Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    BonusFlaş

    BonusFlaş ile kampanyalar, kart bilgileri ve yeni nesil ödeme teknolojileri tek uygulamada!

    BonusFlaş ile Garanti BBVA kartlarınızla ilgili tüm işlemlerinizi yapabilir, avantajlı kampanyalardan yararlanabilir, katıldığınız kampanyaları takip edebilir, bütçenizi kontrol edebilir ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme alternatiflerine tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.

    App Store'dan İndir

    Google Play Store'dan İndir

    AppGallery'den İndir

    • Detaylar

     BonusFlaş nedir?

     BonusFlaş, Garanti BBVA kartlarınız aracılığıyla bankacılık işlemlerinizi, ödemelerinizi yapmanızı sağlayan, yeni nesil ödeme çözümleri ve avantajlı kampanyalar sunarak hayatınızı kolaylaştıran bir mobil bankacılık uygulamasıdır.

     BonusFlaş nasıl indirilir?

     App Store, Google Play Store ve App Galery'den veya bonusflas.com.tr üzerinden ücretsiz olarak BonusFlaş’ı mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

     BonusFlaş’a nasıl giriş yapılır?

     Müşteri numaranız ya da TC kimlik numaranız ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya Garanti BBVA Mobil parolanızı kullanarak BonusFlaş’a hemen giriş yapabilirsiniz.

     Parolamı unuttum ne yapmayalıyım?

     Parolanız yoksa ya da unuttuysanız BonusFlaş'tan anında parola alabilirsiniz. Mobil uygulamaya parolanızla ilk kez giriş yaptığınızda güvenliğiniz için kullandığınız cihazın sizin hesabınızla eşleşmesi gerekir. Bunun için bir defaya mahsus olmak üzere telefonunuza tek kullanımlık şifre gönderilir.

     Nasıl parola alınır?

     BonusFlaş’ı kullanmaya başlamak için dijital parolanızın olması gerekmektedir. BonusFlaş’a cep telefonu numaranız ve kredi kartı veya Paracard şifrenizle giriş yaparak hemen parolanızı alabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na da aynı parolayla giriş yapabilirsiniz. BonusFlaş ile ilgili sorularınız için 7/24 hizmet veren 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

    Yapabileceğiniz İşlemler

    Kampanyalar

    Kart Bilgileri

    Bana Özel

    Ödemeler

    Daha Fazlası

    BonusFlaş’ta yer alan tüm işlemlerinizi, 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz.

    Bireysel kredi kartları için,

    Taksitli nakit avans ve taksitli para işlemleri için işlem başına minimum 500 TL; maksimum 20.000 TL kullanabilirsiniz. Nakit avans işlemi, işlem başına minimum 10 TL’dir.

    Ticari kredi kartları için,

    Taksitli nakit avans ve taksitli para işlemleri için işlem başına minimum 500 TL; maksimum 30.000 TL kullanabilirsiniz. Nakit avans işleminde ise işlem başına minimum 10 TL kullanabilirsiniz.

    Biz ne yapıyoruz?

    BonusFlaş aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz finansal işlemlerin ve kişisel bilgilerinizin güvende olması bizim için de önemli. BonusFlaş işlemlerinde gizliliğinizi en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve gelişmiş güvenlik önlemlerini sürekli takip ediyor ve sizlere bu doğrultuda etkin güvenlik çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

    Siz ne yapmalısınız?

    Lütfen unutmayın, bizim uygulamalarımızın yanı sıra sizin dikkat etmeniz gereken noktalar da güvenliğinizi sağlamak için önemli rol oynuyor. Bu sebeple aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz:

    • İnternette ve gerçek hayatta özel bilgilerinizi gizli tutun.
    • Parolanızın tahmin edilmemesi için karmaşık parolalar kullanın.
    • Virüsler ve benzeri programlara karşı bilgisayarınızı ve cep telefonunuzu koruyun.
    • Kişisel bilgilerinizin çalınmasını engellemek için yalnızca güvendiğiniz bilgisayarları ve cep telefonlarını kullanın.
    • Web tarayıcılarının güncelliğinden emin olun.
    • BonusFlaş açıkken cep telefonunuzu başkalarına vermeyin.