Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus Platinum

    Bonus Platinum ile her yerde ayrıcalıklı olmanın keyfini çıkarın!

    Bonus Platinum ile her yerde ayrıcalıklı olmanın keyfini çıkarın!

    Bonus’un en prestijli üyesi Bonus Platinum ile alışverişlerinizden yılda toplam 650 TL ekstra bonus kazanabilirsiniz.
    • Özellikler

     • Bonus Platinum, Bonus’unuzun kazandıran tüm özelliklerine sahiptir. Bonus Platinum ile binlerce Bonus Program Ortağı mağazalardaki alışverişlerinizde taksit yapabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanabilir ve kazandığınız bonusla istediğiniz zaman bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • Bonus Platinum’un Ekstra Bonus özelliği sayesinde aylık harcama tutarınız 2.000 TL’yi geçtiğinde %50, 4.000 TL’yi geçtiğinde ise 2 kat daha fazla bonus kazanırsınız.*
     • Bonus Platinum ile her ay 750 TL ve üzeri e-ticaret alışverişinize %5 bonus kazanırsınız.**
     • Bonus Platinum ile 750 TL altındaki harcamalarınızı temassız şekilde parolasız ve imzasız olarak yapabilirsiniz. Ancak 750 TL üzerindeki temassız işlemlerinizde parola girmeniz gerekmektedir.
     • Hem Türkiye’de hem de yurt dışında MasterCard/VISA amblemi bulunan milyonlarca iş yerinde yapacağınız alışverişlerden Bonus Platinum’unuza bonus birikir.
     • Bonus Platinum’a ait ödemelerinizi Garanti BBVA İnternet, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ya da BonusFlaş üzerinden yapabilirsiniz.
     • BonusFlaş uygulaması ile Bonus Platinum kart bilgilerinizi, ödemelerinizi, harcamalarınızı ve size özel kampanyaları tek bir uygulamadan kontrol edebilirsiniz. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

     *Bir ay içinde kazanabileceğiniz ekstra bonus tutarı maksimum 20 TL, yıllık ekstra kazanım tutarı ise maksimum 150 TL ile sınırlıdır.

     **Bir ay içinde kazanabileceğiniz ekstra bonus tutarı maksimum 42 TL, yıllık ekstra kazanım tutarı ise maksimum 500TL ile sınırlıdır.
      

    • Öde ve Geç

     • Bonus Platinum’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 30 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.