Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Şeffaf Bonus

    Sadece 3 köşesi olan Şeffaf Bonus ile 4 köşeli kart alışkanlığınızı unutun!

    Bonus’un tüm özelliklerine sahip Şeffaf Bonus ile gönlünüzce harcayın, harcadıkça kazanın, kazandıkça keyfinize bakın!

    Şeffaf Bonus Platinum ile aylık 2.000 – 4 .000 TL arasındaki tüm harcamalarınızda %50, 4.000 TL’yi geçtiğinde ise 2 kat daha fazla bonus kazanırsınız.

    Şeffaf Bonus Platinum ile her ay 750 TL ve üzeri e-ticaret alışverişinize %5 bonus kazanırsınız.

    Şeffaf Bonus’a dilerseniz Garanti BBVA Mobil’den, Garanti BBVA İnternet’ten, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya şubelerimizden de başvuru yapabilirsiniz.

    BonusFlaş ile Şeffaf Bonus kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar sadece tek bir uygulamada, kontrolünüz altında. Siz de hemen BonusFlaş’ı yükleyin!

    • Özellikler

     • Dünyanın farklı yerlerinde yapacağınız tüm alışverişlerde kartınızda bonus birikir.
     • Şeffaf Bonus ile 250.000’den fazla Bonus Program Ortağı’nda yapacağınız harcamalardan daha fazla bonus kazanırsınız.
     • Şeffaf Bonus Gold ile yaptığınız harcamaların aylık tutarı 2.000 TL’yi geçtiğinde %25 ekstra bonus kazanabilirsiniz.
     • Şeffaf Bonus Platinum ile aylık 2.000 – 4 .000 TL arasındaki tüm harcamalarınızda %50, 4.000 TL’yi geçtiğinde ise 2 kat daha fazla bonus kazanırsınız.*
     • Şeffaf Bonus Platinum ile her ay 750 TL ve üzeri e-ticaret alışverişinize %5 bonus kazanırsınız.**
     • Şeffaf Bonus’unuzda biriken bonusunuzla Bonus Program Ortağı mağazalarda bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • Şeffaf Bonus ile bonus kazanma keyfini taksitli alışveriş rahatlığıyla birleştirebilir ve kendinize esnek bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.
     • Nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz her an sabit taksit imkanı ve uygun faiz oranından yararlanarak nakit avans çekebilirsiniz.
     • Şeffaf Bonus ile 750 TL altı temassız harcamalarınızı parolasız ve imzasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 750 TL üstü temassız işlemlerinizde parolanızı girmeniz gerekmektedir.
     • Tüm Garanti BBVA ATM’lerinden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard’ınızla yaptığınız para çekme ve yatırma gibi işlemleri Şeffaf Bonus kartınızla da kolaylıkla yapabilirsiniz.
     • Kira, okul taksiti, beyaz eşya taksitleri gibi ödemeleriniz için Şeffaf Bonus kartınızdan düzenli ödeme talimatı vererek bonus kazanabilirsiniz.
     • Biriken bonusunuzu Bonus program ortaklarından, Garanti BBVA İnternet’ten, 444 0 334 Alo Bonus’tan, bonus.com.tr’den veya hesap özetinizden öğrenebilirsiniz.
     • Ödemelerinizi Garanti BBVA Mobil’den, Garanti BBVA İnternet’ten veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

     *Bir ay içinde kazanabileceğiniz ekstra bonus tutarı maksimum 20 TL, yıllık ekstra kazanım tutarı ise maksimum 150 TL ile sınırlıdır.

     **Bir ay içinde kazanabileceğiniz ekstra bonus tutarı maksimum 42TL, yıllık ekstra kazanım tutarı ise maksimum 500TL ile sınırlıdır.

    • Öde ve Geç

     • Şeffaf Bonus’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 30 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular