Acil Tedavi PlusSigortası

Acil Tedavi Plus Sigortası ile yanıbaşınızdayız!

.

Acil Tedavi Plus, sizi kalp krizi gibi acil durumlara, kanser gibi ağır hastalıklara karşı Acil Servis teminatı ve Hastalık Destek teminatı ile güvence altına alır. Acil Tedavi Plus Sigortası ile sağlıklı günlerinizde de size ve aile fertlerinize grip aşısı gibi ek hizmetler sunarak geniş kapsamıyla ihtiyaçlarınızı karşılar.

Sağlık Sigortası Genel Şartları

Bilgilendirme Formuna ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da size en yakın Garanti BBVA şubesine uğrayabilirsiniz.

**Acil Tedavi Plus Sigortası Eureko Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

23.10.2013 tarihli 28.800 sayılı Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliği’nde tarif edilen “Ömür boyu yenileme garantisi veya herhangi bir yenileme güvencesi”, bu üründe verilmemektedir.

 • Özellikler ve Teminatlar

  Teminatlar

  • Acil Servis ve Yardım Teminatı: Acil tedavi gerektiren 27 durum dahilinde aşağıda yer alan teminatlardan yararlanılır.
  • Acil Cerrahi Yatış
  • Acil Dahili Yatış
  • Yoğun Bakım
  • Refakat Hizmetler Teminatı
  • Acil Servis Teminatı, acil durumun yerinde müdahale ile sonuçlandırılmasının mümkün olmadığı, bir sağlık kurumunun acil servisinde ilk 24 saatte müdahale edilmediği takdirde hayati tehdit yaratan tıbbi durumlarda, teminat kapsamındaki hastane masraflarını poliçede belirtilen limit ve şartlar çerçevesinde karşılar.
  • Hastalık Destek Teminatı: Hastalık Destek Teminatı, Sağlık Sigortası Genel Şartları ve poliçe özel şartlarına göre; sigortalının, sigorta süresi içinde, poliçede belirtilmiş olan hastalıklara (kanser, kalp krizi ve hastalık sonucu inme) yakalanması veya kritik hastalıklar tanımı içinde yer alan operasyonlardan birini geçirmesi halinde hak sahiplerine tazminat ödemeyi güvence altına alır.

  Sağlık Hizmet Paketi

  • Acil Tedavi Plus’ne sahip müşteriler yukarıda belirtilen teminatların yanı sıra aşağıdaki hizmetleri içeren özel Sağlık Hizmet Paketi’nden de faydalanabilirler.
  • Grip Aşısı: Grip aşısı, koruyucu hizmetler çerçevesinde sigortalı veya aile fertlerinden biri için poliçe yılı içinde 1 kez geçerlidir. 
  • Eczane Tasarruf Paketi: Geniş bir eczane ağında, ilaç, kozmetik ve optik ürünlere %5 ile %40 oranlarında indirim sağlanmaktadır.
  • Ambulans: Sigortalı kartında belirtilen Ambulans ve Danışma telefonundan sadece yurt içinde geçerli olmak üzere 24 saat kesintisiz kara ambulansı hizmeti verilmektedir. Sigortalının ilk  tedavisi, gerekli donanıma sahip ambulansta doktor tarafından yapılır. Gerekiyorsa sigortalı, en uygun hastaneye ulaştırılır. Acil durumlarda kullanılan ilaç ve sarf malzemeleri bu hizmet dahilinde ücretsiz olarak karşılanır.
  • Telefon ile Tıbbı Danışmanlık: Görevli doktorlar tarafından sigortalı kartında belirtilen Ambulans ve Danışma telefonundan 24 saat kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti verilir. Bu hizmette, ilaç tavsiye edilmez ve reçete düzenlenmez. Sigortalı ile birlikte yakınları da bu hizmetten yararlanabilir.

  **Acil Tedavi Sigortası Eureko Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

  23.10.2013 tarihli 28.800 sayılı Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliği’nde tarif edilen “Ömür boyu yenileme garantisi veya herhangi bir yenileme güvencesi”, bu üründe verilmemektedir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Poliçemin tahsilatları nasıl yapılacak?

  Poliçeniz kredi kartına bağlanarak tahsil edilir. Kredi kartınızda yeterli bakiye varsa tahsilatlar otomatik olarak çekilmektedir.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Görünmez Kaza Sigortası

Görünmez kazalara karşı kendinizi güvence altına alın.

Görünmez kazalara karşı kendinizi güvence altına alın.
Geniş Garantili Aile Sigortası

Hem sizi hem ailenizi kazalara karşı güvence altına alır.

Hem sizi hem ailenizi kazalara karşı güvence altına alır.
İnternet Bankacılığı

Türkiye'nin en hızlı İnternet Bankacılığı

Türkiye'nin en hızlı İnternet Bankacılığı