Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Sağlıklı Kadınlar Sigortası

    Jinekolojik kanser türleri, meme kanseri, tiroit kanseri, kaza ve hastalık sonucu maluliyet kaynaklı oluşacak risklere ve yaşam kaybına karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır.

    Garanti BBVA zor günlerinizde daima yanında, geleceğiniz ise güvence altında!

    Sağlıklı Kadınlar Sigortası, poliçede belirtilen kanser risklerine karşı hem size hem de sevdiklerinize karşı finansal güvence sağlar. Alacağınız tazminat tutarı ile ister tedavi masraflarınızı, ister diğer giderlerinizi karşılayabilmenize yardımcı olur. Bunun yanında, kaza ve hastalık sonucu oluşabilecek maluliyet ve yaşam kaybı durumlarında ise poliçede belirlenen teminat tutarı hak sahiplerine ödenir. Üstelik ilk yıla özel olarak da vereceğimiz ücretsiz mamografi ile meme kanserine karşı korunmak ve erken tanı için imkan sağlar.

    Söz konusu poliçe ile ilgili detaylı bilgi almak için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabileceğiniz gibi, size en yakın Garanti BBVA şubesini de ziyaret edebilirsiniz.

    *Sigortalı kişi tercih ederse poliçenin yıllık dönemlerle yeniden değerlendirilmesi hakkı Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de saklı tutulur. Poliçe her yıl vade sonunda yenilenir.

    ** Sağlıklı Kadınlar Sigortası, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulur.

    • Özellikler

     • Sağlıklı Kadınlar Sigortası, jinekolojik kanser türleri, meme kanseri ve tiroit kanseri risklerine karşı finansal güvence sağlar. Alacağınız tazminat tutarı ile ister tedavi masraflarınızı, ister diğer giderlerinizi karşılayabilirsiniz. Bunun yanında, kaza ve hastalık sonucu oluşabilecek maluliyet ve yaşam kaybı durumlarında ise poliçede belirlenen teminat tutarı hak sahiplerine ödenir.
     • Tehlikeli hastalıklar teminatı 100.000 TL, vefat ve maluliyet teminatları ise 10.000 TL’dir.
     • 18 - 54 yaş aralığındaki Garanti BBVA müşterileridir. Maksimum faydalanma yaşı 55’tir.

     Vergi Avantajı

     • 193 sayılı Gelir Vergisi Kanununun 63. ve 89. maddeleri uyarınca ücretli çalışan ya da serbest meslek sahibi olmanız fark etmeksizin vergi avantajı sağlayabilirsiniz.
     • Ücretli çalışan iseniz ödediğiniz primleri, aylık gelirinizin 15%’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak şartıyla vergi matrahından düşebilirsiniz.
     • Serbest meslek sahibi iseniz ödediğiniz primlerin toplamını, beyan ettiğiniz gelirin 15%’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak şartıyla vergi matrahından düşebilirsiniz.