Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus Diji

    Son teknoloji Bonus kart Bonus Diji ile kart bilgileriniz gizli, alışverişiniz çok güvenli!

    Son teknoloji Bonus kart Bonus Diji ile kart bilgileriniz gizli, alışverişiniz çok güvenli!

    Bonus Diji Nedir?

    Bonus Diji, kart bilgilerinizin gizliliği için kart plastiğinin üzerinde yalnızca ad ve soyadın yer aldığı, kart başvurunuzun onaylanmasından itibaren internetten alışveriş yapabilmenizi sağlayan, kart bilgilerinin gizliliğini ve alışverişinizin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini esas alan bir MasterCard Digital First Programı ürünüdür.

    Bonus Diji ile Bonus'un sunmuş olduğu tüm kampanya ve özelliklerden faydalanabilirsiniz.

    Bonus Diji başvuru onayından sonra kartınıza ait kart numarası, CVV bilgisi ve kartın son kullanım tarihine Garanti BBVA Mobil, BonusFlaş ve Garanti BBVA İnternet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Böylece kartınız fiziksel olarak henüz size ulaşmamış olsa dahi internetten alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

    • Özellikler

     • Bonus Diji’nin kart plastiğinin üzerinde sadece adınız ve soyadınız yer alır. Kartınızın üzerinde son kullanma tarihi, kart numarası ve CVV bilgileri yer almaz. Daha güvenli bir kullanım sunan Bonus Diji’ye ait kart bilgilerinizi Garanti BBVA Mobil, BonusFlaş ve Garanti BBVA İnternet üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
     • Dilerseniz kartınızı teslim almadan önce, Garanti BBVA Mobil ve BonusFlaş üzerinden QR ve mobil ödeme özelliğini kullanabilir, GarantiPay ile kart bilgilerinizi paylaşmadan Bonus Diji limiti dahilinde internetten alışveriş yapabilirsiniz.
     • Bonus Diji ile taksitli alışverişin yanı sıra, alışverişlerinizden bol bol bonus kazanabilirsiniz. Bonus Program Ortağı iş yerleinde kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • Kazanılan her 1 bonus 1 TL değerindedir. (1 bonus = 1 TL)
     • Bonus Diji, bir MasterCard Digital First Programı ürünüdür. Mevcutta Garanti BBVA kredi kartınız bulunuyorsa BonusFlaş üzerinden Bonus Diji’ye başvuru yapabilirsiniz. Garanti BBVA müşterimiz iseniz ancak henüz Bonus Diji kredi kartınız yoksa Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr ve BonusFlaş üzerinden başvuru yaparak onay sonrası hiçbir ek prosedür gerekmeden anında internetten alışverişe, QR ve NFC-mobil ödemelere başlayabilirsiniz.
     • Bonus Diji kartınızın tarafınıza teslim edildiğine dair bilgi bankamıza ulaştığında kartınız, ATM ve POS kullanımlarına açılacaktır.
     • Bonus Diji plastik kartınızın tarafınıza teslim edilmediği durumda kartınız, online ve fiziksel kullanıma kapatılacaktır.
    • Öde ve Geç

     • Bonus Diji’nin öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -
     Ürün Yıllık Üyelik Ücreti* Ek Kart Yıllık Üyelik Ücreti* Alışveriş Faizi** Gecikme Faizi** Nakit Avans Faizi Nakit Avans Ücreti Limit Aşım Faizi Ürün Ücreti
     Bonus Gold Diji 678,50 TL 337,50 TL 3,66% 3,96% 4,42% % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL) 3,66% 10 TL
     Bonus Platinum Diji 762,50 TL 379,50 TL 3,66% 3,96% 4,42% % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL) 3,66% 10 TL

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 30 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular