Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    BJK Bonus

    BJK Bonus ile benzersiz Bonus avantajlarından yararlanın, Beşiktaşlı olmanın ayrıcalığını yaşayın!

    BJK Bonus ile benzersiz Bonus avantajlarından yararlanın, Beşiktaşlı olmanın ayrıcalığını yaşayın!

    Biriktirdiğiniz bonuslarınızla bedava alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

    "Başvur" butonuna tıklayarak BJK Bonus’a hemen başvurabilirsiniz.
    BJK Bonus’a dilerseniz Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi üzerinden veya şubelerimizden başvuru yapabilirsiniz.
    BonusFlaş ile BJK Bonus kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalarınız tek bir uygulamada, kontrolünüz altında. Siz de BonusFlaş’ı hemen yükleyin!
    • Özellikler

     • BJK Bonus’la taksitli alışverişin keyfini yaşarken yaptığınız harcamalardan da bol bol bonus kazanabilirsiniz. Üstelik kazandığınız bonuslarla Bonus Program ortağı mağazalarda bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • BJK Bonus sayesinde size özel 1903 ile başlayan Beşiktaş taraftar numarası alarak takımınızın size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.
     • Yaptığınız her alışverişte, hiçbir ek ücret ödemeden kulübünüze katkıda bulunabilirsiniz.*
     • Beşiktaş JK Müzesi girişlerinde %20 indirimden faydalanabilirsiniz.
     • Kartal Yuvası’nın tüm noktalarında BJK Bonus'a özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
     • BJK Bonus ile 750 TL altındaki temassız yaptığınızı harcamalarınızı parola ve imzaya ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz. Ancak 750 TL üstü temassız işlemlerinizde parolanızı girmeniz gerekir.

     *BJK Bonus ile yaptığınız alışverişlerin ve kart ücretinin belirli bir kısmı, size herhangi bir ek maliyet yaratmadan Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne katkı olarak aktarılır.

    • Öde ve Geç

     • BJK Bonus’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 30 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.