Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus Platinum Troy

    Bonus’un en prestijlisi Bonus Platinum Troy ile her yerde iltimaslı olmanın ayrıcalığını yaşayın!

    Bonus Platinum Troy ile ayda 7.000 TL’ye varan bonus kazanabilirsiniz.

    Bonus Platinum Troy’a başvurun, ilk 250 TL ve üzeri alışverişinize 250 TL bonus kazanın. Üstelik size özel 500 TL ve üzeri ilk market alışverişinize ekstra 250 TL bonus fırsatını kaçırmayın!

    Bonus Platinum Troy Kart Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

    "Başvur" butonuna tıklayarak Bonus Platinum Troy’a anında başvurabilir, Bonus kart kampanyalarıyla alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

    Ayrıca,

    • Garanti BBVA Mobil’den,
    • Garanti BBVA İnternet’ten,
    • 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya şubelerimizden başvuruda bulunabilirsiniz.
    • Özellikler

     • Troy logolu Bonus yalnızca yurt içi kullanıma açıktır.
     • Bonus üye işyerlerinde her ay yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri tüm market alışverişinize %5 bonus kazanırsınız.*
     • Bonus Platinum Troy ile her ay yapacağınız ilk 750 TL ve üzeri e-ticaret alışverişinize %5 bonus kazanırsınız.**
     • Bonus Platinum Troy’un Ekstra Bonus özelliği sayesinde aylık harcama tutarınız 2.000 TL’yi geçtiğinde %50, 4.000 TL’yi geçtiğinde ise 2 kat daha fazla bonus kazanırsınız.***
     • Bonus Platinum Troy, Bonus’unuzun kazandıran tüm özelliklerine sahiptir. Bonus Platinum Troy ile binlerce Bonus Program Ortağı mağazalardaki alışverişlerinizde taksit yapabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanabilir ve kazandığınız bonusla istediğiniz zaman bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • Bonus Platinum Troy ile 1.500 TL altındaki harcamalarınızı temassız şekilde parolasız ve imzasız olarak yapabilirsiniz. Ancak 1.500 TL üzerindeki temassız işlemlerinizde parola girmeniz gerekmektedir.
     • Bonus Platinum Troy’a ait ödemelerinizi Garanti BBVA İnternet, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ya da BonusFlaş üzerinden yapabilirsiniz.
     • BonusFlaş uygulaması ile Bonus Platinum Troy kart bilgilerinizi, ödemelerinizi, harcamalarınızı ve size özel kampanyaları tek bir uygulamadan kontrol edebilirsiniz. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

     *Bir ay içerisinde kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 30 TL. Bir yıl içerisinde kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 250 TL.

     ** Bir ay içerisinde kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 42 TL. Bir yıl içerisinde kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 500 TL.

     *** Bir ay içerisinde kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 20 TL. Bir yıl içerisinde kazanabileceğiniz maksimum bonus tutarı 150 TL.

    • Öde ve Geç

     • Bonus Platinum Troy’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 1.500 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 30 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.