Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Borç Transferi - Borç Kapatma Kredisi

    Borç Kapatma Kredisi ile diğer bankalardaki kredilerinizi tek bir çatı altında toplayabilir, borç transfer kredisi sayesinde tek bir ödeme yapabilirsiniz.

    Başka bankalardaki bireysel ihtiyaç kredilerinizi Borç Transferi kredisi ile birleştirin, avantajlı ödeme koşullarıyla rahatça ödeyin!

    Borç transferi kredisi ile diğer bankalardaki bir veya birden fazla bireysel ihtiyaç kredinizi ayrıcalıklı borç transferi faiz oranları ile Garanti BBVA’da tek çatı altında toplayabilir, ödemelerinizi 36 aya varan vade seçenekleriyle zorlanmadan yapabilirsiniz. Üstelik borç transferi kredisi için dosya masrafı da ödemenize gerek yok!

    Borç kapatma kredisi başvuru işlemlerinizi Garanti BBVA Mobil üzerinden, şubeye gitmeden 444 0 335 Anında Kredi Destek Hattı üzerinden veya şubelerimize gelerek gerçekleştirebilirsiniz.

    • Detaylı Bilgi

     • Borç transfer kredisi kampanyası 3 ilâ 36 ay arasında vade seçeneğiyle sunulmaktadır. Mevcut kredilerinizin vadelerini uzatabileceğiniz ve aylık ödeme tutarlarını düşürerek bütçenizi rahatlatabileceğiniz kampanya dahilinde borç kapatma kredisi hesaplama işlemleri, kullanılan kredi tutarı ve vade süresine göre değişen faiz oranları üzerinden yapılmaktadır.
     • Bankamızdan kullanacağınız bireysel ihtiyaç kredisi için çalışan, emekli ve kira geliri sahiplerine 36 ay, sadece şahıs firması veya firma ortağı geliri olan müşterilerimize 36 ay vade imkânı sunulmaktadır. Ticari amaçlı ihtiyaç kredileri için vade sınırı 36 aydır.
     • İhtiyaç kredileri ile ilgili yasal düzenlemeler uyarınca 16 Eylül 2021 itibarıyla kalan ana bakiye toplamı 50.000 TL ve altındaki ihtiyaç kredileri için en fazla 36 ay, 50.000 TL ila 100.000 TL arasındaki ihtiyaç kredileri için en fazla 24 ay, 100.000 TL üstündeki ihtiyaç kredileri için en fazla 12 ay vade limiti sunulmaktadır.

     * Örnek Maliyet Tablosu:

     Kredi Tutarı(TL) Faiz (%) Vade (ay) Taksit (TL) Tahsis Ücreti (TL)  Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Yıllık  Maliyet Oranı(%) Kredinin Toplam Maliyeti (TL)
     50.000 5,06% 36 3658,17 0 900,00 116,0162% 131.694,99

    Sıkça Sorulan Sorular

    Borç transferi nedir?

    Borç transferi kredisi nasıl alınır? Borç kapatma kredisine nasıl başvurulur?

    Borç transferi nasıl yapılır?

    Borç kapatma kredisi başvurusu için gerekli şartlar nelerdir?

    Borç kapama kredisi nasıl hesaplanır?

    Borç transferi cezası nedir?

    Borç transferinde kredi notu önemli midir?

    Borç transferine hangi borçlar dahildir?

    Kredi borçlarını birleştirmenin avantajları nelerdir?

    Hangi kredi borcunu önce ödemeliyim?

    Banka dışındaki borçlar borç birleştirme kredisine dâhil edilebiliyor mu?

    Borç transferi kredisi doğrudan borçlu olunan bankalara mı gönderiliyor?

    Borç transferi kredisinde konut kredisiyle ihtiyaç kredisi birleştirilebiliyor mu?

    Borç transfer kredisi almak için gerekli belgeler nelerdir?

    Borç transfer kredisi ve kredi yapılandırma arasındaki fark nedir?

    Borç transferi kampanyasından kimler faydalanabilir?