bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Kritik Hastalıklar Sigortası

    Garanti BBVA zor günlerinizde hep yanınızda, yarınlarınız güvence altında!

    Kritik Hastalıklar Sigortası, vefat, hastalık sonucu daimi maluliyet, günümüzde en sık rastlanan kalp krizi, hastalık sonucu inme geçirme veya kansere yakalanma durumlarına karşı sizi ve sevdiklerinizi finansal güvence altına alır.

    İhtiyaçlarınıza özel farklı teminat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

    Detaylı bilgi için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da size en yakın Garanti BBVA şubesi'ne uğrayabilirsiniz.

    *Sigortalı tarafından tercih edilmesi durumunda, sigorta sözleşmesinin yıllık dönemlerle yeniden değerlendirilmesi hakkı Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de saklı tutulmakla beraber, poliçe her yıl vade sonunda yenilenir.

    ** Kritik Hastalıklar Sigortası Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

    • Özellikler

     • Günümüzde en sık rastlanan tehlikeli hastalıklar olan kanser, kalp krizi, hastalık sonucu maluliyet ve hastalık sonucu inmeye karşı güvence sağlar. Hastalığa yakalanmanız durumunda elinize geçecek toplu para ile ister tedavi masraflarını, ister diğer giderlerinizi karşılayabilirsiniz.
     • Yaşam kaybı durumunda 50.000 TL, tehlikeli hastalık durumunda ise 40.000 TL ödeme yapılabilir.

     Vergi Avantajı

     İster ücretli çalışan ister serbest meslek sahibi olun; 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu’nun 63. ve 89. maddelerine göre kendiniz

     Ücretli çalışansanız, ödediğiniz primleri, ödediğiniz ayda elde ettiğiniz ücretin %15’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını,
     Serbest meslek sahibi iseniz, ödediğiniz primlerin toplamını, beyan ettiğiniz gelirin %15’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak kaydıyla vergi matrahınızdan düşerek vergi avantajı sağlayabilirsiniz.