bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Taksitli Avans Hesap

    Taksitli Avans Hesap ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin

    Taksitli Avans Hesap (Taksitli Kredili Mevduat Hesabı) nedir?

    Taksitli Avans Hesap, beklenmedik harcamalarınız için acil nakit para ihtiyacınız olduğunda, bütçenizi bozmadan, harcamalarınızı ve ödemelerinizi taksitlendirmenizi sağlayan, kredili mevduat hesabınıza tanımlı yeni bir özelliktir.

    İhtiyaçlarınızı ertelemeden Taksitli Avans Hesabınızı ister vadesiz mevduat hesabınızdan yaptığınız işlemler için, ister nakit çekimler için kullanıp, 12 aya varan vadelerle geri ödeyebilirsiniz. Üstelik bunun için hiçbir ek ücret, masraf veya komisyon ödemezsiniz.

    Nakit Kullanım

    Taksitli Avans Hesap ile hesabınızdan yapacağınız ödemelerinizi ve nakit çekim işlemlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Garanti BBVA ATM’leri ve Garanti BBVA şubelerinden nakit çekim yapabilir, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA Internet veya 444 0 335’ten nakit kullanarak hesabınızdan gerçekleştireceğiniz tüm ödemelerinizi 12 aya kadar taksitlerle yapabilirsiniz.

    İşlem Taksitlendirme

    Taksitli Avans Hesap İşlem Taksitlendirme özelliği ile Avans Hesabınızın bağlı olduğu vadesiz TL hesabınızdan son 30 gün içinde yaptığınız alışveriş, kira ödemesi, Havale, EFT, fatura ödemesi veya para çekme işlemlerinizi de Garanti BBVA Mobil, 444 0 335 Anında Kredi Hattı veya şubelerimizden taksitlendirebilirsiniz.

    Borç Taksitlendirme

    Taksitli Avans Hesap Borç Taksitlendirme özelliği ile Avans Hesap limitinizden yaptığınız tüm harcamalarınızı tek seferde 12 aya kadar taksitlendirebilir, borcunuzu küçük taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. Avans Hesap borcunuzu 444 0 335 Anında Kredi Hattı veya Şubelerimizden taksitlendirebilirsiniz.

     

    • Örnek Ödeme Tablosu

     Taksitli Avans Hesap Tutarı (TL) Aylık Akdi Faiz Oranı (%) Vade (Ay) Taksit* (TL) Toplam Geri Ödeme Tutarı*(TL)
     100 1,80 3 34,84  104,53 
     250 1,80 6 45,01  270,05 
     500 1,80 12 48,01  576,10 
     1.000 1,80 12 96,02  1.152,21 
     5.000 1,80 12  480,09  5.761,04 

     * İlk taksit tarihleri, Taksitli Avans Hesap kullanımının yapıldığı güne göre değişiklik gösterebileceğinden, taksit tutarlarında kullanım gününden kaynaklı değişiklik olabilir.

    • Özellikler

     • Taksitli Avans Hesap, sahip olduğunuz Avans Hesap limitiniz dahilinde kullanabileceğiniz bir kredili mevduat hesap özelliğidir.
     • Taksitli Avans Hesap limiti Avans Hesap limitinize bağlıdır. Taksitli kullanım yapıldığında kullanılan tutar Avans Hesap limitinize yansıtılır.
     • Taksitli Avans Hesabınızı vadesiz hesabınızdaki paraya hiç dokunmadan kullanabileceğiniz gibi, hesabınızda para olmasa da kullanabilirsiniz.
     • Taksitli Avans hesabınızla Garanti BBVA ATM’lerinden nakit çekim yapabilir veya Garanti BBVA vadesiz TL hesabınıza para aktararak kira, fatura gibi acil ödemelerinizi yapabilirsiniz.
     • Taksitli Avans Hesap ile Avans Hesabınızın bağlı olduğu vadesiz TL hesabınızdan son 30 gün içinde yaptığınız Havale, EFT, fatura ödemesi, alışveriş veya para çekme işlemlerinizi de Garanti BBVA Mobil veya şubelerimizden 12 aya vara vadelerle taksitlendirebilirsiniz.
     • Taksitli Avans Hesap ile Avans Hesap borcunuzu taksitlendirebilirsiniz.
     • Taksitli Avans Hesap limitiniz Avans Hesap limitiniz ile aynıdır.
     • Minimum taksitli kullanım tutarı 100 TL’dir.
     • Minimum 3 ay, maksimum 12 aya varan vade seçenekleri ile geri ödeyebilirsiniz.
     • Taksit ödemeleri Avans Hesabınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilecektir. Vadesiz hesabınızda yeterli bakiye bulunmaması halinde taksitlerinizin bir kısmı veya tamamı Avans Hesap limitinizden karşılanacak ve ilgili ayın Avans Hesap ekstresine yansıyan tutarın tamamını geri ödeme tarihine kadar ödemeniz gerekecektir. Avans Hesabınızdan karşılanan taksit tutarının içindeki faize tekrar faiz yansıtılmayacaktır.
     • Taksitli Avans Hesap aylık akdi faiz oranı her tutar için %1,80’dir.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular