Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Fenerbahçe Bonus

    Bonus ile Fenerbahçe Kart’ın özellikleri Fenerbahçe Bonus’ta bir arada!

    Bonus ile Fenerbahçe Kart’ın özellikleri Fenerbahçe Bonus’ta bir arada!

    Bonus ve Fenerbahçe Kart’ın tüm özellikleri büyük Fenerbahçe taraftarı için tek bir kartta buluştu: Fenerbahçe Bonus!

    Siz alışverişte bonus kazanırken Fenerbahçe de sizin desteğinizle sahada kazansın istiyorsanız Fenerbahçe Bonus tam size göre.

    Fenerbahçe Bonus’a “Başvur” butonuna tıklayarak anında başvurabilirsiniz.
    Fenerbahçe Bonus’a isterseniz Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla veya direkt olarak şubelerimizi ziyaret ederek de başvuruda bulunabilirsiniz.
    BonusFlaş ile Fenerbahçe Bonus kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!
    • Özellikler

     • Size özel 1907 ile başlayan Fenerbahçe taraftar numarasına sahip olarak Fenerbahçeli kimliğini ve Fenerbahçe'nin size sunduğu ayrıcalıkları elde edersiniz.
     • Yaptığınız her harcamada, hiçbir ek ücret ödemeden, kulübünüze katkıda bulunursunuz.
     • Fenerbahçe futbol maçlarında, maçların 1 gün öncesinde öncelikli bilet alma hakkına sahip olursunuz
     • Fenerium online ve fiziki mağazalarda ürünlere %10 indirimle sahip olabileceksiniz.*
     • Fenerbahçe Spor Okulları'nda kayıtlarda %10 indirimden faydalanabilirsiniz.
     • Fenerbahçe Serkan Acar Resort & Sports Topuk Yaylası’nda %10 indirimden faydalanabilirsiniz.
     • Fenerbahçe Bonus aldığınızda kartınıza yansıtılan Fenerbahçe Kart üyelik bedelleri Fenerbahçe Spor Kulübü’ne bağış olarak aktarılır. Fenerbahçe Bonus’u aldığınız ilk sene için söz konusu bedel Fenerbahçe Bonus için 35 TL, Fenerbahçe Bonus Gold için 100 TL, Fenerbahçe Bonus Platinum için ise 350 TL’dir. İlk seneden sonra ise üyelik bedelleri sırasıyla 35 TL, 50 TL ve 150 TL’dir.
     • Dünyanın her yerinde, Fenerbahçe Bonus ile yapacağınız tüm alışverişlerde bonus kazanırsınız.
     • 250.000’i aşkın Bonus program ortağı mağazalarda yapacağınız tüm alışverişlerinizde ekstra bonus kazanırsınız.
     • Biriken bonusunuzla Bonus program ortağı mağazalardan Fenerbahçe Bonus ile bedava alışveriş yapabilirsiniz
     • Bonus keyfinizi taksitli alışveriş konforuyla taçlandırırsınız.
     • Fenerbahçe Bonus ile 750 TL altı temassız işlemlerinizi parolasız ve imzasız olarak yapabilirsiniz. Ancak 750 TL üstü temassız işlemlerinizde parolanızı girmeniz gerekmektedir.
     • Tüm Garanti BBVA ATM’lerinden vadesiz hesaplarınıza istediğiniz an ulaşabilir, Paracard’ınızla yapacağınız para çekme ve yatırma gibi işlemleri Fenerbahçe Bonus’la da kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
     • Kira, okul taksiti, beyaz eşya taksitleri gibi düzenli ödemeleriniz için Fenerbahçe Bonus’unuzdan düzenli ödeme talimatı verdiğinizde bonus kazanırsınız.
     • Nakit ihtiyaçlarınızı sabit taksit ve uygun faiz oranı avantajlarından yararlanarak giderebilirsiniz.
     • Fenerbahçe Bonus’unuzda biriken bonusunuzu Bonus program ortaklarından, Garanti BBVA İnternet’ten, 444 0 334 Alo Bonus’tan, bonus.com.tr’den veya ekstrenizden takip edebilirsiniz.
     • Ödemelerinizi Garanti BBVA İnternet’ten veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

     *Fenerium mağazalarında %10 indirim, Forma, A takımı ürünleri ve indirimli ürünler dışında tüm ürünlerde geçerlidir.

    • Öde ve Geç

     • Üstelik Fenerbahçe Bonus’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde temassız ödeme özelliği olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 30 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.