Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garanti BBVA Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

    Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın, kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alın!

    Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?
    Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK’ya (Sosyal Güvenlik Kurumu) bağlı şekilde sigorta kaydına sahip olan kişilerin SGK ile anlaşması bulunan özel sağlık kuruluşlarında muayene, tedavi ve tahlil hizmetlerini herhangi bir işlem farkı ödemeksizin almasını sağlayan bir özel sigorta türüdür.
    Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) poliçesi düzenlenmesindeki amaç SGK anlaşmalı sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızın karşılanması ve sağlık harcamalarınızda oluşabilecek fark ücretlerinin tarafınıza yansıtılmamasıdır. Söz konusu fark ücretlerine SGK’ya ödenmesi gereken zorunlu muayene katılım payı dahil değildir.
    Detaylı bilgi için Garanti BBVA Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
    • Özellikler

     • Garanti BBVA Emeklilik bünyesinde yer alan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hizmetinden yararlanarak poliçenizi yaptırın, beklenmedik anda karşınıza çıkabilecek sağlık sorunlarına karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın!
     • İhtiyacınız doğrultusunda seçebileceğiniz dört alternatif sunan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Planları'nı incelemek için ilgili web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
    • Avantajlar

     • TSS yardımıyla sağlığınızı güvence altına alırken ödediğiniz primlerden de %27 vergi indirimi avantajı elde edebilirsiniz.
     • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası aracılığıyla sunduğumuz hizmetler ve avantajlar için buradan bilgi alabilirsiniz.