bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus Diji

    Son teknoloji Bonus kart Bonus Diji ile kart bilgileriniz gizli, alışverişiniz çok güvenli!

    Son teknoloji Bonus kart Bonus Diji ile kart bilgileriniz gizli, alışverişiniz çok güvenli!

    Bonus Diji Nedir?

    Bonus Diji, kart bilgilerinizin gizliliği için kart plastiğinin üzerinde yalnızca ad ve soyadın yer aldığı, kart başvurunuzun onaylanmasından itibaren internetten alışveriş yapabilmenizi sağlayan, kart bilgilerinin gizliliğini ve alışverişinizin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini esas alan bir MasterCard Digital First Programı ürünüdür.

    Bonus Diji ile Bonus'un sunmuş olduğu tüm kampanya ve özelliklerden faydalanabilirsiniz.

    Bonus Diji başvuru onayından sonra kartınıza ait kart numarası, CVV bilgisi ve kartın son kullanım tarihine Garanti BBVA Mobil, BonusFlaş ve Garanti BBVA İnternet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Böylece kartınız fiziksel olarak henüz size ulaşmamış olsa dahi internetten alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

    • Öde ve Geç

     • Bonus Diji’nin öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır. Bonus Diji’niz ile yapacağınız toplam temassız işlem tutarınız 6.000 TL’ye ulaştığında, işleminize şifre girerek devam edebilirsiniz.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Özellikler

     • Bonus Diji’nin kart plastiğinin üzerinde sadece adınız ve soyadınız yer alır. Kartınızın üzerinde son kullanma tarihi, kart numarası ve CVV bilgileri yer almaz. Daha güvenli bir kullanım sunan Bonus Diji’ye ait kart bilgilerinizi Garanti BBVA Mobil, BonusFlaş ve Garanti BBVA İnternet üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
     • Dilerseniz kartınızı teslim almadan önce, Garanti BBVA Mobil ve BonusFlaş üzerinden QR ve mobil ödeme özelliğini kullanabilir, GarantiPay ile kart bilgilerinizi paylaşmadan Bonus Diji limiti dahilinde internetten alışveriş yapabilirsiniz.
     • Kartınızın temassız özelliğini kullandığınızda toplam temassız işlem tutarınız 6.000 TL’ye ulaşır ise işlemlerinize şifre girerek devam edebilirsiniz.
     • Bonus Diji ile taksitli alışverişin yanı sıra, alışverişlerinizden bol bol bonus kazanabilirsiniz. Bonus Program Ortağı iş yerleinde kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • Kazanılan her 1 bonus 1 TL değerindedir. (1 bonus = 1 TL)
     • Bonus Diji, bir MasterCard Digital First Programı ürünüdür. Mevcutta Garanti BBVA kredi kartınız bulunuyorsa BonusFlaş üzerinden Bonus Diji’ye başvuru yapabilirsiniz. Garanti BBVA müşterimiz iseniz ancak henüz Bonus Diji kredi kartınız yoksa Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr ve BonusFlaş üzerinden başvuru yaparak onay sonrası hiçbir ek prosedür gerekmeden anında internetten alışverişe, QR ve NFC-mobil ödemelere başlayabilirsiniz.
     • Bonus Diji kartınızın tarafınıza teslim edildiğine dair bilgi bankamıza ulaştığında kartınız, ATM ve POS kullanımlarına açılacaktır.
     • Bonus Diji plastik kartınızın tarafınıza teslim edilmediği durumda kartınız, online ve fiziksel kullanıma kapatılacaktır.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Ürün

     Yıllık Üyelik Ücreti*

     Ek Kart Yıllık Üyelik Ücreti*

     Alışveriş Faizi**

     Gecikme Faizi**

     Nakit Avans Faizi

     Nakit Avans Ücreti

     Limit Aşım Faizi

     Ürün Ücreti

     Bonus Gold Diji

     251 TL

     125 TL

     %1,80

     %2,10

     %1,80

     % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)

     %1,80

     10 TL

     Bonus Platinum Diji

     282 TL

     140,50 TL

     %1,80

     %2,10

     %1,80

     % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)

     %1,80

     10 TL

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %5 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 9 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 15 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular