bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Borç Transferi

    Başka bankalardaki bireysel ihtiyaç kredinizi Borç Transferi kampanyası ile birleştirin, avantajlı ödeme koşullarıyla rahatça ödeyin!

    Borç Transferi kampanyası ile diğer bankalardaki bir veya birden fazla bireysel ihtiyaç kredinizi ayrıcalıklı borç transferi faiz oranları ile Garanti BBVA’da tek çatı altında toplayabilir, ödemelerinizi 36 aya varan vade seçenekleriyle zorlanmadan yapabilirsiniz. Üstelik borç transferi için dosya masrafı da ödemenize gerek yok!

    Borç Transferi kredisi başvuru işlemlerinizi şubeye gitmeden dilediğiniz an dilediğiniz yerden Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve 444 0 335 Anında Kredi Destek Hattı üzerinden veya şubelerimize gelerek gerçekleştirebilirsiniz.

    • Detaylı Bilgi

     • Borç transferi kampanyası 3 ilâ 36 ay arasında vade seçeneğiyle sunulmaktadır. Mevcut kredilerinizin vadelerini uzatabileceğiniz ve aylık ödeme tutarlarını düşürerek bütçenizi rahatlatabileceğiniz kampanya dahilinde borç transferi kredisi hesaplama işlemleri, kullanılan kredi tutarı ve vade süresine göre değişen faiz oranları üzerinden yapılmaktadır.
     • Bankamızdan kullanacağınız bireysel ihtiyaç kredisi için çalışan, emekli ve kira geliri sahiplerine 36 ay, sadece şahıs firması veya firma ortağı geliri olan müşterilerimize 36 ay vade imkânı sunulmaktadır. Ticari amaçlı ihtiyaç kredileri için vade sınırı 36 aydır.
     • Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden yapılan başvurularda müşterilerimiz onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler.
     • Bankamızdan maaş ödemesi almayan bireysel müşterilerimiz için Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden en fazla 25.000 TL, esnaf müşterilerimiz için ise en fazla 60.000 TL kredi üst limiti vardır.
     • İhtiyaç kredileri ile ilgili yasal düzenlemeler uyarınca 16 Eylül 2021 itibarıyla kalan ana bakiye toplamı 50.000 TL ve altındaki ihtiyaç kredileri için en fazla 36 ay, 50.000 TL ila 100.000 TL arasındaki ihtiyaç kredileri için en fazla 24 ay, 100.000 TL üstündeki ihtiyaç kredileri için en fazla 12 ay vade limiti sunulmaktadır.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Borç transferi nedir?

    Borç transferi kredisi nasıl alınır?

    Borç transferi nasıl yapılır?

    Borç transferi kredisi faiz oranları nedir?

    Borç transferi kredisi için gerekli şartlar nelerdir?

    Borç transferi cezası nedir?

    Borç transferinde kredi notu önemli midir?

    Borç transferine hangi borçlar dahildir?

    Borç kapatma kredisi nasıl hesaplanır?

    Kredi borçlarını birleştirmenin avantajları nelerdir?

    Hangi kredi borcunu önce ödemeliyim?

    Banka dışındaki borçlar borç birleştirme kredisine dâhil edilebiliyor mu?

    Borç transferi kredisi doğrudan borçlu olunan bankalara mı gönderiliyor?

    Borç transferi kredisinde konut kredisiyle ihtiyaç kredisi birleştirilebiliyor mu?

    Borç transfer kredisi almak için gerekli belgeler nelerdir?

    Borç transfer kredisi ve kredi yapılandırma arasındaki fark nedir?

    Borç transferi kampanyasından kimler faydalanabilir?