Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    GS Bonus

    GS Bonus hem Galatasaray’a hem de büyük Galatasaray taraftarına kazandırıyor!

    GS Bonus'la tüm Bonus fırsatlarından faydalanın. Hem siz kazanın hem Galatasaray'a kazandırın. Birlikte tarih yazın.

    GS Bonus ile Garanti BBVA’nın tüm Bonus fırsatlarından faydalanırken Galatasaray’ın size sunduğu benzersiz avantajlar sayesinde de Galatasaray taraftarı olmanın gururunu doruklarda yaşarsınız. Üstelik biriktirdiğiniz bonuslarınızı kullanarak bedava alışverişin keyfini çıkartırsınız.

    GS Bonus’a “Başvur” butonuna tıklayarak hemen başvurabilirsiniz.
    Dilerseniz Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi üzerinden ya da şubelerimizden de GS Bonus başvurusu yapabilirsiniz.
    BonusFlaş uygulaması ile GS Bonus kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, tamamen sizin kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!
    • Özellikler

     • GS Bonus'la tüm Bonus fırsatlarından faydalanırken, GS Bonus'un sana sunduğu ayrıcalıklarla da Galatasaray taraftarı olmanın gururunu yaşarsınız.
     • GS Bonus'la taksitli alışverişin keyfini yaşarken, alışverişlerinden bol bol bonus kazanır, kazandığın bonuslarla Bonus Program Ortakları'nda bedava alışveriş yapabilirsiniz.
     • Size özel 1905 ile başlayan Galatasaray taraftar numarasına sahip olarak Galatasaraylı kimliğini ve Galatasaray'ın size sunduğu ayrıcalıkları elde edersiniz.
     • Hem GS Futbol hem de GS Basketbol maçlarında 2 güne kadar öncelikli bilet alma hakkına sahip olursunuz.
     • Kombine yeni alımlarında ya da yenilemelerinde hem GS Futbol hem de GS Basketbol için 1 hafta önceden öncelikli alım hakkına sahip olursunuz.
     • Basketbol maçlarında ve sezonluk kombine alımlarında %10 indirimli bilet alma fırsatı yakalarsınız.
     • Yaptığınız her harcamada, hiçbir ek ücret ödemeden, kulübüne katkıda bulunursunuz.
     • GS Bonus'un temassız özelliği sayesinde 750 TL ve altındaki işlemlerini bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.
     • Garanti BBVA’nın yaygın ATM ağındaki tüm ATM’lerden vadesiz hesaplarınıza erişebilir, Paracard ile yaptığınız para çekme, para yatırma vb. işlemleri GS Bonus’la da kolaylıkla yapabilirsiniz.
     • Nakit paraya ihtiyaç duyduğunuzda sabit taksit ve uygun faiz oranı avantajından yararlanarak nakit avans çekebilirsiniz.
     • GS Bonus kartınızda biriken bonusunuzu Bonus program ortaklarından, Garanti BBVA İnternet’ten, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden, bonus.com.tr’den veya ekstrenizden takip edebilirsiniz.
     • Ödemelerinizi Garanti BBVA İnternet veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezinden hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
    • Öde ve Geç

     • GS Bonus’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %15 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 30 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 24,5 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.