Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Flexi Card

    Flexi Card ile kişisel tercihlerinizi yansıtın!

    Flexi ile kişisel tercihlerinizi yansıtın!

    Flexi Card’ınızla Bonus Program Ortağı mağazalarda bonus kazanabilir, taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik tüm Bonus kampanyalarından da ücretli olarak yararlanabilirsiniz.

    "Başvur" butonuna tıklayarak Flexi Card’a hemen başvuru yapabilirsiniz.

    Flexi Card’a dilerseniz Garanti BBVA İnternet, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya şubelerimizden de başvuru yapabilirsiniz.

    BonusFlaş ile Flexi kart bilgileriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

    • Özellikler

     Flexi Card kelimenin tam anlamıyla kişisel tercihlerinizi yansıtır!

     • Flexi Card sayesinde kendi Bonus kampanyanızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendiniz seçebilirsiniz.
     • Kart tasarımınızı kendiniz yapacağınız için tamamen size özel olur.
     • Flexi Card’ınızı değiştirmek için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da Garanti BBVA İnternet’e girip yeni özellikleri bize iletebilirsiniz.

     Kazandığınız Bonusları Flexi Flexi kullanabilirsiniz.

     • Bonuslarınızı, Bonus Program Ortağı mağazalarda gönlünüzce harcayabilirsiniz.
     • Kredi kartı borcunuzu Flexi Card’la saniyeler içinde ödeyebilirsiniz.
     • Flexi Card kullanarak 750 TL altındaki temassız işlemlerinizi şifresiz ve imzasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 750 TL üstü temassız alışverişlerinizde şifrenizi girmeniz gerekir.
    • Öde ve Geç

     • Üstelik Flexi Card’ınızın öde ve geç özelliği sayesinde temassız ödeme özelliği olan tüm noktalarda 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için POS cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
     • "Temassız kredi kartı ile yapılan işlemler neden güvenlidir?" sorusunun cevabı için tıklayınız.

    Flexi'niz Nasıl Olsun?

    Flexi’ni Kendin Yarat

    Hazır Flexi Seçenekleri

    • Hizmetler

     Acil Durum Yardım Hizmeti (Visa Global Customer Assistance Center)
     Flexi Card 7 gün 24 saat Acil Durum Yardım Hizmeti sunuyor:
     • Flexi Card kayıp ya da çalıntı bildirimi
     Yurt dışında Flexi Card’ınız kaybolduğunda ya da çalındığında endişe etmenize gerek yok. “Acil Durum Yardım Hizmeti”ne ulaşarak birçok farklı dilde hizmet veren müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz.
     • Acil Kart Yenileme
     Herhangi bir nedenle kartınızı yenilemek isterseniz “Acil Kart Yenileme” hizmetiyle kartınız kısa sürede yenilenir ve sistemdeki kayıtlı adresinize gönderilir.
     • Acil Nakit Avans
     Nakit avans ihtiyacınız varsa “Acil Nakit Avans” hizmetiyle size en yakın yerde nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Nakit avans kullandığınızda ilgili işlem Flexi Card’ınıza nakit avans işlemi olarak yansır.
     Otomobil, pikap ve midibüs için otopark ücretleri:

      

     Ödeme Türü 0 - 1 Saat Arası 1- 3 Saat Arası 3 - 6 Saat Arası 6 - 12 Saat Arası  12 - 24 Saat Arası
     Diğer Kartlarla ve Peşin Ödeme 15,00 TL 19,50 TL 30,50 TL 36,25 TL 48,50 TL
     Garanti BBVA Kredi Kartlarıyla Ödeme 9,00 TL 11,70 TL 18,30 TL 21,75 TL 29,10 TL

     Garanti BBVA Asistan
     Seyahatleriniz sırasında karşılaşacağınız tüm sorunlarda araç ve yol yardımı alabileceğiniz gibi cam, tesisat gibi evinizi ilgilendiren konularda da ev yardımı talep edebilirsiniz. Ayrıca sağlık destek, tıbbi danışmanlık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

     Garanti BBVA Asistan size bir telefon kadar yakın: 0212 213 33 33

     Garanti BBVA Seyahat Hattı
     Garanti BBVA Seyahat Hattı ile seyahat etmek çok kolay! 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’yle iletişime geçip Seyahat Hattı’nı tuşlayabilir ve uçak biletinizi dakikalar içinde kolayca alabilirsiniz. Uçak biletinizle ilgili bilgilerin tamamı e-posta adresinize ya da SMS olarak cep telefonunuza gönderilir. Garanti BBVA Seyahat Hattı 7/24 hizmet verir. Hattın hizmetleri Antur A.Ş. ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

     Seyahat sigortası ile ilgili tüm sorularınız için: 0850 222 66 60 Eureko Sigorta

    • Faiz ve Ücretler

     Yıllık Üyelik Bedeli* Ek Kart Yıllık Üyelik Bedeli* Alışveriş Faizi** Gecikme Faizi** Nakit Avans Faizi Nakit Avans Ücreti Limit Aşım Faizi
     - - % 3,66 % 3,96 % 4,42 % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL) % 3,66      *Bonus, Bonus Gold, Bonus Platinum, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus, Bonus American Express ve Altın Bonus asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı 1 yıl tamamlandığında kartlara yansıtılır. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi Card’ın ise kart ücreti ilk ekstrede karta borç olarak yansıtılır.

     **Alışveriş faizi, kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzu, minimum ödeme tutarının altında öderseniz sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

     ***Bir kereyle sınırlı olmak kaydıyla 24,5 TL ücret karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf Bonus ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.

     Akdi Faiz Oranı: Flexi Card’ınızın faiz oranı tamamen sizin tercihinizle belirlenir. Dönem borcunuzun asgari ödeme tutarı veya üstünde ödeme yaparsanız hesap bakiyenizde kalan tutara akdi faiz oranı uygulanır.

     Gecikme Faizi: Dönem borcunuzu asgari ödeme tutarının altında ödediğinizde, asgari ödeme tutarınızın ödemediğinzi kısmına işletilen aylık faiz oranı gecikme faizidir.

     Nakit Avans Faizi: Flexi Card’ınız ile yaptığınız nakit çekim ve nakit kullanımı işlemleri için işlemi yaptığınız tarihten itibaren ödeme yapacağınız tarihe kadar işletilecek faiz oranıdır. Flexi Card’ınız için önceden belirlediğiniz alışveriş faiz oranıyla nakit faiz oranı aynıdır.

     Kampanya Katılım Ücreti: Flexi Card’la tüm Bonus kampanyalarından ücretli olarak yararlanabilirsiniz. Ücretler her kampanyaya katılım için farklıdır ve “kampanya katılım ücreti” olarak ekstrenize yansıtılır. Söz konusu kampanyalara katılım hakkında detaylı bilgiye flexi.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

     Ek Kart Ücreti: Banka tarafından farklı bir ücret belirlenmediğinde ek kartın dahil olduğu toplam ücretin ½’si kadardır.

     Yıllık Kart Ücreti: 1.018 TL’ye varan sizin belirlediğiniz bir ücrettir.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular