FlexiCard

Flexi ile kişisel tercihlerinizi yansıtın

.

Flexi Card’ınızla, Bonus program ortaklarında, bonus kazanma imkanından yararlanır, taksitli alışveriş yaparsınız.
Üstelik tüm Bonus kampanyalarından ücretli olarak yararlanabilirsiniz.

Flexi Card’a "Başvur" butonuna tıklayarak anında başvurabilirsiniz.

Dilerseniz Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’den veya şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz.

BonusFlaş ile Flexi kart bilgileriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

 • Özellikler

  • Flexi Card tamamen kişisel tercihleri yansıtır!
   • Kendi Bonus kampanyanızı kendiniz seçersiniz.
   • Kendi kart tasarımınızı kendiniz yaratırsınız.
   • Flexi Card’ınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bunun için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni aramanız yada Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na girip yeni özellikleri belirtmeniz yeterli.
  • Bonuslarınızı Flexi Flexi kullanabilirsiniz:
   • Bonus program ortaklarında bonus olarak harcayabilirsiniz.
   • Kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.
   • Flexi Card’da birikmiş bonuslarınızı Garanti Seyahat Hattı’nda kullanırken 1,5 katı değerinde harcayabilirsiniz.
  • Kartınızı kendiniz yaratabilir ya da hazır paketler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Flexi'niz Nasıl Olsun?

  Tüm özelliklerini sizin belirlediğiniz Flexi Card’ınızın nasıl görüneceğine de siz karar verin! Kartınızın görselini ister hazır tasarımlardan, isterseniz resim galerisinden seçin ya da tamamen kendiniz tasarlayın.

   

  Flexi’ni Kendin Yarat

   

  İhtiyacınıza uygun kart bulamıyorsanız hiç durmayın, kendi flexinizi kendiniz yaratın.

  Hiçbir kalıba ve pakete uymadığınızı düşünüyorsanız hiç durmayın, kartınızın taksitini, bonusunu, faizini siz belirleyin.

  Sadece Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda ve Bonus.com.tr ve sunulan bu seçenek ile kartınızı 3 adımda yaratabilirsiniz.

  • Size en uygun kampanyayı seçin,
  • Faiz oranınızı, kazanacağınız bonusu, kart ücretinizi belirleyin,
  • Kart görselinizi seçin.

  Dilerseniz Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’den veya şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz.

   

  Seçenekler

  Kartınızı oluştururken ilk yapmanız gereken sizin için en uygun kampanya tipinin ne olduğuna karar vermek.  Bunun için 4 kampanya önerimiz var: 

  • Size en çok uyan kampanyadan birini seçin.
  • Seçtiğiniz kampanyada ekstra taksit mi ekstra bonus mu istediğinize karar verin.
  • Ekstra taksitin ve bonusun değerini de siz oluşturun.

  Unutmayın, kampanyanız belli bir süre ile sınırlı değil, siz vazgeçene kadar bu imkanlardan faydalanırsınız. İsterseniz daha sonra kampanyanızı değiştirebilirsiniz.

  • Sektör Seçme

  İstediğiniz sektörü seçin, seçtiğiniz sektörde ister ekstra taksit kazanın, ister ekstra bonus toplayın. Üstelik seçtiğiniz sektördeki her alışveriş noktasında aynı avantajdan faydalanın!

  • Firma Seçme

  Sürekli alışveriş yaptığınız firmalar belliyse, istediğiniz sadece bu mağazalardan ekstra taksit veya ekstra bonus kazanmaksa Firma Seç kampanyasını seçmek sizin için büyük bir avantaj! Seçeceğiniz 3 firmada sürekli olarak ekstra taksit veya bonusdan yararlanın! 

  • Ekstredeki En Yüksek Harcama

  Her ay yaptığınız harcamalardan bir tanesi çok yüksek mi oluyor? Öyleyse size güzel bir kampanya önerimiz var! Bu kampanyayla, o ay içinde yaptığınız harcamalarınızın en yüksek olanından ister ekstra taksit, ister ekstra bonus kazanın. Üstelik, en yüksek harcama taksitli de olsa bu avantajdan yararlanabilirsiniz.

  • Anlık Kampanya

  Tam olarak hangi firmayı seçeceğinize veya hangi sektörden fayda sağlayacağınıza karar veremiyorsanız ve istediğiniz zaman istediğiniz avantajdan faydalanmayı tercih ediyorsanız size 12 hak veriyoruz.

  İstediğiniz alışverişten sonra bu hakkınızı ekstra taksit veya ekstra bonus olarak kullanırsınız. Alışverişten sonra ister Bonus.com.tr ve 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’den kart numarası ve kart şifrenizi kullanarak, ister Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan dönem içi işlemlerinizden alışverişinizi seçip ekstra taksit veya bonus avantajından faydalanabilirsiniz.

  Flexi Card ile seçtiğiniz kampanyadan bir ekstre dönemi içinde maksimum 20 TL, bir ekstre döneminde toplamda 40 TL ve 12 aylık dönemde ise tam 720 TL bonus kazanabilirsiniz.

   

  Finansal Paremetreler

  Size en uygun kampanyayı* seçtikten sonra kartınızın finansal özelliklerini de siz belirlersiniz.

  • Faiz oranınızı, bonus oranınızı ve hatta kart ücretinizi de siz belirlersiniz.
  • İsterseniz yılda 2 defa bu özellikleri değiştirebilirsiniz.
  • Belirlediğiniz kart ücretini harcama sözü vererek sıfırlayabilirsiniz.

  *Kampanya seçiminiz, faiz  ve bonus aralıklarınızı değiştirmektedir. Hiç bir kampanya seçmeyerek finansal parametrelerde daha düşük faiz ya da daha fazla bonus oranı belirleyebilirsiniz.

   

  Kart Görselinizi Seçin

  Kartınızın özelliklerine karar verdikten sonra, kart görselinizi de siz seçiyorsunuz. Size sunulan renk renk Flexi tasarımlarından birini, çeşit çeşit görsellerimizden en çok beğendiğinizi kullanabilir, veya kendi fotoğrafınızı kartınıza bastırabilirsiniz.

   

  Hazır Flexi Seçenekleri

   

  Kendinize en uygun Flexi’yi rahatça bulabilmeniz için Hazır Flexi seçenekleri elinizin altında!

  Hem istediğiniz kredi kartını kullanmak hem de seçim yaparken zorlanmak istemiyorsanız Flexi paketleri tam size göre. İstediğiniz biriyle hemen kredi kartınızı sizi en çok yansıtacak şekilde tasarlamaya başlayın! Flexi’de size uygun bir paket mutlaka vardır! Üstelik dilerseniz Bonus kampanyalarından da kampanya katılım SMS’i göndererek yararlanabilirsiniz.

   

  • Bol Bonuslu Flexi

  Bedava alışverişi sevenlere bol bonuslu Flexi!

  Bol Bonuslu Flexi ile ekstrenizde, o dönem yaptığınız harcamalar arasındaki en yüksek harcamanıza ekstra %0,6 bonus kazanırsınız.

  Bonus Oranı: %0,40

   

  • Bol Taksitli Flexi

  Alışverişini taksitli yapmayı sevenlere bol taksitli Flexi!

  Seçtiğiniz sektörü seçerek aldıklarınıza ekstra 2 taksit yaptırabilirsiniz.

  Sektör Listesi: Giyim, Sağlık (eczaneler de dahildir), Beyaz Eşya/Elektronik, Turizm (araba kiralama, havayolları, ulaşım, otel, seyahat acentaları da dahildir), Eğitim (Kırtasiyeler de dahildir), Mobilya

  Bonus Oranı: %0,16 

   

  • Bonuslu-Taksitli Flexi

  Farklı yerlerden farklı şekillerde alışveriş yapmayı sevenlere hem bonuslu hem taksitli Flexi!

  Ekstrenizde o ay içinde yaptığınız en yüksek harcamaya ekstra 2 taksit yaptırabilirsiniz.

  Bonus Oranı: %0,40 

   

  • Azar Azar Ödemeli Flexi

  Çok almayı az ödemeyi sevenlere azar azar ödemeli Flexi! Ödemelerinizi en uygun faizle kredilendirerek azar azar yapabilirsiniz.

  Bonus Oranı: %0,05

   

  • Seyahat Paketi

  Her turizm harcamanıza ekstra 3 taksit fırsatı!

  Bonus oranı: %0,05

   

  • Giyim Paketi

  Giyim harcamalarınıza ekstra 3 taksit  fırsatı!

  Bonus oranı: %0,05

   

  • Akaryakıt Paketi

  Her akaryakıt harcamanıza 5 kata varan bonus!

  Akayakıt Bonusu: %0,40

  Bonus oranı: %0,05

   

  • Komünikasyon Paketi

  Cep telefonu mağazaları harcamalarınıza ekstra %0,8 oranında bonus fırsatı!

  Bonus oranı: %0,05

   

  • * Paketlerin yukarıda belirtilen kampanyalardan faydalanması için ilgili işlemin 50 TL altında ve 5000 TL üzerinde olmaması gerekmektedir.

   Yukarıda belirtilen bonus oranları Bonus program ortakları dışında yapılan harcamalardan kazanılacak bonus oranlarınıdır.

 • Hizmetler

  Acil Durum Yardım Hizmeti (Visa Global Customer Assistance Center)

  Flexi Card 7 gün 24 saat Acil Durum Yardım Hizmeti sunuyor:

   

  • Flexi Card kayıp ya da çalıntı bildirimi

  Yurtdışında kartınız kaybolduğunda veya çalındığında Acil Durum Yardım Hizmeti hattından her dilde hizmet veren müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Acil Kart Yenileme

  İsterseniz "acil kart yenileme" ile kartınız yenilenerek belirttiğiniz adrese teslim edilir.

   

  • Acil Nakit Avans

  Nakit avansa ihtiyacınız varsa Acil Nakit Avans ile size en yakın yerde nakit ihtiyacınız karşılanır. Nakit avans kullandığınız takdirde bu işlem kartınıza nakit avans işlemi olarak yansıtılır.

   

   

  Sabiha Gökçen Havalimanı Vale Parking

  Garanti BBVA kredi kartı sahiplerine Sabiha Gökçen Havalimanı THY İç Hat CIP lounge vale noktasında otopark ücretinden %40 indirim sağlanır. Aracınız Sabiha Gökçen Havalimanı THY İç Hat CIP lounge vale noktasında görevli kişiler tarafından teslim alınır. Sigorta kapsamında aracınızın park edilmesi sağlanır. Seyahat dönüşünde ana terminal gelen katında yer alan Garanti BBVA Vale ödeme noktasında Garanti BBVA kredi kartı sahiplerinin otopark ücretine 40% indirim uygulanır. Aracınız ana terminal çıkışında Garanti BBVA Vale araç teslim noktasında teslim edilir.

  Otomobil, pikap ve midibüs için otopark ücretleri:

  Ödeme Türü

  0 - 1 Saat Arası

  1- 3 Saat Arası

  3 - 6 Saat Arası

  6 - 12 Saat Arası 

  12 - 24 Saat Arası

  Diğer Kartlarla ve Peşin Ödeme 15,00 TL 19,50 TL 30,50 TL 36,25 TL 48,50 TL
  Garanti BBVA Kredi Kartlarıyla Ödeme 9,00 TL 11,70 TL 18,30 TL 21,75 TL 29,10 TL

   

  Garanti BBVA Asistan

  Yolda karşılaşacağınız her türlü sorunda araç ve yol yardımı; cam, tesisat gibi ihtiyaçlarınızda ev yardımı alabilirsiniz. Ayrıca, sağlık destek ve tıbbi danışmanlık gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.Garanti BBVA Asistan sadece bir telefon uzaklığınızda: 0212 213 33 33

   

  Garanti BBVA Seyahat Hattı

  Artık seyahat etmek çok daha kolay! 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayın, Seyahat Hattı’nı tuşlayın ve uçak biletinizi tek telefonla rahatça alın. Uçak biletinizle ilgili bilgiler e-postanıza veya SMS olarak cep telefonunuza gönderilsin. Garanti Seyahat Hattı 7/24 hizmet vermektedir. Garanti Seyahat Hattı hizmetleri Antur A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş tarafından verilmektedir. Seyahat sigortası ile ilgili sorularınız için: 0850 222 66 60 Eureko Sigorta

   

 • Faiz ve Ücretler

  Yıllık Üyelik Bedeli*

  Ek Kart Yıllık Üyelik Bedeli*

  Alışveriş Faizi**

  Gecikme Faizi**

  Nakit Avans Faizi

  Nakit Avans Ücreti

  Limit Aşım Faizi

  - - % 1,98 % 2,28 % 1,98 %1 % 1,98

  *Bonus, Bonus Gold, Bonus Platinum, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus, Bonus Trink, Bonus American Express ve Altın Bonus asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı 1 yılın sonunda kartlarına yansıtılır. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti ilk ekstrede karta borç olarak yansıtılır.
  **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.
  ***Bir kereye mahsus olmak üzere 15 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz

  Akdi Faiz Oranı: Flexi Card’ınızın faiz oranını siz belirlersiniz. Dönem borcunuzun minimum ödeme tutarı veya üstünde ödeme yaparsanız, kalan hesap bakiyesine bu faiz oranı uygulanır. 

  Gecikme Faizi: Dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen aylık faiz oranıdır.

  Nakit Avans Faizi: Kartınızla yaptığınız nakit çekim ve nakit kullanımı niteliğindeki işlemler için işlem tarihinden itibaren ödeme tarihine kadar işletilecek aylık faiz oranıdır. Flexi Card’ınız için belirlediğiniz alışveriş faiz oranı ile nakit faiz oranı aynıdır.

  Kart Görsel Ücreti: 12,99 TL’dir. Flexi Card’ınızın kart görseli’ni kendi çektiğiniz fotoğraf ile yada Flexi Görsel koleksiyonundan seçerek oluşturabilirsiniz. Yüklediğiniz fotograf ya da klipart sayısına göre ilk ekstrenize her seferinde kart görsel ücreti yansıtılır.

  Kampanya Katılım Ücreti: Flexi Card  ile tüm Bonus kampanyalarından ücretli olarak yararlanabilirsiniz. Belirtilen ücret her kampanyaya katılım için farklı ücretlendirilir ve “Kampanya katılım ücreti” olarak ekstrenize yansıtılır. İlgili kampanyalara katılım ile ilgili detaylı bilgi flexi.com.tr’de bulunmaktadır.

  Ek Kart Ücreti :  Banka tarafından farklı bir ücret belirlenmediği sürece ek kartın dahil olduğu ücretin ½’si kadardır.

  Yıllık Kart Ücreti: 457 TL’ye varan sizin belirlediğiniz bir ücrettir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Flexi Card'la - düşük faizli paketi seçsem bile- Bonus Program Ortaklarında taksit yapıp bonus kazanabilir miyim?

  Düşük faize başvuranlar da Bonus kazanmaya devam edebilirler. Bonus Program Ortakları'nda, işyerlerinin Bonus Card'a verdiği oranda bonus kazanabilirsiniz.

  Detaylı bilgiEkstredeki en yüksek harcamama bakılırken o dönem yaptığım harcamalara ya da daha önceki taksitlere bakılır mı?

  Her ekstrenizde sadece o ekstre döneminde yaptığınız alışverişler bu kampanya kapsamındadır. Yaptığınız taksitli alışverişin toplam tutarı kampanyaya dahildir.

  Detaylı bilgiFirma Seç ve Sektör Seç kampanyalarıyla ilgili bilgi alabilir miyim?

  Firma seç kampanyasında toplam 3 firma seçebilirsiniz. Sektör seç kampanyasında 1 sektör seçebilirsiniz.

  Detaylı bilgiTaksitleri kendim nasıl belirleyebilirim ve seçtiğim faiz oranı daha sonra banka tarafından yükseltilebilir mi?

  Tamamen esnek olan Flexi kartı oluştururken size sunduğumuz 4 kampanyamız var. Bu kampanyalar belli bir süreli değil, siz vazgeçene kadar devam etmektedir.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!
Bonus Card

Türkiye'nin bedavası en bol kredi kartı.

Türkiye'nin bedavası en bol kredi kartı.
CepBank Alışveriş

Sadece cep telefonu numarası ile güvenli alışveriş.

Sadece cep telefonu numarası ile güvenli alışveriş.