Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus

    Seveni, kullananı, bedavası en bol Bonus Card!

    Seveni, kullananı, bedavası en bol Bonus!

    Türkiye’yi “bonus” kavramıyla tanıştıran Bonus ile taksitli alışveriş yapabilir, kartınızı kullandıkça bonus kazanabilir, bedava alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz!

    Bütün ihtiyaçlarınız ve daha fazlası için dünyanın her yerinde geçerli olan Bonus’u kullanabilirsiniz!

    Bonus Kart Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

    "Başvur" butonuna tıklayarak Bonus’a anında başvurabilir, Bonus kart kampanyalarıyla alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

    Ayrıca,

    • Garanti BBVA Mobil’den,
    • Garanti BBVA İnternet’ten,
    • 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya şubelerimizden başvuruda bulunabilirsiniz.

    Bonus kartınıza ait bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, BonusFlaş ile her zaman kontrolünüz altında.

    Tüm kart bilgilerinizi, ödemelerinizi ve Bonus kart kampanyalarını takip etmek için siz de BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

    Hemen ek kart başvurusu yapın.

    • Özellikler

     • Dünyanın her yerinde yapacağınız tüm alışverişlerde bonus kazanabilirsiniz.
     • Binlerce Bonus Program Ortağı işyerlerinde yapacağınız harcamalardan daha fazla bonus kazanabilirsiniz.
     • Biriken bonusunuzla Bonus Program Ortağı işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • Biriken bonusunuzu Bonus Program Ortaklarından, Garanti BBVA İnternet'ten, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden, bonus.com.tr’den veya hesap özetinizden öğrenebilirsiniz.
     • Bonus kazanırken aynı zamanda taksitli alışveriş yapmanın keyfini de yaşayabilirsiniz.
     • 1.500 TL altı temassız işlemlerinizi parolasız ve imzasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 1.500 TL üstü temassız işlemlerinizde şifrenizi girmeniz gerekmektedir.
     • Bonus kart ile, Garanti BBVA ATM’lerinden vadesiz hesaplarınıza anında ulaşabilir, Paracard’ınızla yaptığınız para çekme ya da yatırma gibi işlemlerini Bonus’unuz ile rahatlıkla yapabilirsiniz.
     • Uygun faiz oranı ve sabit taksit avantajları ile Bonus kartınız üzerinden nakit avans çekebilir, acil ödemelerinizi geciktirmeden gerçekleştirebilirsiniz.
     • Ödemelerinizi Garanti BBVA Mobil’den, Garanti BBVA İnternet’ten veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
    • Öde ve Geç

     • Bonus’un temassız, öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 1.500 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -
     Ürün Yıllık Üyelik Ücreti* Ek Kart Yıllık Üyelik Ücreti* Alışveriş Faizi** Gecikme Faizi** Nakit Avans Faizi Nakit Avans Ücreti Limit Aşım Faizi Ürün Ücreti
     Bonus Gold Diji 478,50 TL 337,50 TL 4,25% 4,55% 5,00% % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL) 4,25% 10 TL
     Bonus Platinum Diji 762,50 TL 379,50 TL 4,25% 4,55% 5,00% % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL) 4,25% 10 TL

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti ilk ekstrede karta borç olarak yansıtılır.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular