bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    GS Bonus

    GS Bonus hem Galatasaray’a hem de büyük Galatasaray taraftarına kazandırıyor!

    Aslanlar kükrüyor! GS Bonus hem Galatasaray’a hem de büyük Galatasaray taraftarına kazandırıyor!

    GS Bonus ile Garanti BBVA’nın tüm Bonus fırsatlarından faydalanırken Galatasaray’ın size sunduğu benzersiz avantajlar sayesinde de Galatasaray taraftarı olmanın gururunu doruklarda yaşarsınız. Üstelik biriktirdiğiniz bonuslarınızı kullanarak bedava alışverişin keyfini çıkartırsınız.

    GS Bonus’a “Başvur” butonuna tıklayarak hemen başvurabilirsiniz.
    Dilerseniz Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi üzerinden ya da şubelerimizden de GS Bonus başvurusu yapabilirsiniz.
    BonusFlaş uygulaması ile GS Bonus kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, tamamen sizin kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!
    • Öde ve Geç

     • GS Bonus’unuzun öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır. GS Bonus ile yapacağınız toplam temassız işlem tutarınız 6.000 TL ye ulaştığında, işleminize şifre girerek devam edebilirsiniz.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.
    • Özellikler

     • GS Bonus ile dünyanın farklı yerlerinde yapacağınız tüm alışverişlerinizden bonus kazanırsınız.
     • 250.000’i aşkın Bonus program ortağı mağazalardaki alışverişlerinizde ekstra bonus kazanırsınız.
     • Kartınızda biriken bonusunuzla Bonus program ortaklarında dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz.
     • Bonus keyfinizi taksitli alışveriş avantajıyla birleştirirsiniz.
     • GS Bonus ile 750 TL altı temassız işlemlerinizi parolasız ve imzasız olarak yapabilirsiniz. Ancak 750 TL üstü temassız işlemlerinizde parolanızı girmeniz gerekmektedir.
     • Garanti BBVA’nın yaygın ATM ağındaki tüm ATM’lerden vadesiz hesaplarınıza erişebilir, Paracard ile yaptığınız para çekme, para yatırma vb. işlemleri GS Bonus’la da kolaylıkla yapabilirsiniz.
     • Kira, okul taksiti, beyaz eşya taksitleri gibi düzenli ödemeleriniz için GS Bonus’tan otomatik ödeme talimatı verdiğinizde bonus kazanırsınız.
     • Nakit paraya ihtiyaç duyduğunuzda sabit taksit ve uygun faiz oranı avantajından yararlanarak nakit avans çekebilirsiniz.
     • GS Bonus kartınızda biriken bonusunuzu Bonus program ortaklarından, Garanti BBVA İnternet’ten, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden, bonus.com.tr’den veya ekstrenizden takip edebilirsiniz.
     • Ödemelerinizi Garanti BBVA İnternet veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezinden hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
    • Faiz ve Ücretler

     Son Güncelleme: -

     Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %5 oranındadır.

     *Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti kartın ilk açılışını takip eden ikinci ekstrede karta borç olarak yansıtılır. Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 1 ya da 2 kez değişmesi durumunda ücret alınmayacak, 3. değişim ile birlikte her bir kart yenilemesi için 9 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

     **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereye mahsus olmak üzere 15 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.