Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Kritik Hastalıklar Sigortası

    Kritik Hastalıklar Sigortası ile yaşam kaybı, hastalık sonucu maluliyet, kaza sonucu maluliyet ve poliçenizde yer alan hastalıkların risklerine karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın.

    Garanti BBVA zor günlerinizde daima yanında, geleceğiniz ise güvence altında!

    Kritik Hastalıklar Sigortası, ölüm, hastalık sonucu kalıcı maluliyet, kalp krizi, inme ve kanser karşısında hem sizi hem de sevdiklerinizi finansal anlamda güvence altına alır.

    Kritik Hastalıklar Sigortası yaptırmak istiyorsanız ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı teminat alternatiflerinden yararlanabilirsiniz.

    Söz konusu poliçe ile ilgili detaylı bilgi almak için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabileceğiniz gibi, size en yakın Garanti BBVA şubesini de ziyaret edebilirsiniz.

    *Sigortalı kişi tercih ederse poliçenin yıllık dönemlerle yeniden değerlendirilmesi hakkı Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de saklı tutulur. Poliçe her yıl vade sonunda yenilenir.

    ** Kritik Hastalıklar Sigortası, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulur.

    • Özellikler

     • Kritik Hastalıklar Sigortası; vefat, kaza sonucu maluliyet, hastalık sonucu maluliyet ve poliçenizde yer alan hastalıkların risklerine karşı sizi ve sevdiklerinizi finansal anlamda güvence altına alır. Poliçenizde yer alan hastalıklara, kaza sonucu ve hastalık sonucu maluliyet risklerine karşı alacağınız toplu para ile ister tedavi masraflarınızı, ister diğer giderlerinizi karşılayabilirsiniz. Öte yandan diğer masrafların da bu para ile karşılanması mümkündür.
     • Tehlikeli hastalıklar teminatları 250.000 ve 500.000 TL, vefat ve maluliyet teminatları ise tehlikeli hastalıklar teminatının 1/10’u olacak şekilde belirlenmektedir.

     Vergi Avantajı

     193 sayılı Gelir Vergisi Kanununun 63. ve 89. maddeleri uyarınca ücretli çalışan ya da serbest meslek sahibi olmanız fark etmeksizin vergi avantajı sağlayabilirsiniz.

     • Ücretli çalışan iseniz ödediğiniz primleri, aylık gelirinizin 15%’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak şartıyla vergi matrahından düşebilirsiniz.
     • Serbest meslek sahibi iseniz ödediğiniz primlerin toplamını, beyan ettiğiniz gelirin 15%’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak şartıyla vergi matrahından düşebilirsiniz.