Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Hızlı Limit - Hızlı Kredi Başvurusu

    Garanti BBVA Hızlı Limit ile hızlı kredi başvurusu yapabilir, acil nakit ihtiyacınızı karşılayacak kolay ve anında kredi çözümüne hemen kavuşabilirsiniz!

    Sizi tanımamız için gerekli bilgileri aşağıdaki iletişim kutularına girerek hızlı limit ile kredi hesaplama aracı yardımıyla ne kadar hızlı kredi alabileceğinizi hemen öğrenebilirsiniz. Anında ihtiyaç kredisi ürünümüzde faiz oranlarımız %4,01 ve %6,19 arasında değişmektedir. Örnek hesaplama; 50.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade için faiz oranı %4,46, yıllık toplam maliyet oranı ise 97,7341%’dir. Sigorta ve vergi dahil ücret toplamı 1187,50 TL’dir.

    Hızlı Limite ilişkin olarak Bankamız kredi kullanım anına kadar sunulan limiti, faizi, ücret tutarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bankamıza iletilen kredi talepleri, bankamız kredi ve tahsis politikaları çerçevesinde müşterinin aylık gelir bilgileri, kredi skoru vb. kriterler göz önünde bulundurularak müşteri özelinde değerlendirilecektir. Bu doğrultuda nihai başvurunun olumsuz sonuçlanması durumunda sunulan limitten faydalanılması mümkün olmayacaktır. Kredi talebinin olumsuz sonuçlanması durumunda Müşteri SMS ile Bankamız tarafından ücretsiz olarak bilgilendirilecektir.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Hızlı limit nedir?

    Hızlı limit ile nasıl kredi alabilirim? Hızlı kredi başvurusu nasıl yapılır?

    Hızlı limit başvurusu ne zaman sonuçlanır?

    Hızlı limit faiz oranları nelerdir?

    Hızlı limit ile kredi hesaplaması nasıl yapılır? Ne kadar kredi çekebilirim?

    Hızlı limit ile anında kredi çekmek için gerekli belgeler nelerdir?

    Hızlı limit ile anında kredi çekme şartları nelerdir?

    Hızlı limitin avantajları nelerdir?

    Hızlı limit onayı ne zaman belli olur?

    Hızlı kredi limitleri nelerdir?

    Ne kadar kredi kullanabilirim?