bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Kredi Kartları

    Garanti BBVA'nın kredi kartlarını incelemek ve benzersiz kredi kartları arasından size uygun olan karta karar vermek için hemen tıklayın!

    Tüm Kredi Kartları

    • Bonus Card

     Garanti BBVA Bonus Card kredi kartı kullanarak taksitli alışveriş yapabilir ve bonus kazanabilirsiniz. Bonus kredi kartı başvurunuzu hemen yapın.

    • Shop&Fly

     Shop&Fly'la alışveriş; daha fazla mil, daha fazla seyahat demek. Shop&Fly kredi kartına sahip olmak için hemen başvurun!

    • American Express® Card

     American Express ve Garanti BBVA iş ortaklığı sayesinde dünyanın en prestijli kartı American Express ile hayatı ayrıcalıklı yaşayın.

    • Bonus Diji

     Son teknoloji Bonus kart, Bonus Diji! Kart bilgileriniz gizli, alışverişiniz güvenli!

    • Bonus Gold

     Bonus Gold kredi kartı sayesinde Garanti BBVA'ya ait üye iş yerlerinden daha fazla bonus kazanabilir ve size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

    • Bonus Platinum

     Garanti BBVA Bonus Platinum kredi kartı kullanarak taksitli alışveriş yapabilir bonus kazanabilirsiniz. Bonus Platinum kredi kartı başvurunuzu yapın.

    • Bonus Genç

     Bonus Genç Kart ile gençliğin ve üniversite hayatının tadını çıkar! Bonus öğrenci Genç Kart ile sana özel indirim ve bonuslardan yararlanabilirsin!

    • BJK Bonus

     BJK Bonus Kart Beşiktaş taraftarının yanında. Tribünde olduğu kadar yaptığın alışverişlerde de takımını desteklemek istiyorsan bu kart tam sana göre.

    • Fenerbahçe Bonus

     Fenerbahçe Bonus kredi kartı kullanarak taksitli alışveriş yapabilir, takımınıza destek olurken bonus kazanabilirsiniz.

    • GS Bonus

     Tribünler ayakta GS Bonus sahada! GS Bonus Kart ile Galatasaray taraftarı olmanın ayrıcalıklarını yaşarken takımınıza destek olursunuz.

    • Trabzonspor Bonus

     Trabzonspor Bonus kredi kartı kullanarak takımınıza destek olurken bonus kazanabilirsiniz. Trabzonspor Bonus kredi kartı başvurunuzu yapın.

    • Çevreci Bonus

     Garanti BBVA Çevreci Bonus Kredi Kartı ile küresel ısınma, hava kirliliği ve ormanların katledilmesi gibi bir çok konuda desteğini gösterebilirsin.

    • Bonus Flexi

     Bonus Flexi aidatsız (ücretsiz) kredi kartı ile taksitli alışveriş yapıp, bonus kazanabilirsiniz. Kart ücreti ödemeden Flexi kredi kartı başvurunuzu yapın!

    • Money Bonus

     Money Bonus paradan sonra en büyük icat! Money Bonus kart başvurusu yapmak için tıklayın!

    • Flexi Card

     Flexi kredi kartı kullanarak taksitli alışveriş yapabilir bonus kazanabilirsiniz. Flexi kredi kartı başvurunuzu yapın.

    • Bonus American Express

     Bonus American Express Kredi Kartı ile 2 kat daha fazla bonus kazanın. Kredi kartı başvurunuzu hemen yapın.

    • Miles&Smiles

     Garanti BBVA Miles&Smiles ile yapacağınız alışverişlerinizde mil biriktirebilir ve bu milleri uçak bileti alırken kullanabilirsiniz.

    • Şeffaf Bonus

     Bonus’un tüm özelliklerine sahip Şeffaf Bonus ile gönlünüzce harcayın, harcadıkça kazanın, kazandıkça keyfinize bakın!

    • Aynalı Bonus

     Aynalı Bonus Kart ile sağlık, restoran ve kültür alanlarında yapacağınız alışverişlerin yanında kozmetik alışverişlerinizden de ekstra bonus kazanın.

    • Bonus Sanal Kart

     İnternetten alışveriş yapmak istiyor ama kendinizi güvende hissetmiyorsanız Garanti BBVA Sanal Kredi Kartları’nı kullanabilirsiniz.

    • Altın Bonus

     Altın Bonus Kart ile yapacağınız alışverişlerde bonusun altın hali ATAkulce kazanabilir, kazandığınız ATAkulceleri istediğiniz zaman teslim alabilirsiniz.

    • Kredi Kartı Rehberi

     Kartınızı daha doğru kullanabilmeniz için size bir "Kart Kullanım Kılavuzu" hazırladık, hemen inceleyin!

    • Kredi Kartı Başvuru Takibi

     Kredi Kartı Başvuru Takibi sayesinde Garanti BBVA kredi kartı başvurunuzu kolayca takip edebilir, kredi kartı başvurunuzla ilgili bilgi alabilirsiniz.

    Garanti BBVA müşterilerine yıllardır sunduğu ayrıcalıklı, güvenli ve kolay alışveriş araçlarıyla harcarken kazandırıyor.

    Garanti BBVA kredi kartları ailesinin en çok çeşitliliğe sahip Bonus ailesi; Bonus, Bonus Gold ve Bonus Platinum gibi kartlarıyla daha çok harcama ve daha çok bonus kazanma fırsatı sunuyor.

    Dünya genelinde en prestijli kartların başında gelen American Express de sizlere Garanti BBVA ayrıcalığı ile sunuluyor; sadece American Express sahiplerinin yararlanabildiği özel indirimler ve tekliflerle ayrıcalıklı olduğunuzu hissettiriyor. Çok seyahat edenlerin tercihi olan Shop&Fly ve Miles&Smiles ise her türlü harcamanızdan kazandığınız millerle sizlere bedava bilet satın alma ve farklı seyahat masraflarını karşılama olanağı sunuyor.

    Garanti BBVA kredi kartları arasından alışveriş alışkanlıklarınıza ve harcama yoğunluğunuza göre kredi kartı limit seçiminizi yaparak kolay, güvenli ve avantajlı alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Harcadıkça kazanır; dilerseniz taksit taksit ödersiniz. Nakit avans imkânıyla, hesabınızda para kalmasa bile acil nakit ihtiyaçlarınızda yarı yolda kalmazsınız.

    Garanti BBVA, müşterilerin hayatını kolaylaştırmak için en uygun kredi kartını seçmeniz için pek çok seçeneğin yanı sıra doğru bütçe yönetimine yardımcı olmak adına "Kredi kartı nasıl kullanılır?" sorusunun yanıt bulduğu Kredi Kartı Rehberi’ni de müşterilerine sunar. Bu şekilde kredi kartınızda borç birikmesini önlemek için alabileceğiniz önlemler, kredi kartınızı seçerken dikkate alacağınız kriterler, taksitli harcamaların yönetimi gibi konularda bilgilenerek Garanti BBVA kredi kartınızı en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

    En sevdiğiniz markalardan size özel indirim ve ödeme avantajlarıyla alışverişe başlamak ve bonus kazanmak için Garanti BBVA kredi kartı başvurunuzu, online olarak Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, BonusFlaş aracılığıyla ya da şubelerimizden yapabilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Kredi Kartları İnternet Alışverişlerine Nasıl Açılır?

    Temassız Kredi Kartı Nedir, Nasıl Kullanılır?

    Temassız Kredi Kartlarının Limiti Var mı?

    Kredi Kartlarının Limiti Nasıl Belirlenir?

    Kredi Kartı Limiti Nasıl Artırılır?

    Kredi Kartı Limit Artırma Talebi Nasıl Takip Edilir?

    Kart Limiti Nasıl Düşürülür?

    Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

    Kredi Kartı Dönem Borcu Nedir?

    Kredi Kartlarında Asgari Ödeme Nedir?

    Kredi Kartı Ekstresi Nedir?

    Anında Ekstre Nedir?

    Anında Ekstre’ye Nasıl Başvurulur?

    Dönem Ekstresi ve Kredi Kartı Borcu Arasındaki Fark Nedir?

    Kredi Kartları Faiz Oranları Nelerdir?