Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Dijital Koruma Sigortası

    Garanti BBVA Dijital Koruma Sigortası ile kimlik bilgileriniz ve şifreleriniz güvence altında!

    Dijital Koruma Sigortası, dijital ortamdaki siber risklere karşı verilerinizi güvence altına alır. Bu poliçe ile kimlik hırsızlığı, dolandırıcılık, ödeme yöntem ve araçlarının hileli kullanımı, ATM hırsızlığı, gasp/kapkaç ve kişisel şifrelerin çalınması gibi risklere karşı koruma sağlayabilirsiniz.

    Bilgilendirme Formu’na ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

    *Sigortalı tarafından tercih edilmesi durumunda, sigorta sözleşmesinin yıllık dönemlerle yeniden değerlendirilmesi hakkı Eureko Sigorta A.Ş.’de saklı tutulmakla beraber, poliçe her yıl vade sonunda yenilenir.

    **Dijital Koruma Sigortası Eureko Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

     

    • Teminatlar ve Ek Bilgiler

     Kimlik Hırsızlığı Hukuksal Koruma

     Kimlik bilgilerinizin çalınması veya bu bilgilerin kontrolünüz dışında kullanılması sonucunda maruz kalabileceğiniz hukuki masraflar, dava takipleri sırasında oluşabilecek ücretsiz izin kullanma ihtiyacı veya sahibi olunan ticari işletmenin geçici olarak faaliyetlerini durdurması neticesinde oluşabilecek gelir kaybı, şehir dışında oluşabilecek mağduriyetin çözümü sırasında yapılmak zorunda kalınan seyahat ve konaklama masrafları poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat kapsamındadır.

     Şifreleri Koruma

     Tüm bankalar ya da finansal kurumlar için belirlediğiniz kredi kartı, internet ve mobil bankacılık şifreleri gibi kişisel şifreleriniz teknolojik yöntemler ve/veya fiziksel tehdit uygulanarak çalınması sonucu oluşan finansal kayıplarınız poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat altındadır.

     Mobil Cihaza Tanımlı Yakın Alan İletişimi Uyumlu (NFC) ve Temassız Kart Teminatı

     Dolandırıcılık sonucunda ödeme araçlarının hileli kullanımı teminat kapsamındadır. Temassız kart ile bilginiz dışında yapılan harcamalarda , kartı tanzim eden kuruluşa kartın yetkisiz kişiler tarafından kullanılması sebebiyle doğrudan yapılması gereken tüm ödemeler limitler dahilinde karşılanır.

     Mobil cihazlarınıza tanımlı kartlarınızdan şifresiz ve NFC teknolojisi kullanılarak yapılan yetkisiz kullanımlar nedeni ile kartınızın yetkisiz kişiler tarafından kullanılması sebebiyle doğrudan yapılması gereken tüm ödemeler teminat altındadır.

     ATM Kapkaç Koruma ve Gasp

     Tüm bankalara ait debit kartları ile ATM'den para çekme işleminizi takiben 30 dakika içerisinde aynı ATM'nin 50 metre yakınına kadar olan mesafede gasp, kapkaç veya benzeri fiziki şiddete maruz kalarak mağduriyete uğramanız sonucu karşılaşacağınız zararlar ve poliçe dönemi içerisinde gasp ve kapkaç olayları nedeni ile meydana gelebilecek aşağıdaki zararlar teminat kapsamındadır.

     • 2.000 TL’ye kadar cep telefonu yenileme/ onarım ve hattın izinsiz kullanımına karşı,
     • 2.000 TL’ye kadar saat ve değerli ziynet eşyaları için teminat sunulmaktadır.

     Kaspersky Total Security Koruma Yazılımı

     Bu hizmet ile aynı aile içerisinde 5 cihaza kadar PC, Mac, Telefon (iOS, Android) olmak üzere kişilerin hayatlarının vazgeçilmez parçası olan cihazlarının içindeki bilgilerini gelebilecek kötü niyetli saldırılara ve casus yazılımlara karşı maksimum güçlendirilmiş güvenlik koruması sağlayan güvenli tarayıcı yazılımı sunulmaktadır.

     Teminat Limitleri Dijital Koruma 
     Kimlik Hırsızlığı 55.000 TL
     Kişisel Şifre (PIN) 35.000 TL
     NFC &Temassız Kart 5.000 TL
     ATM Kapkaç & Gasp 15.000 TL
     Hediye Hizmetler Kaspersky Total Security Koruma Yazılımı (Antivirüs Hizmeti)
     Prim 1.521 TL (9 Taksit * 169 TL)