Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı)

    Acil nakit ihtiyacınız için Avans Hesap (KMH - Kredili Mevduat Hesabı) ile tanışın, uygun faiz oranlarından yararlanın.

    Avans Hesap Hesaplama - KMH Hesaplama

    Acil nakit ihtiyacınız için bütçenize uygun KMH faiz oranları ile Kredili Mevduat Hesabı'nız Garanti BBVA’da! KMH faizi hesaplama aracını kullanarak KMH faiz hesaplama işlemini gerçekleştirebilir, Avans Hesap'a anında başvurabilirsiniz.

    Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) nedir?

    Garanti BBVA Avans Hesap acil paraya ihtiyaç duyduğunuzda, hesabınızda nakit yokken dahi nakit çekebilmenizi ve ödemelerinizi rahatlıkla yapabilmenizi sağlayan, vadesiz hesabınıza bağlı bir kredili mevduat hesabıdır. Türk lirası cinsinden kısa süreli nakit ihtiyacınızı, vadesiz hesabınızda yeterli nakit bulunmadığında Avans Hesap limiti üzerinden karşılayabilirsiniz. Ayrıca sadece kullandığınız tutar ve o gün için çekmiş olduğunuz tutarın faizini öder, başka hiçbir komisyon ve ücret ödemezsiniz.

    Dilerseniz Avans Hesap limitinizden taksitli avans çekebilir, borcunuzu küçük taksitler halinde 12 aya varan geniş vadelerde ödeyebilirsiniz. Avans Hesabınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızda artı bakiye olsa dahi mevcut bakiyenize dokunmadan Taksitli Avans hesabınızdan nakit çekebilirsiniz.

    Detaylı bilgi için Taksitli Avans Hesap sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

    Ücretli çalışanlar/esnaflar Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil ya da web sitemiz üzerinden, şubeye gitmeden 7/24 kredili mevduat hesabı (KMH) başvurusu yapabilir ve Avans Hesap ayrıcalığından yararlanabilir. Bankamıza iletilen avans hesap talepleri, bankamız kredi ve tahsis politikaları çerçevesinde müşterinin aylık gelir bilgileri, kredi skoru vb. kriterler göz önünde bulundurularak müşteri özelinde değerlendirilecektir. Bu doğrultuda, başvurunun olumsuz sonuçlanması durumunda avans hesaptan faydalanılması mümkün olmayacaktır. Avans hesap talebinin olumsuz sonuçlanması durumunda Müşteri SMS ile Bankamız tarafından ücretsiz olarak bilgilendirilecektir.

    KMH Faiz Oranı

    Avans Hesap faiz oranı her bir tutar için %5,00’dir. 200 TL’nin 7 günlük kullanımı süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 3,03 TL’dir. Borç tamamen kapatıldığında ödenmesi gereken tutar 203,03 TL’dir.

    Garanti BBVA Avans Hesap’a yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki iş günü yansır. Örneğin, Cuma günü hesaba yatırılan para bir sonraki iş günü olan Pazartesi günü bakiyeye yansıyacağı için Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerine de faiz yansıtılır.

    • 500 TL’nin 7 günlük kullanımı süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 7,58 TL’dir. Borcun tamamen kapatılması sonucunda ödenmesi gereken tutar 507,58 TL’dir.
    • 1000 TL’nin 7 günlük kullanımı süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 15,17 TL’dir. Borcun tamamen kapatılması durumunda ödenmesi gereken tutar 1015,17 TL’dir.
    • 2000 TL’nin 14 günlük kullanımı süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 60,67 TL’dir. Borcun tamamen kapatılması durumunda ödenmesi gereken tutar 2060,67 TL’dir.
    • 5000 TL’nin 7 günlük kullanımı süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 75,83 TL’dir. Borcun tamamen kapatılması durumunda ödenmesi gereken tutar 5075,83 TL’dir.
    • Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki iş günü yansımaktadır. 100 TL’nin 1 günlük kullanım süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 0,22 TL’dir.
    • Kullanım Detayları

     • Kredili Mevduat Hesabı (KMH) limitinizi Paracard’ınızı kullanarak 7/24 nakit olarak çekebilirsiniz. Ayrıca Paracard’ınızla limitiniz dahilinde alışveriş yapabilirsiniz.
     • Garanti BBVA Avans Hesap’la havale, EFT, fatura ödemesi gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda nakit olmasa dahi Avans Hesap limitiniz dahilinde bu hesabınızın bağlı olduğu vadesiz hesaptan su, elektrik, telefon gibi fatura ödemeleriniz; kira ve taksit gibi düzenli ödemeleriniz aksamadan zamanında yapılır.
     • Hesabınız eksi bakiyedeyken Avans Hesabınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınıza gerçekleşen nakit girişlerinde hesabınız otomatik olarak önce Avans Hesap borcunuzu kapatır. Avans Hesap limitinizi kullandığınızda sadece nakit çekimi yaptığınız tutar ve o gün için faiz işletimi gerçekleştirilir. Avans Hesap limitinizi kullanmadığınızda hesaplarınızdan herhangi bir faiz ya da ücret tahsil edilmez.
     • Ay içinde kullandığınız kredinin faizi bir sonraki ay hesabınızdan otomatik olarak çekilir.
     • Hesabınızda nakit olmadığında, Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) limitiniz dahilinde ihtiyacınız kadar nakit kullanabilirsiniz.
     • Avans Hesap limitinizin tamamını taksitli olarak kullanabilir, harcamalarınızı esnek hesap faiz oranıyla 12 aya varan vadelerde taksitlendirebilirsiniz. Detaylı bilgi için Taksitli Avans Hesap sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Avans Hesap’a nasıl başvurabilirim?

    Avans Hesap ekstre kesim tarihi ve son ödeme tarihi nedir?

    Avans Hesap için gerekli belgeler nelerdir?

    Kredili Mevduat Hesabı nedir, Avans Hesap nedir, KMH nedir?

    Avans Hesap faizleri nedir, KMH faizi nedir?

    Avans Hesap / KMH limiti nedir?

    KMH / Avans Hesap kullanımı nedir, nasıl yapılır?

    Garanti BBVA Avans Hesap borcu nasıl ödenir, KMH borcu nasıl ödenir?

    Ek hesap faiz hesaplama, esnek hesap faiz hesaplama işlemleri nasıl yapılır?

    Avans Hesap kredi notunu etkiler mi?

    Avans Hesap borcu ödenmezse ne olur?

    Avans Hesap eksiye düşerse ne olur?

    Avans Hesap başvurusu ne zaman sonuçlanır?

    Avans Hesap / KMH anapara tahsilatı nedir?

    Avans Hesap / Kredili Mevduat Hesabı poliçesi nedir?

    Avans Hesap limit düşürme işlemi nasıl yapılır?

    Garanti BBVA Avans Hesap kapatma nasıl yapılır?