Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Acil Tedavi Plus Sigortası

    Garanti BBVA, Acil Tedavi Plus Sigortası ile daima yanınızda!

    Acil servis ve hastalık destek teminatlarına sahip Acil Tedavi Plus Sigortası, sizi hem kalp krizi gibi acil durumlar hem de kanser gibi ağır hastalıklara karşı güvence altına alır.

     

    Acil Tedavi Plus Sigortası grip aşısı benzeri ek hizmetlerle sağlıklı günlerinizde de sizin ve sevdiklerinizin yanındadır.
    Sigorta poliçesi hakkında detaylı bilgi edinmek için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da size en yakın Garanti BBVA şubesini ziyaret edebilirsiniz.
    * Acil Tedavi Plus Sigortası Eureko Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.
    ** 23.10.2013 tarihli 28.800 sayılı Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliğinde tarif edilen “Ömür boyu yenileme garantisi veya herhangi bir yenileme güvencesi” bu üründe verilmemektedir.
    • Özellikler ve Teminatlar

      Teminatlar

     Acil servis ve yardım teminatı: Acil tedavi gerektiren 27 durum dahilinde aşağıda yer alan teminatlardan yararlanılır.

     • Acil cerrahi yatış
     • Acil dahili yatış
     • Yoğun bakım
     • Refakat hizmetler teminatı
     • Acil servis teminatı: Bu teminat, acil durumun yerinde müdahale ile sonuçlandırılmasının hiçbir şekilde mümkün olmadığı, bir sağlık kuruluşunun acil servisinde ilk 24 saatlik süre zarfı içinde müdahale edilmemesi halinde hayati tehdit yaratan tıbbi durumlarda, teminat kapsamındaki hastane masraflarının poliçede belirtilen limit ve şartlar çerçevesinde sağlar.
     • Hastalık destek teminatı: Hastalık destek teminatı, sağlık sigortası genel şartları ve poliçe özel şartları uyarınca sigortalının sigorta süresi içinde poliçede daha önce belirtilen hastalıklara (kanser, kalp krizi ve hastalık sonucu inme) yakalanması veya kritik hastalıklar tanımının içinde yer alan operasyonlardan birini geçirmesi durumuna hak sahiplerine tazminat ödemeyi güvence altına alır.

     Sağlık Hizmet Paketi

     Acil Tedavi Plus Sigortası yaptıran Garanti BBVA müşterileri, yukarıdaki kapsamlı teminatlara ek olarak aşağıda yer alan sağlık hizmetlerini içeren Sağlık Hizmet Paketi ayrıcalıklarından da yararlanabilir.

     • Grip aşısı: Koruyucu hizmetler çerçevesinde sigortalı ya da sigortalının aile fertlerinden biri için poliçe yılı içinde 1 kez geçerlidir.
     • Eczane tasarruf paketi: Söz konusu paket, son derece geniş bir eczane ağında ilaç, kozmetik ve optik ürünlere 5% ila 40% oranında indirim sağlar.
     • Ambulans: Sigortalıya ait bilgi kartında belirtilen ambulans ve danışma hattından sadece yurt içinde geçerli olacak şekilde 24 saat kesintisiz kara ambulansı hizmeti verilir. Sigortalının ilk tedavisi gerekli donanıma sahip ambulansta doktor tarafından yapılır. Gerekli olması halinde sigortalı tedavi için en uygun hastaneye ulaştırılır. Acil durumlarda kullanılan ilaç ve sarf malzemeleri ambulans hizmet paketi kapsamında ücretsiz olarak karşılanır.
     • Telefon ile tıbbi danışmanlık: Sigortalıya ait bilgi kartında belirtilen ambulans ve danışma hattını arayarak görevli doktorlardan 24 saat kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmette doktorlar tarafından ilaç tavsiye edilmez ve reçete düzenlenmez. Sigortalı kişinin yanı sıra sigortalı yakınları da bu hizmetten yararlanabilir.