Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Kredi Kartını İşleme Açma

    Banka kartınızı ve kredi kartınızı e-ticaret alışverişlerine açmak için kredi kartını internet alışverişine açma ve banka kartını alışverişe açma adımlarını izleyebilirsiniz.
    Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 20.10.2016 tarih ve 7052 sayılı Kurul kararı ve 22.02.2017 tarihli yazısı ve 29.12.2017 tarihli yazısı ile belirtildiği üzere; internetten alışveriş (e-ticaret) işlemlerine açık kalması için 31 Ocak 2018’e kadar onayı alınmamış olan bireysel kredi kartlarının, banka kartlarının ve ek kartların internetten alışveriş yetkileri kapatılmıştır.
    Karar kapsamında sadece internetten alışveriş (e-ticaret) işlemleri bulunmakta olup kartlarınız ile yapacağınız talimatlı alışveriş (mail order) işlemleriniz mevcutta olduğu şekilde uygulanmaya devam edecektir.
    Yeni ve mevcut kredi kartlarınızın internet alışverişlerine açılması için aşağıda kanallardan onay vererek alışverişlerinize devam edebilirsiniz. İnternet alışverişine açtığınız kredi kartınızı ve banka kartınızı e-ticaret alışverişlerinde güvenli şekilde kullanabilirsiniz.
    Kredi Kartınızı internet alışverişine açabileceğiniz kanallar:
    • Garanti BBVA Mobil: Ana Sayfa > Hesap ve Kart > Kartlar > İlgili Kart > İnternet Üzerinden Alışveriş adımları ile kredi kartınızı internet alışverişine açma işlemini tamamlayabilirsiniz.
    • Garanti BBVA İnternet: Ana Sayfa > Kart > Kredi/Banka Kartı > İlgili Kart > Kart Bilgileri > Güvenlik Bilgileri > İnternetten Alışveriş adımlarını izleyerek Garanti BBVA İnternet bankacılığından kredi kartınızı internet alışverişine açma işlemini tamamlayabilirsiniz.
    • BonusFlaş: Ana Sayfa > Daha Fazlası > Ayarlar > Kart ayarları > Internet Üzerinden Alışveriş
    • Garanti BBVA Şubeleri
    • Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi 444 0 333’ü arayarak.
    • Ek kartlarınız dahil olmak üzere tüm Garanti BBVA kartlarınız için TERCIH yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. Tek bir kredi kartınız için onay vermek isterseniz ONAY yazıp kart son 6 haneyi 3340'a gönderebilirsiniz. SMS sonrasında tarafınıza tercihinizin alındığı yönünde bir bilgi mesajı iletilecektir. SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
    Banka Kartınızı internet alışverişine açabileceğiniz kanallar:
    • Garanti BBVA Mobil : Ana Sayfa > Hesap ve Kart > Kartlar > İlgili Kart > İnternet Üzerinden Alışveriş adımları ile banka kartınızı internet alışverişine açma işlemini tamamlayabilirsiniz.
    • Garanti BBVA İnternet: Ana Sayfa > Kart > Kredi/Banka Kartı > İlgili Kart > Kart Bilgileri > Güvenlik Bilgileri > İnternetten Alışveriş adımlarını izleyerek Garanti BBVA İnternet bankacılığından banka kartınızı internet alışverişine açma işlemini tamamlayabilirsiniz.
    • BonusFlaş: Ana Sayfa > Daha Fazlası > Ayarlar > Kart ayarları > Internet Üzerinden Alışveriş)
    • Garanti BBVA Şubeleri
    • Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi 444 0 333’ü arayarak.
    • Ek kartlarınız ve banka kartlarınız da dahil olmak üzere tüm Garanti BBVA kartlarınız için TERCIH yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. Tek bir Paracard'ınız için onay vermek isterseniz AÇIK yazıp kart son 6 haneyi 3340'a gönderebilirsiniz. SMS sonrasında tarafınıza tercihinizin alındığı yönünde bir bilgi mesajı iletilecektir. SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

    Elektronik Ticaret'te güvenli alışverişin öncüsü Garanti BBVA, "Uluslararası Güvenlik Platformu”na katılarak İnternet üzerinden kredi kartı ile yaptığını alışverişlerinizi daha da güvenli bir ortamda gerçekleştirmenizi hedefliyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.