Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

    Garanti BBVA kredi kartları için hızlı başvuru formu. Bonus, Shop&Fly, Amex ve Miles&Smiles dünyasının eşsiz ayrıcalıklarına katılmak için hemen kredi kartı başvuru formunu doldurun!

    Türkiye’nin en çok sevilen, milyonlar tarafından kullanılan kredi kartı Bonus her ay 300’den fazla kampanya fırsatı sunuyor. Garanti BBVA Bonus ile yaptığınız harcamalar karşılığında bonus kazanabilir, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları’nda kredi kartınız ile bedava alışveriş yapabilirsiniz, en çok tercih edilen Bonus kredi kartını kullanmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Hemen kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilir, Bonus’un ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba diyebilirsiniz.

    Shop&Fly ile havayolu, duty free ve yurt dışı harcamalarınızda 1 TL’ye 2 mil, yurt içi seyahat, eğlence ve restoran harcamalarınızda 1 TL’ye 0,75 mil, diğer sektörlerdeki harcamalarınıza ise 1 TL’ye 0,35 mil kazanabilirsiniz. Shop&Fly Gold American Express ile tüm alışverişlerinizde %15, Shop&Fly Platinum American Express ile ise tüm alışverişlerinizde % 25 daha fazla mil kazanabilirsiniz. Dilediğiniz havayoluyla uçun, alan vergisini millerinizle ödeyin! Shop&Fly’ın seyahat ve diğer ayrıcalıklarından yararlanmaya başlamak için hızlıca kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

    Dünyanın en prestijli kredi kartı American Express Card ile seçkin ayrıcalıklara, size özel fırsatlara ve exclusive hizmetlere anında ulaşabilirsiniz. Yurt içinde ve yurt dışında, Selects üyesi olan her yerde ekstra indirimler kazanabilir; seyahat, konaklama, araç kiralama, sosyal etkinlik ve Concierge hizmetlerinden American Express Card ile yararlanabilirsiniz. American Express ayrıcalıklarından ve daha fazlasından faydalanmaya başlamak için hızlı ve kolay bir şekilde kredi kartı başvuru formunu doldurabilirsiniz.

    Miles&Smiles Garanti BBVA bireysel kredi kartları mil programı yenilendi! 4.5 kata kadar daha fazla mil ile uçmaya hazır mısınız?

    Özel markalarda yüzlerce ayrıcalık Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarında! Bilet alırken harcadığınız her 4 TL için 1 Mil kazanabilir ve dilerseniz biletinizi taksitle alabilirsiniz. Ayrıca sektörlere ve üyelik statünüze göre Mil kazanabilir, birçok farklı kampanya ve indirimden yararlanabilirsiniz. *Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarına başvurmanız durumunda size Miles&Smiles Mastercard ve Miles&Smiles Amerıcan Express olarak iki kart gönderilecektir. **Sadece Miles&Smiles Platinum ve Miles&Smiles Privé başvurusu yapılabilmektedir.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Kredi kartı nedir?

    Kredi kartı başvuru şartları nelerdir?

    Kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

    Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

    Kredi kartı başvurusu takibi nasıl yapılır?

    Kredi kart başvurusu ücretli mi?

    Kredi kartı başvurusu ne zaman sonuçlanır?

    Kredi kartı başvuru sonucumu nereden öğrenebilirim?

    Kredi kartım adresime kaç günde gelir?

    Kredi kartım adresime ulaşmadı, ne yapmalıyım?

    Kredi kartı parolamı nereden alabilirim?

    Garanti BBVA kredi kartlarını kimler alabilir?

    Garanti BBVA kredi kartımı nasıl iptal edebilirim?

    Taksitlerim devam ederken kredi kartımı iptal edebilir miyim?

    Kredi kartımın limitini nasıl artırırım?

    Kredi kartı başvurusu sırasında kredi notu değerlendirme nasıl olur?

    Kredi kartı borcumu nasıl ödeyebilirim?

    Temassız kredi kartı nedir, nasıl kullanabilirim?

    Kredi kartımın temassız olduğunu nasıl öğrenirim?

    Temassız kredi kartı ile yapılan ödeme limiti nedir?

    Mobil temassız ödeme nedir, nasıl kullanılır?

    Kredi kartı faiz oranları nelerdir?