Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Alışveriş Kredisi

    Alışveriş Kredisi ile anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişlerinizde, 36 aya kadar taksit imkânıyla istediğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

    Garanti BBVA'dan Alışveriş Kredisi!

    Garanti BBVA alışveriş kredisi ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!

    Elektronik cihazlardan küçük ev aletlerine, giyimden kozmetiğe anlaşmalı firmalardan yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabileceğiniz alışveriş kredisi ile hayallerinizdeki ürünlere bütçenizi sarsmadan sahip olabilirsiniz.

    Üstelik Garanti BBVA’da alışveriş kredisi başvuru işlemleri de çok kolay!

    E-ticaret siteleri ve mağazalarında yapacağınız alışverişlerde Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir, ödemelerinizi avantajlı faiz oranları ve 36 aya varan size özel taksit imkanlarıyla kolaylıkla yapabilirsiniz.

    • Online Alışveriş Kredisi

     Anında Kredi Sayesinde Evrak İşleriyle Uğraşmayın

     Garanti BBVA ile anlaşmalı firmalardan başta cep telefonu, tablet gibi akıllı cihazlar olmak üzere tüm ürünleri evrak işleriyle uğraşmadan en uygun alışveriş kredisi koşulları ile satın alabilirsiniz.

     500 TL ilâ 150.000 TL (Firma özelinde limitler değişkenlik gösterebilir) arasındaki alışverişleriniz için Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden başvuru yapabilir, hayalinizdeki ürünlere istediğiniz an saniyeler içinde sahip olabilirsiniz.

     Online Anlaşmalı Firmalar:

    • Detaylı Bilgi

     Garanti BBVA size Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleri kadar yakın!

     Nerede olursanız olun Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleri üzerinden tüm ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerde avantajlı alışveriş kredisi faiz oranları ile yanınızdayız.

     • Garanti BBVA online alışveriş kredisi ile cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi elektronik alışverişleriniz için 3 aydan 12 aya kadar taksit imkânından faydalanabilirsiniz. Diğer ürün kategorilerinden yapacağınız alışverişlerinizi 3 aydan 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • Garanti BBVA online alışveriş kredisinden sigorta/tahsis ücreti ödemeden ve gelir belgesi beyan etmeden yararlanabilirsiniz.

     Alışveriş Kredinizi Hızlı Başvuru İmkânı ile Anında Kullanın!

     Evrak işleriyle uğraşmadan kolayca kullanabileceğiniz alışveriş kredisi ile hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilir, hayalinizdeki ürünlere vakit kaybetmeden 36 aya varan vade avantajıyla kavuşabilirsiniz.

     Kampanya Detayları

     Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet kullanan bir Garanti BBVA müşterisiyseniz;

     • genpa.com.tr, hepsiburada.com, carrefoursa.com.tr, n11.com, mediamarkt.com.tr, generalmobile.com/tr, vatanbilgisayar.com.tr, sanalmagaza.com.tr, thermomix.vorwerk.com.tr, casper.com.tr, acıbadem.edu.tr, daikin.com.tr, troyestore.com internet sitelerinden yapacağınız alışverişlerin ödeme adımında “Alışveriş Kredisi ile Ödeme” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. İlgili e-ticaret sitesi sizi Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet kredi başvuru ekranına yönlendirecektir.
     • Başvuru aşamasında kredi tutarı olarak en az sipariş tutarının değeri kadar bir oran girilmelidir. Anlaşmalı firma bazında değişiklik gösteren online alışveriş kredisi için üst limit 80.000 TL’dir. Kredi vadesi cep telefonu, bilgisayar ve tablet gibi elektronik eşya alışverişlerinde 3 ilâ 12 ay, diğer tüm ürün kategorilerinde 3 ilâ 36 ay arasında seçilebilir.
     • Kredi başvurusu saniyeler içinde değerlendirilir. Başvuru olumlu sonuçlandığında Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet başvuru kanalları üzerinden kredi belgeleri onaylanır ve ilgili tutar hesabınıza aktarılır. Kullanılan kredi tutarı müşterinin kredili sanal kartına otomatik olarak tanımlanır.
     • Hesaba aktarılan online alışveriş kredisi tutarı, kredili sanal kartınıza otomatik olarak tanımlanır.
     • Ödeme onayınızın ardından kredi tutarı, ilgili e-ticaret sitesindeki alışverişte kullanılması için aktarılır.
     • Online alışveriş kredisi ile yaptığınız alışverişlerde sizden gelir belgesi, sigorta ve tahsis ücreti alınmaz.
     • Kredi başvurusu olumsuz sonuçlandığında kredi ile ödeme işlemi sonlanır ve ödeme adımına geri dönülür. İlgili e-ticaret sitesi tarafından alışverişi tamamlamanız için başka bir yöntem tercih etmeniz talep edilir.

      Garanti BBVA Mobil/İnternet parolası ya da Garanti BBVA Mobil uygulaması olmayan müşterilerimiz için;

     • Akıllı cihazınıza Apple Store veya Google Play Store üzerinden Garanti BBVA Mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
     • Garanti BBVA Mobil parolanızı, yüklediğiniz uygulama üzerinden ya da sağ üst köşeye konumlandırılan Garanti BBVA İnternet veya 444 0 333 kanalları üzerinden Garanti BBVA banka/kredi kartınızın şifresini kullanarak zahmetsizce alabilirsiniz.
    • Mağazada Anında Kredi

     Harcamalarınızı Garanti BBVA Ayrıcalıklarıyla Yapın!

     Garanti BBVA ile anlaşmalı firmalardan yapacağınız 500 TL ila 125.000 TL arasındaki alışverişlerinizde (Firma özelinde limitler değişkenlik gösterebilir) mağazadan çıkmadan alışveriş kredisi kullanabilir, harcamalarınızı anında taksitlendirerek ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

     Anlaşmalı Mağazalarla İlgili Detaylar

     • D&R mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • Doğtaş - Kelebek mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • FujiFilm mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • Gürgençler mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
     • Easy Cep mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • Vestel mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
     • Belirli Tefal mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • Bosch, Siemens ve Profilo belirli bayilerinden yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • Arçelik,Beko belirli bayilerinden yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • Belirli İstikbal mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • Yataş mağazalarından ve belirli bayilerinden yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • Üçüncü Binyıl Eğitim kurumlarından yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • Kütahya Porselen mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.
     • EnPlus mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi 36 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz

     *Ürünlerde yasal vade koşulları geçerlidir.

     Kampanya Detayları

     Garanti BBVA müşterilerimiz veya ilk defa Garanti BBVA çalışacak yeni müşterilerimiz;

     • Mağazadan alışveriş kredisi kullanmak üzere anlaşmalı mağazalarımızdan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
     • Kredi başvurunuz saniyeler içinde değerlendirilir. Başvuru olumlu sonuçlandığında Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet üzerinden onaylanan kredi için sözleşme ve belge onayları verilerek işlem tamamlanmış olur.
     • Mağazada kredi ile yaptığınız alışverişlerde sizden gelir belgesi, sigorta ve tahsis ücreti alınmaz.
     • Kredi başvurunuz olumsuz sonuçlandığında kredi ile ödeme işlemi gerçekleştirilemez.
     • Kredi başvurunuzu yalnızca anlaşmalı destek hizmetleri kuruluşumuz olan mağazalardan/bayilerden yapabilirsiniz.
     • Cumartesi-Pazar günleri ve resmi bayramlarda da başvuru yapabilirsiniz.
     • Kredi akışında herhangi bir nedenle müşteri şubeye yönlendirilirse Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet üzerinden kredi kullanımı yapılamaz, müşterinin en yakın şubeye gitmesi gerekir.
     • Kredi başvuruları, bizzat bankamızca değerlendirilmekte olup yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması ve bankamızın gerekli gördüğü koşulların mevcut olması kaydıyla onaylanır.

     Alışveriş kredisi kampanyası dahilinde cep telefonu, bilgisayar ve tablet gibi elektronik alışverişlerinde 3 aydan 12 aya kadar ve diğer tüm ürün kategorilerindeki alışverişlerde 3 aydan 36 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Alışveriş kredisi üst limiti firma bazında farklılık gösterebilir, bununla birlikte maksimum 125.000 TL sınırı bulunmaktadır. Kampanyadan yalnızca bireysel müşterileri faydalanabilir. Garanti BBVA İnternet üzerinden kredi kullanımında kredi talebinde bulunan kişinin Garanti BBVA müşterisi olması, T.C. vatandaşı olması ve bankamız sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ve imzasının olması gerekmektedir. Kredi kapsamında Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı sigorta ve vergi primi ile tahsis ücretinden oluşmaktadır. Alışveriş kredisinde tahsis ve sigorta ücreti alınmamaktadır. Örnek maliyet hesaplamalarında yıllık maliyet oranı efektif yıllık faiz oranını ve kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamını ifade etmektedir. Garanti BBVA vade, ücret tutarı ve faiz oranı değerlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanyadan yararlanma koşulu müşterinin risk durumuna göre değişiklik gösterebilir. Kampanya yalnızca anlaşmalı firmalarda yapılan alışverişlerde geçerlidir. Alışveriş kredisi kampanyası bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Alışveriş kredisi nedir?

    Alışveriş kredisi nasıl alınır?

    Alışveriş kredisi nasıl ödenir?

    Alışveriş kredisi nasıl hesaplanır?

    Alışveriş kredisi faiz oranları nedir?

    Kimler alışveriş kredisi kullanabilir?

    Alışveriş kredisi kaç taksittir?

    Alışveriş kredisi için gereken belgeler nelerdir?

    Alışveriş kredisi faizli midir?

    Alışveriş kredisi dosya masrafı nedir?

    Alışveriş kredisi puan düşürür mü?

    Alışveriş kredisi ne kadar sürede onaylanır?