Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus Gold

    Harcadıkça bonus kazandıran Bonus Gold!

    Harcadıkça bonus kazandıran Bonus Gold ile tanışın, bonus kazandıkça bedava alışveriş yapın!

    Bonus’un tüm özelliklerini taşıyan, üstelik daha fazla bonus kazandıran Bonus Gold kart ile taksitli alışveriş yapabilir, kartınızı kullandıkça bonus kazanırken bedava alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz!

    Bonus Gold kartınızla yaptığınız harcamalarda aylık kullanım tutarınız 2.000 TL'yi aştığında %50 daha fazla Bonus kazanmaya başlarsınız!*

    Bonus Gold Nedir?

    Bonus Gold kart, Bonus kartın tüm özelliklerini içinde bulunduran ancak daha fazla bonus kazanmanızı sağlayan avantajı bol bir Garanti BBVA kredi kartı ürünüdür.

    BonusFlaş ile Bonus Gold kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada kontrolünüz altında. Siz de BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

    Hemen ek kart başvurusu yapın.

    • Özellikler

     • Bonus Gold kartınızla yaptığınız harcamalarda aylık kullanım tutarınız 2.000 TL'yi aştığında %50 daha fazla Bonus kazanırsınız. Böylece Bonus Gold’un harcadıkça kazandıran özelliğinden yararlanabilirsiniz.
     • Kazanılan her 1 bonus 1 TL değerindedir. (1 bonus = 1 TL)
     • Bonus Gold ile 1.500 TL altı temassız işlemlerinizi parolasız ve imzasız olarak yapabilirsiniz. Ancak 1.500 TL üstü temassız işlemlerinizde parolanızı girmeniz gerekmektedir.
     • Alışverişlerinizde BonusFlaş'tan QR ile ya da mobil ödemeyi tercih ederek %6 ekstra bonus kazanırsınız.
     • Bir ay içinde kazanılabilecek maksimum ekstra bonus tutarı 20 TL, bir yıl içinde kazanılabilecek maksimum ekstra bonus tutarı ise 150 TL ile sınırlıdır.
     • Bonus Gold kart limiti dahilinde, bonus keyfini taksitli alışveriş rahatlığı ile birleştirebilirsiniz.
     • Bonus Gold ile tüm Garanti BBVA ATM’lerinden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilirsiniz. Böylece Bonus Gold kartınız ile Paracard’ınızla yapmakta olduğunuz para yatırma, para çekme gibi işlemleri de rahatlıkla yapabilirsiniz.
     • Hesabınızda para olmasa dahi Garanti BBVA İnternet, Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA ATM'lerimizden EFT ve havale işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde hesabınızda para olmasa dahil acil ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
     • Bonus Gold kartınız ile anlık nakit paraya ihtiyacınız olduğunda sabit taksit ve uygun faiz oranıyla nakit avans çekebilir, ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.
     • Ödemelerinizi Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
     • Bonus Gold’unuz ile ödemenizi peşin yaptığınızda dahi işlem taksitlendirme ile taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

     *Bir ay içinde kazanılabilecek maksimum ekstra bonus tutarı 20 TL, bir yıl içinde kazanılabilecek maksimum ekstra bonus tutarı ise 150 TL ile sınırlıdır.

    • Öde ve Geç

     • Bonus Gold’un öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 1.500 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 30 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.