Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Çocuklara Avantajlı BES Planı

    Çocuğunuzun gelecek hayalleri için gelin beraber biriktirelim!

    18 yaş altı çocuğunuzun geleceğini şimdiden garanti altına almak Çocuklara Avantajlı BES Planı ile mümkün!

    Başka hiçbir yatırım aracında bulunmayan devlet katkısından faydalanarak, sisteme yapacağınız ödemeler üzerinden %30 oranında devlet katkısı alırsınız. Örneğin, siz her ay 1.000 TL’lik bir ödeme gerçekleştiriyorsanız, devlet de bunun üzerine 300 TL katkı sağlar ve birikim hesabınıza 1.300 TL olarak yansır.

    Siz de çocuğunuzun geleceğini güvence altına almak istiyorsanız gelin biriktirmeye bugünden başlayalım!

    “Çocuklara Avantajlı BES” ile çocuğunuzun gelecek hayalleri için en hızlı adımı atın!

    Dilerseniz bilgilerinizi bırakın sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

    • Özellikler ve Avantajlar

     Avantajlı katkı payı: Çocuklara Avantajlı BES Planı ile ayda 465 TL'den başlayan katkı payı ödemeleri ile yaşam standardınızdan ödün vermeden, çocuğunuzun gelecek yıllarını garanti altına alabilirsiniz. Dilerseniz ödeyeceğiniz katkı payını arttırıp, azaltabilirsiniz.
     100 TL sizden 30 TL de devletten: %30 devlet katkısı, Bireysel Emeklilik Sistemi’nin benzersiz avantajlarından biri. Örneğin, siz her ay 1.000 TL’lik bir ödeme gerçekleştiriyorsanız, devlet de bunun üzerine 300 TL katkı sağlar ve birikim hesabınıza 1.300 TL olarak yansır.
     Devlet Katkısı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
     Plan ve fon değişikliği esnekliği: Bireysel emeklilik planınızı yılda 4 kez değiştirebilir, birikiminizi sizin için daha uygun olduğunu düşündüğünüz bir planda değerlendirebilirsiniz. Üstelik, birikimlerinizi hangi fonlarda değerlendirileceğini belirleyebilir ve yılda 12 kez fon dağılımınızı değiştirebilirsiniz. Fonlarla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
     Ödeme kontrolü sizde: Bireysel emeklilik planları esnek ödeme seçenekleri sunar. Dilediğiniz zaman aylık katkı payı ödemelerinizi artırabilir, emeklilik planınızın asgari katkı payına kadar düşürebilir ya da ara dönemlerde ek ödemeler yaparak fonunuzu büyütebilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz dönemlerde ödemelerinize ara verebilirsiniz.
     Ertelenmiş giriş aidatı ve kesintiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
     Gelecek Koçları hedefinize giden yolda daima yanınızda: Gelecek Koçları ile tanışmak için tıklayın!
     Detaylı bilgi için 444 0 336’yı arayabilirsiniz.

     Fon Koçu ile yatırımlarıma nasıl yön verebilirim?

     Fon Koçu, piyasaları sizin adınıza takip ederek yaşanan hareketliliğe göre yaşınıza ve risk profilinize özel fon önerileri sunar. Garanti Portföy Yönetimi’nin piyasa görüşü doğrultusunda ve algoritmalar sayesinde Fon Koçu, bu önerileri belirler. Garanti BBVA Emeklilik İnternet/Mobil’e giriş yaparak Fon Koçu menüsünden ya da ana sayfadan Fon Koçu’na tıklayın ve risk profilinizi belirleyen anketi doldurarak fonlarınızı Fon Koçu’nun önerdiği fonlarla değiştirin. Böylece piyasalara uygun bir şekilde siz de aylık olarak birikiminizi aktif yönetebilirsiniz.

     “Benim takip etmeye zamanım yok, fonlarım otomatik değişsin.” diyorsanız Fon Koçu sizin adınıza onu da yapıyor. Otomatik Fon Koçu, risk profilinize uygun fonları “otomatik” uygular ve sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. İnternet/Mobil'e giriş yaparak Fon Koçu menüsünden Otomatik Fon Koçu’na tıklayarak fonlarınızın otomatik değiştirilmesini ve yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Siz de zaman kaybetmeden fon dağılımınızın yönetimini Otomatik Fon Koçu’na bırakabilirsiniz.

     Sağlıklı Yaşa programından nasıl faydalanabilirim?

     Sağlıklı Yaşa, kendinize ve sevdiklerinize bugünden iyi bakmanız, hayatı dolu dolu ve sağlıklı yaşamanız için hayata geçirdiğimiz iyi yaşam alanında birbirinden farklı birçok etkinlik ve avantajlar sunan ayrıcalıklı bir dünya…

     Siz de Sağlıklı Yaşa’daki etkinlik ve avantajlardan faydalanmak için Garanti BBVA Emeklilik Mobil’e hemen giriş yapabilir, Sağlıklı Yaşa menüsünden detayları inceleyebilirsiniz. Faydalanmak istediğiniz etkinlik ve avantaja ait kodu alarak kendinize iyi bakmaya başlayabilirsiniz.