bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    BonusFlaş

    BonusFlaş ile kampanyalar, kart bilgileri ve yeni nesil ödeme teknolojileri tek uygulamada!

    BonusFlaş ile Garanti BBVA kartlarınız ile ilgili tüm işlemlerinizi yapabilir, cazip kampanyalara kolaylıkla katılabilir, katıldığınız kampanyaları takip edebilir, bütçenizi kontrol edebilir ve hayatınızı kolaylaştıracak ödeme alternatiflerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

    App Store'dan İndir

    Google Play Store'dan İndir

    AppGallery'den İndir

    • Detaylar

     BonusFlaş nedir?

     BonusFlaş, Garanti BBVA kartlarınız ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı, cazip kampanyaları ve yeni nesil ödeme çözümlerini bir arada sunarak hayatı kolaylaştıran bir mobil bankacılık uygulamasıdır.

     BonusFlaş nasıl indirilir?

     bonusflas.com.tr linkine tıklayarak  detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz olarak kolayca indirebilirsiniz! Ayrıca App Store, Google Play Store ve App Galery'den de BonusFlaş'a ulaşabilirsiniz. 

     BonusFlaş’a nasıl giriş yapılır?

     BonusFlaş'a ilk defa giriş yaptığınızda TC kimlik numaranız ya da müşteri numaranızla, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya Garanti BBVA Mobil parolanızı kullanarak hemen giriş yapabilirsiniz.

     Eğer parolanız yoksa ya da unuttuysanız BonusFlaş'tan anında parola alabilirsiniz. İlk girişte parolanızı girdikten sonra güvenliğiniz açısından kullandığınız cihazın sizin hesabınızla eşleşmesi için bir defaya mahsus olmak üzere telefonunuza tek kullanımlık şifre gönderilir.

     Nasıl parola alınır?

     BonusFlaş’ı kullanmaya başlamak için dijital parolanız olması gerekmektedir. BonusFlaş’tan cep telefonu numaranız ve kredi kartı veya Paracard şifreniz ile hemen parolanızı alabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na aynı parola ile giriş yapabilirsiniz. BonusFlaş ile ilgili her türlü sorunuz için 7 gün, 24 saat 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

    Yapabileceğiniz İşlemler

    Kampanyalar

    Kart Bilgileri

    Bana Özel

    Ödemeler

    Daha Fazlası

    BonusFlaş’ta yer alan tüm işlemler, 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilir.

    Bireysel kredi kartları için,

    Taksitli nakit avans ve Taksitli Para işlemleri işlem başına minimum 500 TL tutarında, maksimum 20.000 TL tutarında kullanılabilir. Nakit avans işlemi işlem başına minimum 10 TL tutarında kullanılabilir.

    Ticari kredi kartları için,

    Taksitli nakit avans ve Taksitli Para işlemleri işlem başına minimum 500 TL tutarında, maksimum 30.000 TL tutarında kullanılabilir. Nakit avans işlemi işlem başına minimum 10 TL tutarında kullanılabilir.

    Biz ne yapıyoruz?

    BonusFlaş aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz finansal işlemlerin ve kişisel bilgilerinizin güvende olması, en az sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. BonusFlaş işlemlerinde gizliliğinizi en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en gelişmiş güvenlik önlemlerini sürekli takip ediyor ve etkin güvenlik çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

    Siz ne yapmalısınız?

    Lütfen unutmayın, bizim uygulamalarımızın yanı sıra, sizin dikkat etmeniz gereken noktalar da güvenliğinizi sağlamak için önemli rol oynuyor:

    • Hem internette, hem de gerçek hayatta özel bilgilerinizi gizli tutun,
    • Parolanızın tahmin edilmesine karşı karmaşık parolalar kullanın,
    • Virüsler ve benzeri programlara karşı bilgisayarınızı ve cep telefonunuzu koruyun,
    • Kişisel bilgilerinizin çalınmasını engellemek için yalnızca güvendiğiniz bilgisayarları ve cep telefonlarını kullanın,
    • Web tarayıcılarının güncelliğinden emin olun,
    • BonusFlaş açıkken cep telefonunuzu başkalarına vermeyin.