bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Dijital Koruma Sigortası

    Garanti BBVA ile kimlik bilgileriniz ve şifreleriniz güvence altında!

    Dijital Koruma Sigortası ile dijital ortamdaki risklere karşı verilerinizi güvence altına alırken aynı zamanda kimlik hırsızlığı, dolandırıcılık, ödeme araçlarının hileli kullanımı, ATM hırsızlığı, gasp/kapkaç ve kişisel şifrelerin çalınması gibi risklere karşı da koruma sağlayabilirsiniz.

    Bilgilendirme Formu’na ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

    *Sigortalı tarafından tercih edilmesi durumunda, sigorta sözleşmesinin yıllık dönemlerle yeniden değerlendirilmesi hakkı Eureko Sigorta A.Ş.’de saklı tutulmakla beraber, poliçe her yıl vade sonunda yenilenir.

    **Dijital Koruma Sigortası Eureko Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

    • Teminatlar ve Ek Bilgiler

     Kimlik Hırsızlığı Hukuksal Koruma

     Kimlik bilgilerinizin çalınması veya bu bilgilerin kontrolünüz dışında kullanılması sonucunda maruz kalabileceğiniz hukuki masraflar, dava takipleri sırasında oluşabilecek ücretsiz izin kullanma ihtiyacı veya sahibi olunan ticari işletmenin geçici olarak faaliyetlerini durdurması neticesinde oluşabilecek gelir kaybı, şehir dışında oluşabilecek mağduriyetin çözümü sırasında yapılmak zorunda kalınan seyahat ve konaklama masrafları poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat kapsamındadır.

     Şifreleri Koruma

     Tüm bankalar ya da finansal kurumlar için belirlediğiniz kredi kartı, internet ve mobil bankacılık şifreleri gibi kişisel şifreleriniz teknolojik yöntemler ve/veya fiziksel tehdit uygulanarak çalınması sonucu oluşan finansal kayıplarınız poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat altındadır.

     Mobil Cihaza Tanımlı Yakın Alan İletişimi Uyumlu (NFC) ve Temassız Kart Teminatı

     Dolandırıcılık sonucunda ödeme araçlarının hileli kullanımı teminat kapsamındadır. Temassız kart ile bilginiz dışında yapılan harcamalarda , kartı tanzim eden kuruluşa kartın yetkisiz kişiler tarafından kullanılması sebebiyle doğrudan yapılması gereken tüm ödemeler limitler dahilinde karşılanır.
     Mobil cihazlarınıza tanımlı kartlarınızdan şifresiz ve NFC teknolojisi kullanılarak yapılan yetkisiz kullanımlar nedeni ile kartınızın yetkisiz kişiler tarafından kullanılması sebebiyle doğrudan yapılması gereken tüm ödemeler teminat altındadır.

     ATM Kapkaç Koruma ve Gasp

     Tüm bankalara ait debit kartları ile ATM'den para çekme işleminizi takiben 30 dakika içerisinde aynı ATM'nin 50 metre yakınına kadar olan mesafede gasp, kapkaç veya benzeri fiziki şiddete maruz kalarak mağduriyete uğramanız sonucu karşılaşacağınız zararlar,
     Poliçe dönemi içerisinde gasp ve kapkaç olayları nedeni ile meydana gelebilecek aşağıdaki zararlar teminat kapsamındadır.

     • 1.000 TL’ye kadar cep telefonu yenileme/ onarım ve hattın izinsiz kullanımına karşı, (Dijital Koruma Plus Sigortası kapsamında 2.000 TL limit ile sunulmaktadır)
     • 500 TL’ye kadar saat ve değerli ziynet eşyaları için teminat sunulmaktadır.

     Anti virüs Koruma Paketi ve Ebeveyn Kontrolü
     Online alışveriş ve bankacılık işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yapmanızı sağlayan bir güvenlik paketidir. Virüsler, korsanlar, online sahtecilik, kimlik hırsızlığı gibi tehditlerden toplam 5 cihaza kadar koruyan Bitdefender Total Security anti virüs yazılımı ücretsiz olarak sunulmaktadır

     Ebeveyn Kontrolü özelliği kapsamında çocuklarınızın interneti özgürce keşfetmelerini sağlarken, size çevrimiçi olarak ne zaman ve nerede vakit geçirdiklerini bildirir. Ebeveyn denetiminin kurulumu kolaydır. Her çocuk için web sitesi erişimi için içerik filtreleri ve zaman dilimleri tanımlayan özelleştirilmiş profiller oluşturabilirsiniz.

     Teminat Limitleri Dijital Koruma  Dijital Koruma Plus
     Kimlik Hırsızlığı 10.000 20.000
     Kişisel Şifre (PIN) 10.000 10.000
     NFC &Temassız Kart 1.500 1.500
     ATM Kapkaç & Gasp 1.000 2.000
     Hediye Hizmetler Bitdefender Total Security (Anti virüs & Ebeveyn Kontrolü)
     Prim 285 TL (9 taksit * 31,7 TL) 330 TL (9 taksit * 36,7 TL)