Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus Gold Troy

    Bonus Gold Troy'un ayrıcalıklı hizmetleri ile kazandıkça bedava alışveriş yapın, ekstra bonus fırsatını kaçırmayın.

    Troy logolu Bonus’a başvurun, ilk 250 TL ve üzeri alışverişinize 250 TL bonus kazanın.

    Üstelik Bonus Üye işyerlerinde her ay yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri tüm market alışverişinize %5 bonus kazanırken, aylık harcamalarınız 2.000 TL’yi geçtiğinde Bonus Gold Troy kartınız ile %50 ekstra bonus fırsatı sizlerle!

    Bonus Gold Troy Kart Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

    "Başvur" butonuna tıklayarak Bonus Gold Troy’a anında başvurabilir, Bonus kart kampanyalarıyla alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

    Ayrıca,

    • Garanti BBVA Mobil’den,
    • Garanti BBVA İnternet’ten,
    • 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya şubelerimizden başvuruda bulunabilirsiniz.

    BonusFlaş ile Bonus Gold Troy kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada kontrolünüz altında. Ayrıca alışverişlerinizde BonusFlaş üzerinden mobil ödeme ya da QR ile ödeme işlemlerini tercih ederek %6 ekstra bonus kazanabilirsiniz! Siz de BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

    • Özellikler

     • Bonus üye işyerlerinde her ay yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri tüm market alışverişinize %5 bonus kazanırsınız.*
     • Aylık harcamalarınız 2.000 TL’yi geçtiğinde %50 ekstra bonus kazanırsınız.**
     • Troy logolu Bonus Gold yurtiçi kullanıma açıktır.
     • Bonus Gold Troy kredi kartı ile gelen nakit çözümler, ödeme kolaylıkları, kampanya ve fırsatlar ile birçok farklı ürün alternatifinden faydalanabilirsiniz;
     • Ücretsiz Taksitli Nakit Avans özelliği ile nakit ihtiyaçlarınızı hiçbir başvuru süreciyle uğraşmadan, sabit taksitle ve cazip faiz oranlarıyla anında karşılayın.
     • İşlem taksitlendirme, Bonus Gold Troy avantajları arasında yer alır. Siz ödemenizi peşin yapın, taksiti İşlem Taksitlendir ile Bonus Gold Troy yapsın!
     • İhtiyaç halinde Ekstre Atlat özelliğinden yararlanın, ekstrenizi 1 ay sonra ödeyin.
     • Alışverişinizi Bonus Gold Troy ile gerçekleştirin, dilediğiniz işlemi İşlem Ertele ile 1 ay öteleyin.
     • Acil nakde mi ihtiyacınız var? Bonus Gold Troy kart özellikleri arasında yer alan Taksitli Para ile ihtiyacınız olan nakde kolayca ulaşın.
     • Hesabınızda para olmasa dâhi Karttan Havale/EFT ile Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA ATM'lerimizden havale ve EFT yapın.
     • Bonus Gold Troy'unuz için Dijital Ekstre talebinde bulunarak ekstrelerinize kesildiği anda ulaşırken, yeşil bir geleceğe katkıda bulunun!
     • Bonus Gold Troy kredi kartınızla tüm Garanti BBVA ATM'lerimizden hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard'ınızla gerçekleştirdiğiniz para çekme, para yatırma, havale/EFT gibi tüm işlemleri Bonus Gold Troy'unuzla da rahatlıkla yapabilirsiniz.

     *Bir ay içerisinde kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 30 TL. Bir yıl içerisinde kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 250 TL.

     ** Bir ay içerisinde kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 20 TL. Bir yıl içerisinde kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 150 TL.

    • Öde ve Geç

     • Bonus Gold Troy'un öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 30 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.