bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Miles&Smiles

    Garanti BBVA'nın ayrıcalıklarla dolu kredi kartı: Miles&Smiles

    Garanti BBVA'nın ayrıcalıklarla dolu kredi kartı: Miles&Smiles

    2000 yılından beri dünyanın en iyi havayolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları’nın resmi kredi kartı Miles&Smiles, Garanti BBVA’nın ayrıcalıklarla dolu dünyanın kapılarını sizin için aralıyor.

    Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarıyla dünyanın en iyi markalarının size özel ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarına sahip olmak için "Başvur" butonuna tıklayabilir, Miles&Smiles avantajlarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

    Dilerseniz Garanti BBVA İnternet, Garanti BBVA Mobil, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi üzerinden veya şubelerimizden başvuru yapabilirsiniz.

    BonusFlaş ile Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarıyla ilgili limit, ödeme bilgileriniz ve size özel kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında! BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

    • Özellikler

     Mil kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
     • Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarıyla yaptığınız tüm harcamalarınızdan sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanabilirsiniz.
     • MasterCard program ortağı olan tüm işyerlerinde avantajlı koşullarda mil kazanma imkânı! Üstelik Miles&Smiles Gold American Express’le %15, Miles&Smiles Platinum ve Privé American Express’le %25 daha fazla mil kazanabilirsiniz.
     • Kartlarınızın Trink özelliğiyle 750 TL ve altındaki harcamalarınızda temassız ödeme avantajından faydalanabilir, küçük harcamalarınızda bile mil kazanarak hızlı, kolay ve avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
     • Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles statünüz Classic Plus olduğunda alışverişlerinizden en az %25, Elite ve Elite Plus olduğunda en az %50 daha fazla mil kazanabilirsiniz.
     • Türk Hava Yolları yurt içi satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 0850 333 0 849 ve thy.com.tr üzerinden satın alacağınız uçak biletlerinde her 1 TL harcamanız için 1 mil kazanabilir, dilerseniz ödemelerinizi taksitli yapabilirsiniz.
     • Miles&Smiles Yolcu Programı’yla son dakikada bile millerinizle bilet alabilir, uçak bileti fiyatını düşünmeden sabit mil değerleriyle uçmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz uçuşunuz için limitli yer kapasiteli ödül bileti alarak çok daha az mil harcayabilir veya yer garantili ödül bilet alarak uçakta yer olduğu sürece uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşlarınız için gerekli mil değerlerini Ödül Bilet sayfasından öğrenebilirsiniz.
     • Biriken millerinizle Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles’da üst statülere geçebilir ve alışverişlerinizden daha fazla mil kazanmaya başlayabilirsiniz.
     • Avans Mil’le ödül biletinizi hemen alarak beklemeden uçabilirsiniz. Detaylı bilgi için Avans Mil sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

     Miles&Smiles ile dilediğiniz an dilediğiniz yerde olun…
     • Miles&Smiles Garanti BBVA ile kazandığınız milleri kullanarak ödül bilet ve refakatçi bilet alabilir, uçuş sınıfınızı yükseltebilirsiniz.
     • Kazandığınız milleri hem uçuşlarınızda hem de alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

     Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarıyla her yerde ayrıcalıklı hizmet!
     • Miles&Smiles American Express’le Garanti BBVA POS üzerinden yapacağınız tüm restoran harcamalarınızda hesabın yarısı kadar ekstra restoran mili kazanabilirsiniz.
     • Miles&Smiles Özel Bankacılık sahiplerine özel 0212 310 23 33 numaralı Seyahat Hattı’nı dilediğiniz zaman arayabilir, seyahatinizle ilgili A’dan Z’ye her türlü hizmeti alabilirsiniz.
     • American Express® ile yüzlerce markada %10 ilâ %15 arasında değişen oranlarda size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.
    • Kredi Kartı Çeşitleri

     Miles&Smiles Gold ile:
     • Program ortağı işyerlerinde yaptığınız tüm harcamalardan sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanabilirsiniz.
     • MasterCard’ın yaygın kullanım ağıyla her yerde mil kazanabilirsiniz. Üstelik American Express’le harcamalarınız %15 daha fazla mil kazandırıyor!
     • Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartıyla 8.000 mile kadar avans mil kullanabilirsiniz.
     • Türk Hava Yolları Miles&Smiles Yolcu Programı statünüz Classic Plus ise harcamalarınızdan en az %25, Elite ve Elite Plus ise en az %50 daha fazla mil kazanabilirsiniz. Biriken milleriniz sayesinde Türk Hava Yolları Miles&Smiles Yolcu Programı’nda üst statüye geçebilirsiniz.
     • Türk Hava Yolları yurt içi satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 0850 333 0 849 ve thy.com.tr üzerinden satın alacağınız uçak biletlerinde her 1 TL harcamanız için 1 mil kazanabilir, dilerseniz harcamanızı taksitler halinde ödeyebilirsiniz.
     • Avans mil kullanarak ödül biletinizi hemen alabilir, beklemeden uçabilirsiniz. Avansınızı 18 ay boyunca yaptığınız harcamalardan kazanacağınız millerle kapatabilirsiniz.
     • Kazandığınız millerle ödül bilet ve refakatçi bilet alabilir; uçuş sınıfınızı yükseltebilirsiniz.
     • Kazandığınız milleri hem uçuşlarınızda hem de alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
     • Sabiha Gökçen Havalimanı’nda vale parking, havalimanı shuttle, araç kiralama, özel şoför gibi hizmetlerden Miles&Smiles Gold sahiplerine özel indirimlerle faydalanabilirsiniz.
     • Kartlarınızın Trink özelliğiyle 750 TL ve altındaki harcamalarınızda temassız ödeme avantajından faydalanabilir, küçük harcamalarınızda bile mil kazanarak hızlı, kolay ve avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

     Miles&Smiles Platinum ile:
     Miles&Smiles Gold’un sunduğu benzersiz avantajlara ek olarak;
     • American Express® ile %25 daha fazla mil kazabilirsiniz.
     • Tüm dünyada geçerli seyahat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
     • 8.000 mile kadar avans mil kullanabilirsiniz.
     • Otel, restoran ve yüzlerce seçkin markadan yapacağınız harcamalarda %10 ilâ %15 oranında özel indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
     • Dünyada 700’den fazla havalimanında Miles&Smiles Platinum kullanıcılarına özel ayrıcalıklarla lounge hizmetinden faydalanabilirsiniz.
     Miles&Smiles Privé ile:
     Miles&Smiles Platinum’un sunduğu benzersiz avantajlara ek olarak;
     • Tüm dünyada geçerli seyahat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
     • 10.000 mile kadar avans mil kullanabilirsiniz.
    • Faiz ve Ücretler

     Ürün Yıllık Kart Ücreti Yıllık Ek Kart Ücreti
     Miles&Smiles Gold MasterCard 287 TL 143,5 TL
     Miles&Smiles Platinum MasterCard 418 TL 208,5 TL
     Miles&Smiles Privé MasterCard 531 TL 265 TL
     Miles&Smiles Gold American Express 142,5 TL 70,5 TL
     Miles&Smiles Platinum American Express 222 TL 110,5 TL
     Miles&Smiles Privé American Express 351,5 TL 175,5 TL     Ürün Akdi Faiz Gecikme Faizi Nakit Avans Faizi Nakit Avans Ücreti Limit Aşım Faizi
     Miles&Smiles Gold 1,80% 2,10% 1,80% % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)
     1,80%
     Miles&Smiles Platinum 1,80% 2,10% 1,80% % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)
     1,80%
     Miles&Smiles Privé 1,80% 2,10% 1,80% % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)
     1,80%

     *Akdi faiz kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

    • Hizmetler

     Seyahat Hizmetleri

     Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartıyla siz sadece seyahatinizi hayal edin! Seyahatinizle ilgili A'dan Z'ye her şeyi Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı sizin için organize eder ve size de sadece seyahatinizin tadını çıkarmak kalır! Miles&Smiles Garanti BBVA Seyahat Hattı üzerinden uçak biletinizi satın alabilir, otel rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir ve hatta araç kiralayabilirsiniz. Seyahatinizin keyfine varmak sadece bir telefon uzağınızda, üstelik taksit ve adresinize bilet teslimi kolaylığıyla! Detaylı bilgi için Seyahat Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

     Havalimanı Hizmetleri

     Miles&Smiles Platinum ve Privé kredi kartlarınız, dünyada 700'den fazla havalimanında lounge kapılarını size özel ayrıcalıklarla sonuna kadar açıyor ve size keyifli anlar yaşatıyor.

     Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartınızla Sabiha Gökçen havalimanında aracınızı park etmek sorun olmaktan çıkıyor. Vale, aracınızı %40 indirimli otopark ücretiyle sizin yerinize park ediyor.

     Asistan daima yanınızda!

     Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları Asistan hizmetiyle acil durumlarda arabanıza çekici, evinize camcı, çilingir ve tesisatçı çağırabilirsiniz. Asistan hizmetinden ihtiyaç duyduğunuz her zaman faydalanabilirsiniz.

     Asistan size sadece bir telefon uzaklığında: 0212 213 33 33

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular