Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Aynalı Bonus

    Aynalı Bonus

    Sadece alışverişte değil, makyaj yaparken de kredi kartınızı kullanabilirsiniz!

    Bonus Card’ın tüm özelliklerine sahip Aynalı Bonus ile alışveriş yaptıkça daha çok kazanabilir, kazandıkça da bedava alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

    Aynalı Bonus Platinum ile aylık 2.000 – 4 .000 TL arasındaki tüm harcamalarınızda %50, 4.000 TL’yi geçtiğinde ise 2 kat daha fazla bonus kazanırsınız.

    Aynalı Bonus Platinum ile her ay 750 TL ve üzeri e-ticaret alışverişinize %5 bonus kazanırsınız.

    Aynalı Bonus’a arzu ederseniz Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi üzerinden ya da şubelerimizi ziyaret ederek kolayca başvuru yapabilirsiniz.

    BonusFlaş uygulaması ile kart bilgileriniz, ödemeleriniz, harcamalarınız ve size özel kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. Siz de BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

    • Özellikler

     • Dünyanın her yerinde, Aynalı Bonus Card ile yapacağınız alışverişlerden bonus kazanabilirsiniz. (1 Bonus = 1 TL)
     • Bonus Program Ortağı’na kayıtlı 250.000’i aşkın mağazadan yapacağınız harcamalardan daha fazla bonus elde edersiniz.
     • Aynalı Bonus Gold ile aylık harcama miktarınız 2.000 TL’yi geçtiği andan sonraki harcamalarınızda %50 ekstra bonus kazanırsınız.*
     • Aynalı Bonus Platinum ile aylık 2.000 – 4 .000 TL arasındaki tüm harcamalarınızda %50, 4.000 TL’yi geçtiğinde ise 2 kat daha fazla bonus kazanırsınız.*
     • Aynalı Bonus Platinum ile her ay 750 TL ve üzeri e-ticaret alışverişinize %5 bonus kazanırsınız.**
     • Harcayarak biriktirdiğiniz bonusunuzla Bonus Program Ortağı mağazalarda bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • Bonus kazanma keyfini taksitli alışveriş keyfiyle birleştirebilirsiniz
     • Aynalı Bonus ile 1.500 TL altı temassız işlemlerinizi şifresiz ve imzasız olarak yapabilirsiniz. Ancak 1.500 TL üstü temassız işlemlerinizde şifrenizi girmeniz gerekmektedir.
     • Tüm Garanti BBVA ATM’lerini kullanarak vadesiz hesap bilgilerinize erişebilir; Paracard ile yaptığınız para çekme ve yatırma gibi işlemleri Aynalı Bonus’unuzla da kolayca yapabilirsiniz.
     • Nakit ihtiyacınız olduğunda uygun faiz oranı ve sabit taksit avantajından yararlanarak nakit avans çekebilirsiniz.
     • Aynalı Bonus Card’ınızda ne kadar bonus biriktiğini Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet, Bonus Program Ortağı ya da hesap özetinizden öğrenebilirsiniz.
     • Ödemelerinizi Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

     *Bir ay içinde kazanabileceğiniz ekstra bonus tutarı maksimum 20 TL, yıllık ekstra kazanım tutarı ise maksimum 150 TL ile sınırlıdır.

     **Bir ay içinde kazanabileceğiniz ekstra bonus tutarı maksimum 42 TL, yıllık ekstra kazanım tutarı ise maksimum 500 TL ile sınırlıdır.

    • Öde ve Geç

     • Aynalı Bonus’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 1.500 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 30 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular