Döviz KurlarıGaranti BBVA güncel döviz kurları ve altın fiyatları

Döviz Çevirici

Alım yapılacak tutar

Alım yapmak için gereken tutar

Garanti BBVA Güncel Döviz Kurları

Yabancı ülkelerin resmi olarak kullanımda olan para birimlerine döviz denilmektedir. Döviz kuru değişimlerini yorumlayabilmek ve döviz piyasasına hâkim olabilmek için iyi bir gözlemci olmak şarttır. Döviz işlemlerinden kazanç sağlayabilmek için güncel konjonktürü, finansal araçları ve temel ekonomik verileri doğru okuyabilmek de son derece önemlidir.
Garanti BBVA güncel döviz kurları ekranından döviz kuru canlı olarak takip edilebilmektedir. Verileri rahat bir şekilde okuyabileceğiniz güncel döviz kurları ekranından döviz alış ve satış fiyatlarını detaylı olarak görüntüleyebilir, anlık döviz kuru değişim oranlarını kolayca takip edebilir ve döviz hesaplama aracını kullanarak farklı para birimleri arasında ayrıntılı hesaplamalar yapabilirsiniz. Değişim oranı bir önceki günün kapanış tutarı üzerinden hesaplanmaktadır.
Size özel döviz kurları ile Garanti BBVA İnternet ve Garanti BBVA Mobil'den döviz alım satımı yapabilirsiniz. Bütün döviz kurlarını ve çapraz kurları paragaranti'den de takip edebilirsiniz.

Değişim oranı bir önceki günün kapanış tutarı üzerinden hesaplanmaktadır.

Hem dövizden hem faizden kazanmak istiyorsanız Vadeli Döviz Hesabı; dövizinizi TL kadar kolay yatırıp çekmek istiyorsanız Vadesiz Döviz Hesabı açabilirsiniz.

Döviz CinsiBanka AlışBanka SatışDeğişim Oranı