Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Hesabını Bilen Kadınlar

    Hesabını Bilen Kadınlar kendi ekonomilerini yönetip kendi yarınlarını yaratıyor, geleceğe umutla bakıyor.

    Siz de bu program ile aramıza katılın, kendi ekonominizi yönetmeye hemen başlayın.

    Kadınların ekonomik ve sosyal hayata aktif katılımı sürdürülebilir kalkınma için büyük önem taşıyor. Hesabını Bilen Kadınlar programıyla kadınların desteklenmesini, potansiyellerini keşfetmelerini ve ekonomik hayata aktif katılımlarını sağlamayı amaçlıyoruz. Bu programla kadınlar bankacılık sisteminin kendilerine sağlayacağı faydalar hakkında bilgi edinecek, kendi bütçelerini yönetecek ve tasarruflarını değerlendirebilecek, ihtiyaçlarına yönelik çözümlerle buluşacaklar.

    Hesabınızı Açın

    Garanti BBVA Mobil ile oturduğunuz yerden kolayca müşterimiz olabilirsiniz! Telefonunuza Garanti BBVA Mobil’i indirerek “Müşterimiz Olun”a tıklayın. Ekranda gördüğünüz yönlendirmeler ile kolayca müşterimiz olabilir, Hesabını Bilen Kadınlar programı kapsamında sizlere sunduğumuz avantajlı ürünlerden ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz! Ayrıca size en yakın Garanti BBVA Şubesi’nden de müşteri olarak programa katılım sağlayabilirsiniz.

    Hesabını Bilen Kadınlar programından Garanti BBVA dahil herhangi bir bankada güncel olarak bir kredi/kredi kartı ürünü açmamış kadınlar faydalanabilir.

    *Garanti BBVA Mobil ile müşteri olurken ilgili adımlardan "Hesabını Bilen Kadınlar Programı’na katılmak istiyorum.” seçeneğini işaretlemeyi unutmayın.

    Finansal Sağlık Nedir
    Finansal Sağlık Nedir

    Eğitimler

    FODER ile Online Eğitim

    Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği (FODER) ile düzenlediğimiz online eğitime ücretsiz katılabilirsiniz.

    Bu eğitimle aşağıdaki konu başlıklarında temel finansal okuryazarlık bilgilerine ulaşabilirsiniz.

    1. Finansal Okuryazarlık Nedir?
    2. Bütçemi Yapıyorum
    3. Nasıl Tasarruf Yapabilirim?
    4. Nasıl Birikim Yapabilirim?
    5. Nasıl Finansal Planlama Yapabilirim?
    6. Kartlarımı Nasıl Kullanmalıyım?
    7. Kredi Kullanırken Bilmem Gerekenler Neler?
    8. İyi Borç, Kötü Borç Nedir?
    9. Enflasyon Nedir?
    10. Nasıl Yatırım Yapabilirim?
    11. Finansal Hedeflerimi Belirlerken Ne Yapmalıyım?
    12. Bireysel Emeklilik Sistemi’nden Nasıl Faydalanabilirim?
    13. Finansal Teknolojiden Nasıl Faydalanabilirim?
    14. Sigorta Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
    15. Finansal Sağlık Nedir?

    Eğitime buradan erişebilir, siz de Hesabını Bilen Kadınlar’a katılabilirsiniz.

    KEDV ile Yüz Yüze Eğitimler

    Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile kadınların kendi ekonomilerini daha iyi yönetebilmelerine destek olmak için el ele verdik. Hesabını Bilen Kadınlar programı kapsamında İstanbul, İzmir, Muğla, Manisa, Gaziantep ve Şanlıurfa’daki kadın kooperatifleriyle iş birliğinde finansal okuryazarlık ve girişimcilik becerilerini artırma odağında eğitimler düzenliyoruz.

    KEDV’in eğitmenleri tarafından verilen eğitimlerde ekonomi nedir ve nasıl işler, finansal hedefler ve bütçe, tasarruf, borç ve kredi kullanımı, finansal planlama gibi konular üstünde çalışılarak geleceğe yönelik planlama yapılıyor. Aynı zamanda, kadınların emeklerini kazanca dönüştürmelerine katkı sunmak için girişimcilik becerilerini destekleyici çalışmalar yürütülüyor. Cesaretlenmeyi, gerçekçi iş fikri ve iş planı oluşturmayı temele koyan eğitim ve seminerlerle kadınların girişimciliği bir seçenek olarak düşünmeye başlamaları amaçlanıyor.

    Eğitimlerle ilgili daha fazla bilgi almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

    Size Özel Ürün ve Hizmetlerden Faydalanın

    Hesabını Bilen Kadınlar için oluşturduğumuz avantajlı ürünler ile ekonomik olarak güçlenebilir, özgürce birikim yapabilir. Yıllık kart ücreti olmayan Troy logolu Bonus Classic kredi kartı, Hesabını Bilen Kadınlara özel BES, Net Hesap, Kolay Birikim Hesabı ürünleri ile Hesabını Bilen Kadınlar’a katılabilirsiniz.

    Ürünler
    Finansal Sağlık

    Finansal Sağlığınızı İyileştirin

    Finansal sağlığınız bizim için önemli! Garanti BBVA Mobil Durumum alanında, finansal varlıklarınızı görüntüleyebilir ve sunduğumuz özelliklerle sizin ve ailenizin bütçesini daha kolay yönetebilirsiniz.

    Bu alandan:

    • Varlık ve borçlarınızı görüntüleyebilir,
    • Kategori bazlı gelir ve giderlerinizin takibini yapabilir,
    • Bütçe planlamanızı Nakit akışı/Takvim alanından yapabilir,
    • Size özel hazırladığımız Finansal Sağlık İpuçları’nı inceleyebilir, önerilen aksiyonları alabilir, ilgili aksiyonlarınızı Planlarım (Harcama Uyarıları ve Birikim Hedefi) alanından takip edebilirsiniz.