Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Emekli Promosyon ve Maaş Ödemeleri

    Garanti BBVA'da 2024 yılı emekli promosyon fırsatı! Emekli maaşınızı bankamıza taşıyın, 15.000 TL’ye varan nakit promosyon fırsatını kaçırmayın.

    Emekli maaşını Garanti BBVA'dan alanlara 15.000 TL’ye varan nakit promosyon! Emekli promosyon fırsatını kaçırmayın.

    • Emekli Promosyon Kampanyası geçerlilik tarihi 1 - 31 Temmuz 2024’tür. Bankamız Kampanya Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    • Siz de emekli maaşınızı Garanti BBVA’dan alarak, 15.000 TL'ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanın!
    • Üstelik EYTli olup prim borcu olanlar, avantajlı faizlerle EYT Prim Borcu Kredisi kullanarak, hemen emekli olabilirler. Siz de EYT Prim Borcu Kredisi'ne başvurun, hemen emekli olun. EYT Prim Borcu Kredisi ile ilgili detaylı bilgiye EYT Kredisi sayfasından ulaşabilirsiniz.
    • Garanti BBVA’da emekli maaşınızın bağlı olduğu Vadesiz TL hesabınızı kullanarak Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden yapacağınız havale ve hafta içi saat 16.00’ya kadar olan EFT/FAST işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz! (01.04.2021 itibarıyla geçerli olan uygulama, resmî tatil günleri ve hafta sonlarını kapsamamaktadır. Uygulamaya daha önceki tarihlerde yapılan EFT/FAST ve havale işlemleri dahil değildir.)

    Siz de şubeye gitmeden Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olun, Garanti BBVA emekli promosyonu ödemelerinden hemen yararlanın.

    • Emekli Maaşımı Garanti BBVA’dan Nasıl Alırım?

     Yeni emekli olacaksanız:

     • SSK ya da Bağ-Kur’dan emekli olacaksanız SGK müdürlüklerine giderek veya e-Devlet üzerinden ulaşabileceğiniz Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi’nde,
     • Emekli Sandığı’ndan emekli olacaksanız çalıştığınız kuruma vereceğiniz emeklilik dilekçesinde Garanti BBVA’yı seçerek emekli banka promosyonları avantajından yararlanabilirsiniz.

     Maaşınızı Garanti BBVA’ya taşımak istiyorsanız:

     • Henüz müşterimiz değilseniz Garanti BBVA Mobil üzerinden şubeye gitmeden müşterimiz olabilir, emekli maaşınızı kolaylıkla Garanti BBVA’ya taşıyarak emekli maaşı banka promosyonu ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
     • Garanti BBVA müşterisiyseniz ve emekli maaşınızı PTT veya başka bir banka aracılığıyla alıyorsanız ve maaşınız üzerinde herhangi bir bloke bulunmuyorsa Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi üzerinden emekli maaşı banka değişikliği başvurusu yapabilir ve emekli banka promosyon ödemesi talebinde bulunabilirsiniz.
     • Dilerseniz sadece nüfus cüzdanınız ile Garanti BBVA şubelerine giderek banka değişikliği talebinizi iletebilirsiniz.
     • Şubeye gitmeden e-Devlet üzerinden emekli maaşınızı görseldeki adımları takip ederek Garanti BBVA’ya taşıyabilirsiniz. e-Devlet’e Garanti BBVA İnternet ya da PTT’den alacağınız şifreyle giriş yapabilirsiniz.

    Emekli Promosyon ve Maaş Taşıma Detayları

    Emekli Promosyon Ödeme Detayları

    SGK ya da e-Devlet aracılığıyla gelen yeni müşterilerimiz

    • Emeklilere Özel Ayrıcalıklar

     • Garanti BBVA’da emekli maaşınızın bağlı olduğu Vadesiz TL hesabınızı kullanarak Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden yapacağınız havale ve hafta içi saat 08.30 - 16.00 arası yapılacak EFT/FAST işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. (01.04.2021 itibarıyla geçerli olan uygulama, resmî tatil günleri ve hafta sonlarını kapsamamaktadır. Uygulamaya daha önceki tarihlerde yapılan EFT/FAST ve havale işlemleri dahil değildir.)
     • Emeklilerin özel bankası Garanti BBVA’dan emeklilere özel promosyon! Emekli maaşınızı “emeklilerin özel bankası” Garanti BBVA’ya taşıyabilir, 15.000 TL'ye varan nakit banka emekli maaş promosyonu avantajından yararlanabilirsiniz.
     • Garanti BBVA ATM’lerinde emeklilere özel ücretsiz nakit çekim avantajı!  Emekli maaş müşterilerimizin Garanti BBVA ATM’lerinden emekli maaş tutarı kadar yapacakları çekimlerde limit aşım ücreti alınmamaktadır. (Ücretsiz çekim, 20.000 TL’ye kadar olan emekli maaşlarının çekilmesi halinde geçerlidir.) Emekli maaş tutarı 20.000 TL üzeri olan emeklilerimiz de Garanti BBVA ATM’lerinden emekli maaşlarının 20.000 TL’ye kadar olan kısmını limit aşım ücreti ödemeden çekebilirler.
     • SGK emeklilerine özel vadeli mevduat ve kredi fırsatı! **Garanti BBVA destek kredilerinden emeklilere özel avantajlı faiz oranlarıyla gelir belgesine gerek kalmadan faydalanabilirsiniz.

     ** Emekli maaşı haricindeki gelirleri için belge talep edilebilir.

     Mevduatınızı bankamızda emeklilere özel ayrıcalıklı faiz oranlarıyla vadeli olarak değerlendirebilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Garanti BBVA emekli maaşı banka promosyonu ne kadar?

    Emekli maaşı banka promosyonu kampanyası ne zamana kadar geçerli? Son gün nedir?

    Emekli promosyonları nasıl alınır? Emekli promosyonu için nereye başvurulur?

    Emekli promosyonunu kimler alabilir?

    Emekli promosyonu kaç yılda bir verilir?

    Başka bankadan alınan emekli maaşı Garanti BBVA’ya 3 yıl dolmadan nasıl taşınır?

    Emekli promosyon tarihimi nasıl öğrenebilirim? Emekli promosyonları ne zaman ödenecek?

    Emekli maaşı taşıma kaç günde olur? Ne kadar sürer?

    Hangi emekli maaşı türleri promosyon alabilir?

    Emekli maaşı taşıma kaç yılda bir yapılır?

    Emekli maaşını Garanti BBVA’dan almanın ayrıcalıkları nelerdir?