Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus Troy

    Kazandırdıkça bedava alışveriş yaptıran Bonus ile Türkiye’nin en geniş marka ağından faydalanın.

    Troy logolu Bonus’a başvurun, ilk 250 TL ve üzeri alışverişinize 250 TL bonus kazanabilirsiniz! Üstelik Bonus Üye işyerlerinde her ay yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri tüm market alışverişinize %5 bonus fırsatı sizinle.

    Troy kart nedir?

    Troy kart, Türkiye'nin ilk ve tek yerli ödeme sistemidir. Bankalararası Kart Merkezi tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli kart olarak kullanılabilir.

    Bonus Classic Troy Kart Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

    "Başvur" butonuna tıklayarak Bonus Classic Troy’a anında başvurabilir, Bonus kart kampanyalarıyla alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

    Ayrıca,

    • Garanti BBVA Mobil’den,
    • Garanti BBVA İnternet’ten,
    • 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya şubelerimizden başvuruda bulunabilirsiniz.

    Bonus Classic Troy kartınıza ait bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, BonusFlaş ile her zaman kontrolünüz altında.

    Tüm kart bilgilerinizi, ödemelerinizi ve Bonus kart kampanyalarını takip etmek için siz de BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

    • Özellikler

     • Troy logolu Bonus yalnızca yurt içi kullanıma açıktır.
     • Bonus üye işyerlerinde her ay yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri tüm market alışverişinize %5 bonus kazanırsınız.*
     • Bonus Classic Troy'unuzla tüm Garanti BBVA ATM'lerimizden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard'ınızla yaptığınız para çekme/yatırma, nakit avans ve işlem taksitlendirme gibi işlemlerin tamamını Bonus Troy kredi kartınızla da rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
     • Bonus Classic Troy kredi kartı sayesinde binlerce Bonus Program Ortağı'ndan taksitli alışveriş yapabilir, gerçekleştirdiğiniz alışverişlerden bol bol bonus kazanır ve kazandığınız bonuslarla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • Kazanılan her 1 bonus 1 TL değerindedir. (1 bonus=1 TL)
     • Dilerseniz Bonus Classic Troy'unuzun temassız ödeme özelliğini kullanabilirsiniz.
     • Bonus Classic Troy'un temassız özelliği sayesinde 750 TL ve altındaki tüm alışverişlerinizi temassız POS terminali bulunan tüm noktalardan şifresiz ve imzasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızı okuyucuya tutarak 1 saniye içinde ödeme yapabilirsiniz.

     *Bir ay içerisinde kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 30 TL. Bir yıl içerisinde kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 250 TL.

    • Öde ve Geç

     • Bonus Troy'un temassız, öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti ilk ekstrede karta borç olarak yansıtılır.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.