Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bonus Flexi Troy

    Bonus Flexi Troy’da yıllık kart ücreti yok, Türkiye'nin en yaygın işyeri ağında bol taksit ve bol bonus var!

    Bonus Flexi Troy kredi kartı ile yıllık kart ücreti ödemeyin, kart aidatı olmayan kredi kartınızla Türkiye’nin en yaygın işyeri ağında bol taksit ve bol bonus fırsatlarından yararlanın! Bonus Flexi Troy ile 250.000’i aşkın Bonus üye işyerindeki alışverişlerinizden bonus kazabilir, kazandığınız bonuslarla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz.

    Bonus Flexi Troy'a Nasıl Başvurulur?

    Kart aidatı olmayan kredi kartı Bonus Flexi Troy'a şubelerimizden, Garanti BBVA Mobil'den, bonus.com.tr'den veya "BFLEXI" yazıp 3340'a göndererek başvurabilirsiniz.

    • Özellikler

     • Bonus Flexi Troy Kart ile yıllık kart üyelik ücreti ödemeden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.
     • Türkiye’nin en yaygın işyeri ağı Bonus üye işyerlerinde bol bonus kazanabilirsiniz.
     • Bonus Flexi Troy’unuzda biriken bonusunuzla Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • Bonus Flexi Troy aidatsız kredi kartınızla istediğiniz Bonus kampanyasına bir kısa mesajla katılabilirsiniz.
     • Bonus Flexi Troy ile 750 TL altı temassız işlemlerinizi parolasız ve imzasız olarak yapabilirsiniz. Ancak 750 TL üstü temassız işlemlerinizde parolanızı girmeniz gerekmektedir.
     • Tüm Garanti BBVA ATM’lerinden vadesiz hesaplarınıza kredi kartınız aracılığıyla ulaşabilir, Paracard’ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus Flexi Troy’unuz ile de rahatlıkla yapabilirsiniz..
     • Bonus üye işyerlerinde bol taksit fırsatının yanı sıra, tüm harcamalarınız için ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz taksit, ek taksit ve işlem erteleme imkanlarından Bonus Flexi Troy aidatsız kredi kartınız vasıtasıyla yararlanabilirsiniz.
     • Bonus Flexi Troy kartınız sadece yurt içinde kullanıma açıktır. Bonus Flexi Troy kredi kartınız, Garanti BBVA ATM ve Garanti BBVA POS’larında geçerlidir. Ayrıca Türkiye’deki tüm ödeme noktalarında geçerlidir.

     Ayrıntılı ve en güncel bilgiye bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

    • Öde ve Geç

     • Bonus Flexi Troy'un temassız özelliği sayesinde 750 TL ve altındaki tüm alışverişlerinizi temassız POS terminali bulunan tüm noktalardan şifresiz ve imzasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızı okuyucuya tutarak 1 saniye içinde ödeme yapabilirsiniz.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     50 TL ve üzeri peşin alışverişleriniz için aylık %2,13 faiz oranı ile 3,5,6 8 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Ayrıca, beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim sektörlerinde diğer taksit seçeneklerine ek olarak 11 taksit seçeneğinden de yararlanılmaktadır. Bunun için işlem anında size sms geldiyse sms ile hemen başvurabilir, ya da işlemleriniz henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi veya Garanti BBVA şubelerinden başvurabilirsiniz. İşlem Taksitlendir’e İnternet Bankacılığı'ndan başvurmak üstelik çok kolay! İnternet Bankaclığı'nda, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Taksitlendir’e başvurabilirsiniz. 50 TL ve üzeri peşin İşlemler için aylık %2,13 faiz oranı ile 1, 2, 3 aylık erteleme talebinde bulunabilirsiniz. (KKDF ve BSMV hariçtir.) Bunun için işlemleriniz henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi veya Garanti BBVA şubelerinden başvurabilirsiniz. İşlem Ertele’ye İnternet Bankacılığı'ndan başvurmak üstelik çok kolay! İnternet Bankacılığı'nda, kredi kartları adımının altından işlemleriniz ekstrelendirilmeden İşlem Ertele’ye başvurabilirsiniz. İşlem taksitlendir özelliğinden yararlanılması halinde ilgili harcamalara ait ödemeler kesilecek ikinci ekstrede başlayacaktır.