Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus Sanal Kart

    Sanal Kart ile internet üzerinden yaptığınız alışverişler her zamankinden daha güvenli!

    Sanal Kart ile internet üzerinden yaptığınız alışverişler her zamankinden daha güvenli!

    İnternetten alışveriş yapmak istiyor ancak kendinizi güvende hissetmiyorsanız Garanti BBVA Sanal Kredi Kart tam size göre! Limitini kendinizin belirlediği Sanal Kredi Kart’la telefondan veya internetten güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

    Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden Sanal Kart ya da Sanal Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru adımında hesap seçtiğinizde Sanal Kart, kredi kartı seçtiğinizde Sanal Kredi Kartı’na sahip olursunuz.

    İnternetten alışveriş yapmadan önce Garanti BBVA Sanal Kart’ınıza herhangi bir hesabınızdan para transferi yapmanız gerekir. Garanti BBVA Sanal Kart’ın limiti sizin yüklediğiniz tutar kadar olur. Ayrıca Garanti BBVA Sanal Kart’ınızla alışverişinizi yaptıktan sonra kalan parayı tekrar hesabınıza aktarabilirsiniz.

    Sanal Kredi Kartı’nızı kullanırken gereksinim duyacağınız kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu (CVC2) bilgilerine istediğiniz an Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet veya Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

    • Özellikler

     • Sanal Kredi Kartı’nızın limitini alışveriş yapmadan önce Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet veya BonusFlaş uygulamasından belirleyebilir, isterseniz alışverişinizi yaptıktan sonra limitinizi tekrar “1 kuruş”a düşürebilirsiniz. Bu sayede sizin bilginiz dışında bir başkası tarafından Sanal Kredi Kartı’nızın kullanılmasını önlemiş olursunuz.
     • Yurt dışı kaynaklı web sitelerinden yapacağınız harcamaları isterseniz TL, isterseniz USD olarak ödeyebilirsiniz. Yurt dışı sitelerde yapacağınız alışverişlerde kur farklılığı oluşabileceği için harcama tutarınızın yaklaşık %10 fazlasının TL karşılığı limitini kartınıza aktarmanız gerekir.
     • Garanti BBVA Sanal Kart için sizden yıllık kart ücreti alınmaz.
     • Garanti BBVA Sanal Kart ile birçok sanal mağazada indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
     • Bonus Sanal Kart, alıcı ve satıcı açısından gelişmiş güvenlik düzeyi sağlayabilmek için Garanti BBVA tarafından geliştirilmiştir.
     • Biriken bonuslarınız ekstreniz kesildiğinde ana kartınıza aktarılır.
     • Sanal Kart’la yaptığınız harcamaları Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden takip edebilirsiniz.
     • Sanal Kart, yurt içi ve yurt dışı internet alışverişlerinizin tümünde geçerlidir.
     • Yurt dışı kaynaklı bazı web siteleri Türk kredi kartlarına güvenlik nedeniyle çeşitli kısıtlamalar getirmektedir. Yeterli olmasına rağmen kartınızın limitiyle ilgili bir sorun yaşıyorsanız alışveriş yapmak istediğiniz web sitesi yöneticileriyle iletişime geçiniz.
     • Sanal Kart’ınızın limiti “0” bile olsa deneme amaçlı alışveriş yaparken VISA ve MasterCard kuralları gereği sanal kredi kartınıza borç gelebilir. İş yerleri için tanımlanmış olan ve ülkelere göre farklılık gösteren bu borçla karşılaşmanız durumunda borcun geldiği ilk andan itibaren en geç 30 gün içinde, itirazlarınızı +90 212 657 21 10 numaralı faks aracılığıyla tarafımıza ilettiğinizde işlem tutarı size iade edilecektir.
     • 1 Ekim 2001 tarihinden itibaren kredi kartı güvenlik kodunun internet üzerinden yapılan alışverişlerde mağazalar tarafından sorgulanması ve bankalarca kontrol edilmesi gerekmektedir. Bazı yurt dışı sitelerde güvenlik kodu bilgisinin istenmediği görülmüştür. Güvenlik kodu bilgisi olmayan işlemleri kendi güvenliğiniz için yapmamanızı tavsiye ediyoruz.
     • İnternetten satış yapan mağazalardaki alışverişlerinizde işlem başarılı olduğunda kartınıza alışveriş tutarı kadar bir bloke konur. Ancak sonradan bu alışveriş iptal edilse bile limitiniz blokeye alınmış olabilir. Bunun nedeni karşı bankanın iptal emrini göndermede gecikmesidir. Eğer iptal edilmiş bir işleminiz olmasına rağmen limitiniz blokeye alınmış ise 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’yle iletişime geçebilirsiniz. Gerekli araştırma yapılıp karşı banka onayı alındıktan sonra limitinize konulmuş olan bloke de kaldırılacaktır.
     • Bonus Sanal Kartı’nızı 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak iptal ettirebilirsiniz.