bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Çevreci Bonus

    Gezegenine duyarsız kalamayan bizlerin Çevreci Bonus’u !

    Gezegenine duyarsız kalamayan bizlerin Bonus’u!

    Gezegenimiz küresel ısınma tehdidi altında. Acilen önlem almazsak bizi ve çocuklarımızı belirsiz bir gelecek bekliyor. Siz de bu geleceğe karşı bir şeyler yapma vaktinin geldiğini düşünüyorsanız Çevreci Bonus ile çevreci bir kredi kartına geçiş yapabilirsiniz. Çevreci Bonus, doğamızın korunması için size aracı olmaktan mutluluk duyar.

    Çevreci Bonus Gold ile aylık harcama tutarınız 2.000 TL’yi geçtiği andan itibaren %25 ekstra bonus kazanmaya başlarsınız.
    Çevreci Bonus Platinum ile aylık 2.000 – 4 .000 TL arasındaki tüm harcamalarınızda %25, 4.000 TL üzerindeki harcamalarınızda ise %50 ekstra bonus kazanırsınız.
    Dilerseniz Garanti BBVA Mobil’den, Garanti BBVA İnternet’ten, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz.
    BonusFlaş ile Çevreci Bonus kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!
    • Öde ve Geç

     • Çevreci Bonus’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır. Çevreci Bonus ile yapacağınız toplam temassız işlem tutarınız 6.000 TL ye ulaştığında, işleminize şifre girerek devam edebilirsiniz.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Özellikler

     • Çevreci Bonus kazandırdığı bonusun bir kısmıyla WWF-Türkiye, Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın doğa koruma çalışmalarına bağışta bulunmanızı sağlar.

     WWF Nedir?

     World Wide Fund for Nature veya kısa adıyla WWF, dünyanın en büyük doğa koruma kuruluşlarından biridir. Canlı türlerini ve doğal yaşam alanlarını korumayı, insanların doğadaki ayak izlerini azaltmayı ve dünya çapında değişim yaratmayı hedefler.

     • Kart gönderim mektupları, zarfları ve sizinle iletişim içinde olduğu bütün basılı malzemelerinde geri dönüştürülebilir kâğıt kullanır.
     • Doğa koşullarına diğer plastiklerden daha çok dayanıklılık gösteren PVC oranını, ham madde içeriğinde en az seviyeye indirgemiştir. Bu sayede diğer plastik kartlara oranla doğada daha hızlı yok olur.
     • Hesap özetinizi e-postayla göndererek kâğıt tasarrufu sağlar ve bunun karşılığında WWF-Türkiye Doğal Hayatı Koruma Vakfı’na ekstra bağış yapar.
     • Dünyanın her yerinde Çevreci Bonus’unuzla yapacağınız tüm alışverişlerde bonus kazanırsınız.
     • 250.000’i aşkın Bonus Program Ortağı’nda yapacağınız harcamalardan daha fazla bonus kazanırsınız.
     • Çevreci Bonus Gold ile aylık 2.000 TL üzerindeki tüm harcamalarınızda %25 ekstra bonus kazanırsınız.
     • Çevreci Bonus Platinum ile aylık 2.000 – 4 .000 TL arasındaki tüm harcamalarınızda %25, 4.000 TL üzerindeki harcamalarınızda ise %50 ekstra bonus kazanırsınız.
     • Bir ay içinde kazanabileceğiniz ekstra bonus tutarı maksimum 20 TL, yıllık ekstra kazanım tutarı ise maksimum 100 TL ile sınırlıdır.
     • Biriken bonusunuzla Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • Bonus keyfinizi taksitli alışveriş rahatlığıyla birleştirebilirsiniz.
     • Kira, okul taksiti, beyaz eşya taksitleri gibi ödemeleriniz için Çevreci Bonus’unuzdan düzenli ödeme talimatı verdiğinizde bonus kazanırsınız.
     • Çevreci Bonus ile 750 TL altı temassız işlemlerinizi parolasız ve imzasız olarak yapabilirsiniz. Ancak 750 TL üstü temassız işlemlerinizde parolanızı girmeniz gerekmektedir.
     • Tüm Garanti BBVA ATM’lerinden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard’ınızla yaptığınız para çekme ve para yatırma işlemlerinizi Çevreci Bonus’unuzla da rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
     • Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda sabit taksitle ve uygun faiz oranıyla nakit avans çekebilirsiniz.
     • Biriken bonusunuzu Bonus program ortaklarından, Garanti BBVA Mobil’den, Garanti BBVA İnternet’ten, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya ekstrenizden öğrenebilirsiniz.
     • Yalnızca Garanti BBVA POS’larından Çevreci Bonus’la yapılan harcamalarda bonus kazanabilirsiniz. Bu harcamalarınızın belirli bir tutarı WWF’e aktarılmaktadır.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %5 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 9 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 15 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular