “Durumum” alanında yer alan Ekolojik sayfasında, müşterilerimizin karbon ayak izlerini takip etmelerini sağlayarak bu konuda farkındalık kazanmalarını amaçlıyor ve sunduğumuz önerilerle karbon ayak izlerini azaltmalarına destek oluyoruz. Teknolojik gücümüzü, insanların ve toplumun hayatına dokunacak, dünyanın sürdürülebilirliğine katkı sağlayacak faydaya çeviriyoruz.

    Finansal Sağlık

    Garanti BBVA Mobil Durumum alanında, müşterilerimizin finansallarının farkında olup, bütçelerini daha kolay yönetebilecekleri özellikler sunuyoruz.

    Bu alandan:

    • Varlık ve borçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
    • Gelir ve giderlerinizi kategori bazlı izleyebilirsiniz.
    • Nakit akışı / Takvim alanından gelecekteki olası ödemelerinizi planlayıp, bütçe planlamalarınızı yapabilirsiniz.
    • Size özel hazırladığımız Finansal Sağlık İpuçları’nı inceleyip, önerilen aksiyonları aldıktan sonra, ilgili aksiyonları Planlarım (Harcama uyarıları ve Birikim Hedefi) alanından takip edebilirsiniz.
    Finansal Sağlık
    Qr İşlemleri

    QR İşlemleri

    • Garanti BBVA Mobil giriş sayfasına yer alan ATM’den Para Çek/Yatır adımı ile Garanti BBVA ATM’lerinden karta ihtiyaç duymadan para çekme ve yatırma işlemlerinizi QR kodla yapabilirsiniz. Üstelik ortak QR sayesinde diğer banka ATM’lerinden QR ile para çekebilirsiniz.
    • Para transferlerinizi IBAN girmeden QR kodla kolayca yapabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil giriş sayfasından hesabınıza ait QR kodu görüntüleyebilir, size para gönderecek kişilerle paylaşabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil’den QR ile para transferi işlemi Garanti BBVA veya başka banka hesaplarına, uygulamaya kamera kullanım izni verilerek yapılabilmektedir. İşlem, türüne göre Ürün ve Hizmet Ücretleri tablosunda açıklanan tutar ve oranlara göre ücretlendirilir. Ürün ve Hizmet Ücretlerini görmek için tıklayın.
    • QR kod sayesinde ödeme yaparken yanınızda kart taşımanıza gerek yok! Garanti BBVA Mobil’den, ortak QR üretebilen tüm banka POS’larında yer alan QR kodu okutarak hesap ve kartlarından kolayca ödeme yapabilirsiniz.

    *QR ile para çekme/yatırma işlemleri yapılabilmesi için konum izninin açık olması gerekmektedir.

    Diğer Özellikler

    Kolay Adres ile Para Transferi

    Akıllı Asistan Ugi

    Kredi Başvurusu

    İstanbulkart’a Bakiye Yükleme

    Para Transferi

    Yapabileceğiniz İşlemler

    • Güvenlik

     Biz Ne Yapıyoruz?

     Garanti BBVA Mobil aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz finansal işlemlerin ve kişisel bilgilerinizin güvende olması, en az sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Garanti BBVA Mobil işlemlerinde gizliliğinizi en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en gelişmiş güvenlik önlemlerini sürekli takip ediyor ve etkin güvenlik çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

     Garanti BBVA’nın "Güvenlik" ile ilgili hassasiyeti, çeşitli güvenlik uygulamalarını da beraberinde getirdi:

     • Phishing (olta) saldırılarını engellemek için geliştirilmiş olan Güvenlik Resmi
     • "Tek Kullanımlık Şifre" üretme cihazı Şifrematik
     • Java uygulamalarını çalıştırabilen ve cep telefonlarında kullanılmak için Cep Şifrematik.

     Siz ne yapmalısınız?

     Lütfen unutmayın, bizim uygulamalarımızın yanı sıra, sizin dikkat etmeniz gereken noktalar da güvenliğinizi sağlamak için önemli rol oynuyor:

     • Hem internette, hem de gerçek hayatta özel bilgilerinizi gizli tutun.
     • Parolanızın tahmin edilmesine karşı karmaşık parolalar kullanın.
     • Virüsler ve benzeri programlara karşı bilgisayarınızı ve cep telefonunuzu koruyun.
     • Kişisel bilgilerinizin çalınmasını engellemek için yalnızca güvendiğiniz bilgisayarları ve cep telefonlarını kullanın.
     • Web tarayıcılarının güncelliğinden emin olun.
     • Garanti BBVA Mobil açıkken cep telefonunuzu başkalarına vermeyin.
     • Garanti BBVA Mobil’den Çıkış butonuna basarak çıktığınızdan emin olun.

    İşlem Limit ve Saatleri

    Dijital kanallarımızdan yaptığınız işlemlerin limit ve saatlerini aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

    İşlem ve Limit Saatçer