bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Borç Transferi

    Başka bankalardaki borçlarınızı transfer etmek Garanti BBVA’da çok kolay!

    Borçlarınızın tamamını 36 aya varan vadelerle tek bir çatı altında toplamak ve kredilerinizin vadelerini uzatmak için şubelerimizden veya 444 0 335 Anında Kredi Hattı’ndan destek alabilirsiniz.

    Farklı bankalardan aldığınız bir veya birden fazla bireysel ihtiyaç kredinizi Borç Transferi kampanyamızla bütçenize en uygun şekilde ve dosya masrafı ödemeden transfer edebilirsiniz.

    Borç Transferi kampanyası ile vadelerinizi uzatabilir ve aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarını düşürebilirsiniz. Borçlarınızı birleştirerek, aynı gün tek bir yerden kredinizi anında ödeyebilirsiniz.

    • Detaylı Bilgi

     • Kampanya kapsamında 3-36 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir.
     • Bireysel ihtiyaç kredileri için maksimum vade sınırı çalışan, emekliler ya da kira geliri sahipleri için 36 ay, yalnızca şahıs firması ya da firma ortağı geliri olan müşteriler için 36 aydır. Ticari amaçlı kullanılan tüm ihtiyaç kredileri için vade sınırı 36 aydır.
     • Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’dan yapılan başvurularda müşterilerimiz onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler.
     • Maaş ödemesini bankamızdan almayan müşterilerimiz için Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kullanılabilecek üst limit; bireysel müşteriler için 25.000 TL, esnaflar için 60.000 TL’dir.
     • İlgili yasal düzenleme kapsamında 16 Eylül 2021 sonrasında açılan tüm ihtiyaç kredilerinizin maksimum vade limiti, kalan anapara bakiye toplamı 50.000 TL ve altında ise 36 ay, 50.000 TL ve 100.000 TL arasında ise 24 ay, 100.000 TL üzerinde ise 12 aydır.